Premiery | 17.11.22

Poznaj zupełnie nową Hondę Accord

Elegancka, mocna i zelektryfikowana, zupełnie nowa Honda Accord ponownie ożywi segment średniej wielkości sedanów.

Najlepiej sprzedający się samochód w Ameryce w ciągu ostatnich 50 lat, zupełnie nowa Honda Accord 2023 ożywi segment średniej wielkości sedanów dzięki eleganckiemu i wyrafinowanemu projektowi oraz dostępnemu zaawansowanemu układowi hybrydowo-elektrycznemu, który jest bardziej responsywny dla sportowej, ekscytującej jazdy doświadczenie. Modele hybrydowe Accord znajdują się na szczycie gamy Accord 11. generacji i będą stanowić około 50 procent sprzedaży.

 

Nowy Accord 2023 jest dłuższy i smuklejszy, ma doskonałe proporcje i szeroką sylwetkę, co stanowi dalszy postęp w nowym kierunku projektowym Hondy dzięki niskiej poziomej linii bocznej i długiemu, mocnemu przodowi. Najpopularniejszy sedan w Ameryce uzupełnia swój elegancki, nowy wygląd bardziej pewną i wyrafinowaną dynamiką, lepszą reaktywnością i osobowością dającą więcej radości z jazdy.

 

Accord będzie dostępny w sześciu wersjach wyposażenia, począwszy od turbodoładowanych LX i EX, a skończywszy na hybrydowych wersjach Sport, EX-L, Sport-L i Touring. Dzięki momentowi obrotowemu 247 funtów-stopę z nowego dwusilnikowego układu hybrydowego Hondy czwartej generacji, hybrydy Accord 2023 są najmocniejsze w historii.

 

Wewnątrz nowe, sportowe i nowoczesne wnętrze oferuje doskonałe wykonanie, wysokiej jakości materiały i niezbędne funkcje techniczne, w tym największy ekran dotykowy Hondy w historii i pierwszą zintegrowaną przez Hondę wbudowaną usługę Google zapewniającą bezproblemową łączność w ruchu. Accord jest również wygodniejszy dzięki nowym przednim fotelom stabilizującym, które zmniejszają zmęczenie podczas długich podróży.

 

Standardowe, wiodące w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa obejmują nową technologię bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy Honda Sensing, przednie poduszki powietrzne nowej generacji, a także nowe przednie poduszki powietrzne chroniące kolana i tylne poduszki powietrzne chroniące przed uderzeniem bocznym.

 Mercedes-AMG GT4: nowa edycja uznanego modelu
Wiadomości | 21.04.20

Mercedes-AMG GT4: nowa edycja uznanego modelu

Po wprowadzeniu na rynek nowego samochodu wyścigowego GT3 marka Mercedes-AMG przedstawia kolejne wcielenie GT4 ? modelu, który odnosi sukcesy na całym świecie. Poza odświeżonym designem Mercedes-AMG GT4 przeszedł optymalizacje techniczne, których zadaniem jest m.in. podniesienie osiągów w wyścigach wytrzymałościowych. Lepsze chłodzenie silnika i hamulców sprawia, że nowy GT4 może niezawodnie zapewniać najwyższe osiągi na torze także w warunkach ekstremalnie wysokich temperatur powietrza.

Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?
Wiadomości | 03.03.23

Czy słyszałeś o MINI Golden Bulldog Award?

W tym roku odbyła się druga edycja tego wydarzenia w Stanach Zjednoczonych i pomimo swojej nazwy jest ściśle związana z motoryzacją.

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji
Wiadomości | 09.02.21

Hyundai ELANTRA Nowej Generacji

Całkowicie nowa siódma generacja sedana w stylu coupe już dostępna.