Elektryczne | 11.03.21

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring

Dzisiaj Dacia otwiera nowy rozdział w swojej historii, wprowadzając na rynek pierwszy w 100% elektryczny samochód marki.


Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring

Dacia, marka należąca do Grupy Renault, korzysta z wyjątkowego know-how i doświadczenia zdobytego przez Grupę i Alians Renault-Nissan-Mitsubishi, pionierów mobilności elektrycznej od ponad 10 lat.

 

Model Spring to r-EV-olucja. Jest to najtańszy samochód elektryczny w Europie, dzięki czemu mobilność elektryczna jest dostępna dla jak największej liczby osób. Pod wyglądem SUV-a kryje się samochód miejski o rekordowej przestronności z 4 prawdziwymi siedzeniami, prostym i niezawodnym silnikiem elektrycznym oraz zasięgiem 230 km (WLTP) i 305 km w mieście (WLTP).

 

Dacia Spring jest dostępna w 3 wersjach a zamówienia ruszą w przedsprzedaży od 20 marca 2021 r. Pierwsze dostawy jesienią 2021. Pierwsza przedsprzedaż rusza we Francji z ceną od 12 403 euro dla klientów prywatnych, następnie w kolejnych krajach.GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów
Elektryczne | 17.04.21

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje pierwszy sportowy topowy model elektryczny. Podobnie jak GTI i GTE w samochodach spalinowych.

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej
Wiadomości | 14.05.21

Całkowicie nowy Nissan Pathfinder zjeżdża z linii montażowej

Nowy Nissan Pathfinder pojawi się tego lata w salonach dealerów w całych Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric
Elektryczne | 20.01.22

Nowy ekran dotykowy w Megane E-TECH Electric

Ekran OpenR w nowym Megane E-TECH Electric to bez wątpienia najbardziej uderzający przełom w technologii pokładowej Renault w ciągu ostatnich kilku lat.