Premiery | 17.11.22

Poznaj zupełnie nową Hondę Accord

Elegancka, mocna i zelektryfikowana, zupełnie nowa Honda Accord ponownie ożywi segment średniej wielkości sedanów.

Najlepiej sprzedający się samochód w Ameryce w ciągu ostatnich 50 lat, zupełnie nowa Honda Accord 2023 ożywi segment średniej wielkości sedanów dzięki eleganckiemu i wyrafinowanemu projektowi oraz dostępnemu zaawansowanemu układowi hybrydowo-elektrycznemu, który jest bardziej responsywny dla sportowej, ekscytującej jazdy doświadczenie. Modele hybrydowe Accord znajdują się na szczycie gamy Accord 11. generacji i będą stanowić około 50 procent sprzedaży.

 

Nowy Accord 2023 jest dłuższy i smuklejszy, ma doskonałe proporcje i szeroką sylwetkę, co stanowi dalszy postęp w nowym kierunku projektowym Hondy dzięki niskiej poziomej linii bocznej i długiemu, mocnemu przodowi. Najpopularniejszy sedan w Ameryce uzupełnia swój elegancki, nowy wygląd bardziej pewną i wyrafinowaną dynamiką, lepszą reaktywnością i osobowością dającą więcej radości z jazdy.

 

Accord będzie dostępny w sześciu wersjach wyposażenia, począwszy od turbodoładowanych LX i EX, a skończywszy na hybrydowych wersjach Sport, EX-L, Sport-L i Touring. Dzięki momentowi obrotowemu 247 funtów-stopę z nowego dwusilnikowego układu hybrydowego Hondy czwartej generacji, hybrydy Accord 2023 są najmocniejsze w historii.

 

Wewnątrz nowe, sportowe i nowoczesne wnętrze oferuje doskonałe wykonanie, wysokiej jakości materiały i niezbędne funkcje techniczne, w tym największy ekran dotykowy Hondy w historii i pierwszą zintegrowaną przez Hondę wbudowaną usługę Google zapewniającą bezproblemową łączność w ruchu. Accord jest również wygodniejszy dzięki nowym przednim fotelom stabilizującym, które zmniejszają zmęczenie podczas długich podróży.

 

Standardowe, wiodące w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa obejmują nową technologię bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy Honda Sensing, przednie poduszki powietrzne nowej generacji, a także nowe przednie poduszki powietrzne chroniące kolana i tylne poduszki powietrzne chroniące przed uderzeniem bocznym.

 Mazda CX-50, SUV wyłącznie na rynek Ameryki Północnej
Premiery | 19.11.21

Mazda CX-50, SUV wyłącznie na rynek Ameryki Północnej

Mazda North American Operations zaprezentowała premierę SUV-a Mazda CX-50, który wkrótce zostanie wprowadzony na rynek północnoamerykański.

MACH-E Pit-Stop
Elektryczne | 11.02.21

MACH-E Pit-Stop

Czy można konkurować z mobilną załogą pit-stopu?

Poznaliśmy cenę CUPRA Formentor VZ5 w Polsce
Wiadomości | 15.11.21

Poznaliśmy cenę CUPRA Formentor VZ5 w Polsce

Najszybszy hiszpański crossover, 390 KM, pięciocylindrowy silnik TSI o pojemności 2,5 l, najnowocześniejsze systemy wspomagania i ekscytujący design.