Wiadomości | 09.07.20

Premiera nowego Nissana Ariya odbędzie się w nowo wybudowanym centrum wystawniczym Nissana w Jokohamie

W tym nowo wybudowanym, specjalnie na potrzeby marki Nissan, budynku, olbrzymim kompleksie, w którym zwiedzający będą mogli zapoznać się z obecnymi i przyszłymi pojazdami i technologiami.

Poznaj przyszłość mobilności w Pavilonie Nissana.

Zobaczyć to uwierzyć. Nissan otworzy swój pierwszy Nissan Pavilon 1 sierpnia w sercu Jokohamy. Pavilon to interaktywne miejsce, w którym możesz doświadczyć przyszłości mobilności z pierwszej ręki. Poznaj niektóre z najbardziej zaawansowanych innowacji Nissana, od pomocy kierowcy ProPILOT i technologii niewidzialnego do widocznego samochodu podłączonego do rozwiązań Nissan Energy. W tym nowo wybudowanym, specjalnie na potrzeby marki Nissan, budynku, olbrzymim kompleksie, w którym zwiedzający będą mogli zapoznać się z obecnymi i przyszłymi pojazdami i technologiami, odbędzie się światowa premiera Nissana Ariya, pierwszego w 100% elektrycznego coupé-crossovera marki Nissan.

Premiera Nissana Ariya już w środę 15 lipca. Zapraszamy na relację.Usportowione kombi i pięciodrzwiowy hatchback. GSe jako submarka Opla powraca!
Wiadomości | 06.10.22

Usportowione kombi i pięciodrzwiowy hatchback. GSe jako submarka Opla powraca!

Firma Opel opublikowała dziś kolejne informacje oraz zdjęcia pierwszych nowych modeli GSe, Astry GSe i Astry Sports Tourer GSe.

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji
Wiadomości | 11.02.21

Polestar 1 wchodzi w ostatnią fazę produkcji

Elektryczna hybryda GT o mocy 619 KM z czterema układami napędowymi w obudowie z włókna węglowego.

W 2023 roku Automobili Lamborghini świętuje swoje 60 - lecie
Wiadomości | 15.02.23

W 2023 roku Automobili Lamborghini świętuje swoje 60 - lecie

Sześćdziesiąt lat temu na terenie, który wówczas był terenem wiejskim, rozpoczęto budowę fabryki Automobili Lamborghini.