Tuning | 04.04.23

Jeep Wrangler Rubicon 4xe Concept

Z przyciągającym wzrok limitowanym kolorem lakieru nadwozia Tuscadero. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.

Po niezwykle pozytywnej reakcji na specjalny, limitowany kolor lakieru nadwozia Tuscadero, który zadebiutował w 2021 roku w modelach Jeepa Wranglera, zespół projektowy Jeepa zdecydował się podnieść poprzeczkę dla tego przyciągającego wzrok chromatycznego koloru magenta. Zespół narysował linię na piasku Moabu i zdecydował, że nadszedł czas, aby odwrócić postrzeganie koloru i uczynić go o wiele twardszym, niż oczekiwano.


 
Nadwozie koncepcyjnego Jeepa wyróżnia się przyciągającym wzrok różowym lakierem z błyszczącymi czarnymi akcentami na przednim grillu i obramowaniach reflektorów. Charakterystyczna siedmioszczelinowa osłona chłodnicy została zapożyczona z nowego modelu Jeepa Wranglera Rubicon 20th Anniversary, który wyróżnia się niestandardową grafiką na masce z jednokolorowym nadrukiem, który dobrze łączy się z motywem wnętrza.


 
Możliwości terenowe zostały zwiększone dzięki dodaniu regulowanego zestawu zawieszenia pneumatycznego AccuAir, aby zapewnić duży prześwit dla masywnych 37-calowych opon, które są owinięte wokół niestandardowych 17-calowych, czarnych, błyszczących kół Borah firmy American Expedition Vehicles (AEV). Dodatkowe elementy AEV obejmują przedni i tylny zderzak, osłony mechanizmu różnicowego i wyciągarkę Warn Zeon.

 Zbliżając się do premiery CUPRA Born sprawdź jak ją zaprojektowano
Elektryczne | 20.05.21

Zbliżając się do premiery CUPRA Born sprawdź jak ją zaprojektowano

Pierwszy w 100% elektryczny pojazd prowadzi markę do ekspansji na nowe rynki i rozpoczyna nowy model biznesowy.

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM
Wiadomości | 27.01.21

Od 0 do 100 km/h w 3,0 s w nowym BMW M5 CS o mocy 635 KM

Nowy topowy model sportowych samochodów BMW M, który zostanie wprowadzony na rynek wiosną 2021 r.

Ford Explorer plug-in hybrid ma wszystko
Wiadomości | 17.05.20

Ford Explorer plug-in hybrid ma wszystko

Zupełnie nowy hybrydowy Ford Explorer Plug-In - z wydajnym napędem elektrycznym, 7-osobowy, komfortowy podczas jazdy w terenie jest teraz dostarczany klientom w całej Europie.