Wiadomości | 31.03.23

Wielkanocne safari na pustyni Moab z marką Jeep

Każdego roku ponad 20 000 entuzjastów Jeepa przyjeżdża do Moab w stanie Utah na wielkanocne safari Jeepem, aby jeździć w najbardziej ekstremalnych warunkach terenowych.


Wielkanocne safari na pustyni Moab z marką Jeep

Całkowicie nowa kolekcja przyciągających wzrok, wydajnych i zdolnych do wykonywania misji pojazdów koncepcyjnych zostanie zaprezentowana podczas 57. edycji Annual Easter Jeep Safari na pustyni Moab, w stanie Utah. Zelektryfikowana moc i imponująca wydajność będą na pierwszym planie podczas tegorocznego Safari. Marka Jeep i zespoły projektowe Jeep Performance Parts (JPP) i firmy Mopar stworzyły kilka jedynych w swoim rodzaju pojazdów pełzających po skałach i pokonujących teren, które przeniosą pojazdy na wyższy poziom i udowodnią, dlaczego nie ma nic lepszego niż legendarne możliwości Jeepa 4x4.

 

Pojazdy koncepcyjne zaprezentowane podczas tegorocznej edycji Easter Jeep Safari 2023 obejmują: >>> Jeep Wrangler Magneto 3.0 Concept, >>> Jeep Scrambler 392 Concept, >>> 1978 Jeep Cherokee 4xe Concept, >>> Jeep Wrangler Rubicon 4xe Concept, >>> Grand Wagoneer Overland Concept, >>> Jeep Wrangler Rubicon 4xe Departure Concept oraz >>> Jeep Gladiator Rubicon Sideburn Concept. Począwszy od 1 kwietnia na portalu auto show media będziemy prezentować szczegółowo jeden pojazd dziennie.

 

„Każdego roku ponad 20 000 entuzjastów Jeepa przyjeżdża do Moab w stanie Utah na wielkanocne safari Jeepem, aby jeździć w najbardziej ekstremalnych warunkach terenowych, gdzie nasi inżynierowie nieustannie podnoszą możliwości naszych pojazdów Jeep na wyższy poziom” — powiedział Jim Morrison. , starszy wiceprezes i szef marki Jeep w Ameryce Północnej. „To idealne miejsce do zaprezentowania naszych siedmiu nowych koncepcji Jeepa, ponieważ to z tymi entuzjastami Jeepa będziemy mogli jeszcze bardziej przesuwać granice i uzyskać ich opinie na temat tego, w jakim kierunku chcą wprowadzić markę Jeep w przyszłość”.

 

W tym roku siedem charakterystycznych pojazdów marki Jeep i pojazdów koncepcyjnych JPP jest wyposażonych w szereg zaawansowanych układów napędowych. Popularnym zainteresowaniem cieszy się Jeep Wrangler Magneto, pierwszy koncepcyjny pojazd z napędem akumulatorowym (BEV) marki Jeep. Trzecia odsłona potężnego i sprawnego SUV-a Jeepa Wranglera, Magneto 3.0, oraz trzy dodatkowe pojazdy koncepcyjne Jeep 4xe są świadectwem zaangażowania marki Jeep w dążenie do zerowej emisji i przywództwa w dziedzinie napędu 4x4. Każda koncepcja obejmuje również najnowszą produkcję i prototyp JPP firmy Mopar, opracowany z uwzględnieniem rygorystycznych specyfikacji i legendarnych możliwości 4x4.

„Nasza coroczna podróż do Moab pozwala nam zaprezentować najnowszą kolekcję niestandardowych i autentycznych, przetestowanych pod względem jakości części Jeep Performance Parts firmy Mopar” — powiedział Mark Bosanac, wiceprezes ds. serwisu Mopar, części i obsługi klienta w Ameryce Północnej. „W przeciwieństwie do innych ofert na rynku wtórnym, nasze rosnące portfolio fabrycznie testowanych i wspieranych fabrycznie części i akcesoriów jest specjalnie zaprojektowane i skonstruowane, aby stawić czoła najtrudniejszym trasom na świecie”.
 
 Skoda pokazała pierwsze zdjęcie całkowicie nowego, elektrycznego Elroqa z napędem akumulatorowym
Wiadomości | 22.05.24

Skoda pokazała pierwsze zdjęcie całkowicie nowego, elektrycznego Elroqa z napędem akumulatorowym

W pełni elektryczny kompaktowy SUV to pierwszy seryjny model Skody, w którym zastosowano język projektowania Modern Solid.

Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?
Wiadomości | 03.03.23

Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

W tym roku odbyła się druga edycja tego wydarzenia w Stanach Zjednoczonych i pomimo swojej nazwy jest ściśle związana z motoryzacją.

Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata
Wiadomości | 23.06.20

Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata

Nissan w najtrudniejszym i najdłuższym wyścigu na świecie, debiutując na arenie międzynarodowej wyścigów samochodowych oszałamia fanów, nie tylko kończąc - ale wygrywając swoją klasę.