Tuning | 07.04.23

Jeep Gladiator Rubicon Sideburn Concept

W efektownym kolorze, napędzany 3,6-litrowym silnikiem Pentastar V-6. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.

Koncepcyjny Jeep Gladiator Sideburn, w efektownym kolorze Solar Flash Yellow, eksploruje nowe narzędzia zaprojektowane z myślą o rosnącym zainteresowaniu przygodami w terenie.
 
Napędzany 3,6-litrowym silnikiem Pentastar V-6, koncepcyjny Gladiator Sideburn jest wyposażony w 2-calowy zestaw podnoszący JPP z amortyzatorami BILSTEIN. Amortyzatory BILSTEIN wykorzystują odległe zbiorniki, aby zapewnić lepsze chłodzenie w celu zwiększenia skoku zawieszenia i poprawy możliwości Jeepa 4x4 w terenie.
  
Wszystkie cztery czarne sześcioramienne koła HRE 17 na 9 cali FT1 poruszają się na oponach BF Goodrich 37 na 13 cali.
 
Przednią osłonę chłodnicy z siedmioma szczelinami, zapożyczoną z edycji 20-lecia Jeepa Wranglera Rubicon 2023, chroni specjalnie zaprojektowana rurowa osłona osłony chłodnicy o wymiarach 4 stopy na 1 stopę, która składa się, tworząc innowacyjną ławkę zderzaka, idealne miejsce do relaksu dla dwojga podczas jazdy samochodem. szlaki. Poniżej osłony chłodnicy znajduje się zmodyfikowany zderzak Rubicon z wyciągarką Warn.
 
Odpowiadając na opinie klientów i debiutując koncepcyjnym Gladiatorem Sideburn, zespół projektowy JPP by Mopar zainstalował parę wyjmowanych 11-calowych prostokątnych świateł LED TYRI na każdym z paneli dachowych, zawieszonych na niestandardowych wspornikach w koncepcyjnej owiewce świateł. Lekka owiewka jest przymocowana do każdego panelu dachowego i posiada funkcję szybkiego odłączania.
 
Koncept JPP Gladiator Sport Bar, wykonany z lekkiego włókna węglowego i stali, zwiększa przestrzeń między kabiną a paką dzięki projektowi, który ma stopnie paki po obu stronach dla łatwego dostępu. Pasek sportowy zawiera również środkową półkę z uchwytami na przenośne torby do przechowywania. Każdą torbę można zamknąć i zabezpieczyć za pomocą ośmiu dostępnych pętli mocujących. Cztery szyny typu T-track w górnej części belki sportowej umożliwiają łatwy montaż roweru, kajaka lub innych systemów bagażowych montowanych na dachu.
 
Paka w koncepcie Gladiator Sideburn jest naprawdę wyjątkowe. Stworzone w celu dalszego uwydatnienia mocnego i lekkiego języka projektowego Jeepa, łóżko ma zintegrowane panele Molle nad i za nadkolami, które zapewniają dodatkowe miejsce do przechowywania. Zintegrowane pojemniki RotoPaX są specjalnie zaprojektowane do przechowywania płynów podczas przygód w terenie. W części tylnej znajduje się zmodyfikowany uchwyt na koło zapasowe Mopar montowany na łóżku, który mieści 37-calowe koło i oponę.
 
Niestandardowa tylna klapa jest wyposażona w standardową kamerę cofania, CHMSL i ma trzy otwory w panelu Molle, a także niestandardową pływającą plakietkę Jeepa w środkowym otworze.
  
Poczucie otwartej przestrzeni koncepcyjnego Sideburn Gladiator jest dodatkowo wzmocnione przez dostępne półdrzwi JPP, podczas gdy boczne stopnie JPP i uchwyty JPP ułatwiają wchodzenie do podwyższonej kabiny.
 
W otwartej kabinie znajdują się siedzenia, podłokietnik, osłony dźwigni zmiany biegów, dźwignia hamulca postojowego i paski pociągowe w połowie drzwi obszyte głęboką, ciemnobrązową skórą Vienesse Relicate Nappa z nicią Soul-stoper. Akcenty nici są kontynuowane na górnej części deski rozdzielczej i kierownicy.
 
Niestandardowe ramki tablicy rozdzielczej zawierają trójwymiarową mapę topograficzną scenerii Moabu, wykończoną matowo-czarną podstawą i błyszczącymi ciemnosrebrnymi szlakami. Akcenty w całej kabinie są wykończone matowym lakierem Atomic Silver.McLaren Artura światowa premiera
Premiery | 17.02.21

McLaren Artura światowa premiera

McLaren przedstawia zupełnie nowy supersamochód hybrydowy nowej generacji o wysokich osiągach.

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej
Wiadomości | 14.05.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej

Nowy Nissan Pathfinder pojawi się tego lata w salonach dealerów w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Nowe Renault Clio, ulubiony samochód Francji
Premiery | 18.04.23

Nowe Renault Clio, ulubiony samochód Francji

Renault Clio jest nieprzerwanym hitem od swojej premiery w 1990 roku. Do tej pory sprzedano ich 16 milionów na całym świecie i stał się międzynarodowym bestsellerem.