Premiery | 20.01.21

Mercedes EQA światowa premiera nowego elektryka

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ.

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ. Elektro-estetyka jego designu wskazuje na Progresywny Luksus marki Mercedes-EQ. Inteligentni asystenci wspierają kierowcę w wielu obszarach: na przykład w zakresie unikania wypadków, przewidywania, a tym samym szczególnie efektywnej strategii operacyjnej oraz nawigacji z inteligencją elektryczną. Ponadto samochód oferuje różne wyjątkowe funkcje Mercedes-Benz, takie jak ENERGIZING Comfort i MBUX (Mercedes-Benz User Experience). EQA jest członkiem odnoszącej sukcesy rodziny samochodów kompaktowych Mercedes-Benz. Bliski związek z GLA, zapewnia wszystkie ekscytujące cechy tego pojazdu, w tym przypadku w połączeniu z wydajnym elektrycznym układem napędowym. Nowa EQA powstaje w Rastatt (Niemcy) i Pekinie (Chiny). Systemy akumulatorów do EQA dostarcza filia Mercedes-Benz Accumotive w Kamenz. Fabryka akumulatorów w Jaworze przygotowuje się również do produkcji układów akumulatorowych do kompaktowych modeli Mercedes-EQ. Od wiosny 2021 roku elektryczny SUV będzie dostępny u europejskich dealerów.

 Grand Wagoneer Overland Concept
Tuning | 05.04.23

Grand Wagoneer Overland Concept

Główną cechą koncepcji jest niestandardowy dach z włókna węglowego, który rozkłada się w około 10 sekund. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023.

Honda zaprezentowała nowy sportowy i dynamiczny model SUV-a ZR-V
Wiadomości | 17.05.23

Honda zaprezentowała nowy sportowy i dynamiczny model SUV-a ZR-V

Premierowy SUV z segmentu C, który będzie dostępny od jesieni 2023 roku, oferuje doskonałe połączenie wyrafinowanej stylistyki, praktyczności i doskonałych wrażeń z jazdy.

Pierwsze studyjne zdjęcia Red Bull Racing RB16B
MotorSport | 23.02.21

Pierwsze studyjne zdjęcia Red Bull Racing RB16B

Taki sam a jednak zupełnie inny. Nowy bolid Red Bull Racing RB16B oficjalnie zaprezentowany na nowym klipie wideo.