Premiery | 20.01.21

Mercedes EQA światowa premiera nowego elektryka

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ.

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ. Elektro-estetyka jego designu wskazuje na Progresywny Luksus marki Mercedes-EQ. Inteligentni asystenci wspierają kierowcę w wielu obszarach: na przykład w zakresie unikania wypadków, przewidywania, a tym samym szczególnie efektywnej strategii operacyjnej oraz nawigacji z inteligencją elektryczną. Ponadto samochód oferuje różne wyjątkowe funkcje Mercedes-Benz, takie jak ENERGIZING Comfort i MBUX (Mercedes-Benz User Experience). EQA jest członkiem odnoszącej sukcesy rodziny samochodów kompaktowych Mercedes-Benz. Bliski związek z GLA, zapewnia wszystkie ekscytujące cechy tego pojazdu, w tym przypadku w połączeniu z wydajnym elektrycznym układem napędowym. Nowa EQA powstaje w Rastatt (Niemcy) i Pekinie (Chiny). Systemy akumulatorów do EQA dostarcza filia Mercedes-Benz Accumotive w Kamenz. Fabryka akumulatorów w Jaworze przygotowuje się również do produkcji układów akumulatorowych do kompaktowych modeli Mercedes-EQ. Od wiosny 2021 roku elektryczny SUV będzie dostępny u europejskich dealerów.

 Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70
Premiery | 08.12.20

Debiut online miejskiego SUV-a Genesis GV70

Zupełnie nowy Genesis GV70 jest pierwszym sportowym miejskim SUV-em średniej wielkości, który wyróżnia się wyjątkowo atletycznym wyglądem zewnętrznym.

Sprawdzona wytrzymałość i niezawodność łączy się z zaawansowaną technologią i stylem
Premiery | 05.11.20

Sprawdzona wytrzymałość i niezawodność łączy się z zaawansowaną technologią i stylem

Nissan zaprezentował dziś nowy pickup Nissan Navara, który zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa, komfortu i przyjemności z jazdy, a jednocześnie zapewnia trwałość, niezawodność i wszechstronność.

Polskie auto elektryczne będzie powstawać w Jaworznie
Elektryczne | 15.12.20

Polskie auto elektryczne będzie powstawać w Jaworznie

Fabryka polskich samochodów elektrycznych Izera ma powstać w woj. śląskim, w Jaworznie, poinformowała spółka ElectroMobility Poland.