Premiery | 20.01.21

Mercedes EQA światowa premiera nowego elektryka

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ.

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ. Elektro-estetyka jego designu wskazuje na Progresywny Luksus marki Mercedes-EQ. Inteligentni asystenci wspierają kierowcę w wielu obszarach: na przykład w zakresie unikania wypadków, przewidywania, a tym samym szczególnie efektywnej strategii operacyjnej oraz nawigacji z inteligencją elektryczną. Ponadto samochód oferuje różne wyjątkowe funkcje Mercedes-Benz, takie jak ENERGIZING Comfort i MBUX (Mercedes-Benz User Experience). EQA jest członkiem odnoszącej sukcesy rodziny samochodów kompaktowych Mercedes-Benz. Bliski związek z GLA, zapewnia wszystkie ekscytujące cechy tego pojazdu, w tym przypadku w połączeniu z wydajnym elektrycznym układem napędowym. Nowa EQA powstaje w Rastatt (Niemcy) i Pekinie (Chiny). Systemy akumulatorów do EQA dostarcza filia Mercedes-Benz Accumotive w Kamenz. Fabryka akumulatorów w Jaworze przygotowuje się również do produkcji układów akumulatorowych do kompaktowych modeli Mercedes-EQ. Od wiosny 2021 roku elektryczny SUV będzie dostępny u europejskich dealerów.

 Citroen przedstawia nowego C3 opracowanego i wyprodukowanego w Ameryce Południowej
Premiery | 16.09.21

Citroen przedstawia nowego C3 opracowanego i wyprodukowanego w Ameryce Południowej

Citroen wzmacnia swój międzynarodowy wymiar, prezentując nowego C3, wszechstronnego hatchbacka, który przyczyni się do umocnienia obecności marki w Ameryce Południowej.

Mercedes-Benz VISION AVTR, inspiracja filmem AVATAR
Wiadomości | 17.04.20

Mercedes-Benz VISION AVTR, inspiracja filmem AVATAR

Premiera na targach elektroniki użytkowej CES 2020 w Las Vegas (USA). Niezwykłe połączenie: holistyczna koncepcja VISION AVTR w niespotykany sposób łączy dyscypliny projektowania wnętrza, nadwozia oraz obsługi pojazdu. Charakterystyczny, otwarty design ?spaja? kabinę z tym, co na zewnątrz, w emocjonalną całość, a za jego inspiracje posłużyły stworzenia z filmu ?AVATAR?. Łukowaty profili organiczny język projektowania sprawiają, że VISION AVTR stanowi wizjonerskie spojrzenie projektantów Mercedesa na wygląd samochodów przyszłości.

Hyundai Tucson Nowej Generacji specyfikacje oraz ceny
Wiadomości | 23.11.20

Hyundai Tucson Nowej Generacji specyfikacje oraz ceny

Poznaliśmy specyfikacje oraz ceny najpopularniejszego w Polsce modelu Hyundaia, który jest jednym z najchętniej wybieranych SUV-ów na rynku.