Elektryczne | 11.03.21

Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring

Dzisiaj Dacia otwiera nowy rozdział w swojej historii, wprowadzając na rynek pierwszy w 100% elektryczny samochód marki.


Zupełnie nowa 100% elektryczna Dacia Spring

Dacia, marka należąca do Grupy Renault, korzysta z wyjątkowego know-how i doświadczenia zdobytego przez Grupę i Alians Renault-Nissan-Mitsubishi, pionierów mobilności elektrycznej od ponad 10 lat.

 

Model Spring to r-EV-olucja. Jest to najtańszy samochód elektryczny w Europie, dzięki czemu mobilność elektryczna jest dostępna dla jak największej liczby osób. Pod wyglądem SUV-a kryje się samochód miejski o rekordowej przestronności z 4 prawdziwymi siedzeniami, prostym i niezawodnym silnikiem elektrycznym oraz zasięgiem 230 km (WLTP) i 305 km w mieście (WLTP).

 

Dacia Spring jest dostępna w 3 wersjach a zamówienia ruszą w przedsprzedaży od 20 marca 2021 r. Pierwsze dostawy jesienią 2021. Pierwsza przedsprzedaż rusza we Francji z ceną od 12 403 euro dla klientów prywatnych, następnie w kolejnych krajach.Nissan Ariya całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV premiera 15 lipca
Elektryczne | 01.07.20

Nissan Ariya całkowicie nowy w pełni elektryczny SUV premiera 15 lipca

Pierwszy w 100% elektryczny crossover SUV jest najlepszym wyrazem stylu, technologii, łączności, mocy i kontroli. Zaprojektowany, aby płynnie zintegrować się z codziennym życiem, Nissan Ariya oferuje emocje z jazdy bez kompromisów. Światowa premiera online Nissana ARIYA już 15 lipca.

Rimac C_Two ostatni etap testów przed pierwszymi dostawami
Elektryczne | 03.12.20

Rimac C_Two ostatni etap testów przed pierwszymi dostawami

Specjaliści skupili się w szczególności na testach kompatybilności elektromagnetycznej.

Bronco Off-Roadeo pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy
Wiadomości | 04.06.21

Bronco Off-Roadeo pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy

Ekstremalna szkoła jazdy w terenie. Cztery lokalizacje. Teksas, MOAB w Utah, Las Vegas Nevada oraz w północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych.