Wiadomości | 09.07.20

Premiera nowego Nissana Ariya odbędzie się w nowo wybudowanym centrum wystawniczym Nissana w Jokohamie

W tym nowo wybudowanym, specjalnie na potrzeby marki Nissan, budynku, olbrzymim kompleksie, w którym zwiedzający będą mogli zapoznać się z obecnymi i przyszłymi pojazdami i technologiami.

Poznaj przyszłość mobilności w Pavilonie Nissana.

Zobaczyć to uwierzyć. Nissan otworzy swój pierwszy Nissan Pavilon 1 sierpnia w sercu Jokohamy. Pavilon to interaktywne miejsce, w którym możesz doświadczyć przyszłości mobilności z pierwszej ręki. Poznaj niektóre z najbardziej zaawansowanych innowacji Nissana, od pomocy kierowcy ProPILOT i technologii niewidzialnego do widocznego samochodu podłączonego do rozwiązań Nissan Energy. W tym nowo wybudowanym, specjalnie na potrzeby marki Nissan, budynku, olbrzymim kompleksie, w którym zwiedzający będą mogli zapoznać się z obecnymi i przyszłymi pojazdami i technologiami, odbędzie się światowa premiera Nissana Ariya, pierwszego w 100% elektrycznego coupé-crossovera marki Nissan.

Premiera Nissana Ariya już w środę 15 lipca. Zapraszamy na relację.Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc
Premiery | 17.11.21

Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc

Ponad milion sztuk sprzedanych na całym świecie w ciągu zaledwie czterech lat. Volkswagen zaprezentował nowe wersje T-Roc, T-Roc R i T-Roc Cabriolet.

Całkowicie elektryczny Bulli czyli światowa premiera nowego ID. Buzz
Premiery | 09.03.22

Całkowicie elektryczny Bulli czyli światowa premiera nowego ID. Buzz

Volkswagen prezentuje nowe ID. Buzz oraz ID. Buzz Cargo podczas dzisiejszej premiery w Hamburgu.

Robert Kubica gotowy na trzy dni testów w Barcelonie
MotorSport | 05.05.21

Robert Kubica gotowy na trzy dni testów w Barcelonie

Rezerwowy kierowca Alfa Romeo Racing ORLEN, wróci do kokpitu zespołu C41 podczas pierwszej sesji treningowej Grand Prix Hiszpanii.