Elektryczne | 23.11.20

Xpeng prezentuje limitowaną edycję P7 Wing

Chiński producent zaprezentował swój model sedana EV z parą specjalnie zaprojektowanych przednich drzwi w stylu nożycowym.

Na targach motoryzacyjnych Auto Guangzhou w Chinach, wiodąca chińska firma Xpeng, zajmująca się inteligentnymi pojazdami elektrycznymi („Smart EV”), zaprezentowała limitowaną edycję swojego modelu P7 Wing czyli sportowego sedana P7 o bardzo długim zasięgu. Nowa flagowa edycja limitowana została zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować sportowy i dynamiczny styl inteligentnego sedana EV z parą specjalnie zaprojektowanych przednich drzwi w stylu nożycowym, które są tradycyjnie dostępne tylko w luksusowych samochodach sportowych.

 



Ford F-150 Lightning
Premiery | 20.05.21

Ford F-150 Lightning

Najlepiej sprzedająca się ciężarówka w Ameryce od 44 lat, teraz zupełnie nowa w pełni elektryczna, wyposażona w najnowocześniejsze technologie. Premiera wideo.

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro
Wiadomości | 22.11.21

Kia zapowiada premierę całkowicie nowego Niro

Całkowicie nowy Niro zostanie zaprezentowany podczas Seoul Mobility Show. Stylowy i odważny crossover przeprojektowany zgodnie z nową filozofią projektową firmy.

Aston Martin zachwyci dynamicznym pokazem na Goodwood Festival of Speed
Wiadomości | 06.07.24

Aston Martin zachwyci dynamicznym pokazem na Goodwood Festival of Speed

Festiwal szybkości odbywający się co roku w lipcu w Goodwood jest najważniejszym wydarzeniem brytyjskiego sezonu letniego.