Premiery | 20.01.21

Mercedes EQA światowa premiera nowego elektryka

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ.

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ. Elektro-estetyka jego designu wskazuje na Progresywny Luksus marki Mercedes-EQ. Inteligentni asystenci wspierają kierowcę w wielu obszarach: na przykład w zakresie unikania wypadków, przewidywania, a tym samym szczególnie efektywnej strategii operacyjnej oraz nawigacji z inteligencją elektryczną. Ponadto samochód oferuje różne wyjątkowe funkcje Mercedes-Benz, takie jak ENERGIZING Comfort i MBUX (Mercedes-Benz User Experience). EQA jest członkiem odnoszącej sukcesy rodziny samochodów kompaktowych Mercedes-Benz. Bliski związek z GLA, zapewnia wszystkie ekscytujące cechy tego pojazdu, w tym przypadku w połączeniu z wydajnym elektrycznym układem napędowym. Nowa EQA powstaje w Rastatt (Niemcy) i Pekinie (Chiny). Systemy akumulatorów do EQA dostarcza filia Mercedes-Benz Accumotive w Kamenz. Fabryka akumulatorów w Jaworze przygotowuje się również do produkcji układów akumulatorowych do kompaktowych modeli Mercedes-EQ. Od wiosny 2021 roku elektryczny SUV będzie dostępny u europejskich dealerów.

 Nowy w pełni elektryczny Ford Explorer
Premiery | 21.03.23

Nowy w pełni elektryczny Ford Explorer

Ford zaprezentował dziś nowego, w pełni elektrycznego Explorera. To nowoczesny pojazd elektryczny, łączący niemiecką wiedzę inżynierską z efektownym amerykańskim stylem.

Premiera Audi RS Q e-tron
Premiery | 23.07.21

Premiera Audi RS Q e-tron

Audi Sport prezentuje zelektryfikowane Audi RS Q e-tron, nowy model, który został specjalnie przygotowany do startu w Rajdzie Dakar w styczniu 2022 roku.

Poznaj nową SKODĘ SLAVIA
Premiery | 18.11.21

Poznaj nową SKODĘ SLAVIA

Tradycyjnemu sedanowi nadano dynamiczny design i szereg nowoczesnych rozwiązań. Jest drugim samochodem opracowanym z myślą o spełnieniu specyficznych wymagań indyjskich klientów.