Wiadomości | 17.09.20

Światowa premiera nowego Opla Mokki 22 września 2020

Konferencja prasowa z udziałem szefa firmy Opel, Michaela Lohschellera, o godz. 13:00. Poznamy wszystkie ceny, wersje wyposażenia i dane techniczne


Światowa premiera nowego Opla Mokki 22 września 2020

Nowy Opel Mokka przyciąga wzrok. Wyraża wszystko to, czym Opel jest dzisiaj i jaki będzie w przyszłości. Mokka perfekcyjnie odzwierciedla walory marki Opel — niemieckiej, przystępnej i ekscytującej — oraz wprowadza filozofię stylistyczną na najbliższą dekadę. W pełni elektryczna Mokka?e jest całkowicie bezemisyjna. Oficjalna światowa premiera nowej Mokki będzie miała miejsce 22 września 2020 r. Od tego dnia będą także przyjmowane zamówienia. Dyrektor generalny firmy Opel, Michael Lohscheller, wraz z zespołem specjalistów szczegółowo zaprezentują Mokkę i ogłoszą ceny wszystkich wersji — benzynowych i wysokoprężnych oraz elektrycznej Mokki?e. Po raz pierwszy od samego początku sprzedaży modelu można będzie składać zamówienia także na wariant zelektryfikowany.BMW M Motorsport prezentuje BMW M4 GT3 na torze Nürburgring
MotorSport | 03.06.21

BMW M Motorsport prezentuje BMW M4 GT3 na torze Nürburgring

Podczas ostatnich testów przed 24-godzinnym wyścigiem na torze Nürburgring został zaprezentowany nowy flagowy model BMW GT, wart 415 000 euro netto.

Nowy Fiat 600e
Premiery | 05.07.23

Nowy Fiat 600e

Kultowy wygląd na zewnątrz, Dolce Vita w środku, tak wygląda elektryczny powrót Fiata do segmentu B z nowym Fiatem 600e nazywanym większą siostrą nowej 500.

Światowa premiera - ekstremalnie sportowy Bugatti Bolide
Super Cars | 28.10.20

Światowa premiera - ekstremalnie sportowy Bugatti Bolide

Bugatti opracował ekstremalnie skoncentrowany na torze hipersportowy samochód o niespotykanym stosunku masy do mocy wynoszącym zaledwie 0,67 kg na PS?