Premiery | 19.05.20

Przedstawiamy zupełnie nowego Nissana JUKE w Australii

Większy, odważniejszy, lepszy. Zupełnie nowy Nissan JUKE jest napędzany trzycylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem o pojemności 1,0 litra (84 kW / 180 Nm), który zapewnia imponującą wydajność i imponującą wydajność, a także funkcję zatrzymania / rozruchu na biegu jałowym w połączeniu z siedmiobiegową skrzynią DCT w standardzie

Większy, odważniejszy, lepszy. Ekscytujący SUV, który zdefiniował zupełnie nowy segment pojazdów, powraca na nowo, aby zaprezentować całkowicie nowego Nissana JUKE w Australii.

Łącząc mocny, ale wydajny nowy silnik, stylowe i przestronne wnętrze oraz odważny, młodzieńczy design, zupełnie nowy Nissan JUKE po raz kolejny zapewnia obietnicę emocji i zabawy zza kierownicy.

„Zupełnie nowy JUKE jest kolejnym przykładem zakłócania konwencji samochodowych przez Nissana, podobnie jak to miało miejsce podczas premiery oryginalnego JUKE w 2010 roku” - mówi Stephen Lester, dyrektor zarządzający Nissana Australia.

„Dzięki imponującemu nowemu silnikowi, niewiarygodnemu zużyciu paliwa i bogactwu wyposażenia bezpieczeństwa, zupełnie nowy JUKE jest małym SUV-em jak żaden inny. Z pewnością dorósł, ale nie stracił również młodzieńczego podniecenia, że ??nazwa JUKE znany z.

„Jest większy na zewnątrz, bardziej przestronny i luksusowy w środku, a dzięki połączonej kabinie i porywającej dynamice jazdy jestem pewien, że zupełnie nowy JUKE po raz kolejny zresetuje poprzeczkę dla małych SUV-ów w Australii.

Zupełnie nowy Nissan JUKE pojawi się w salonach sprzedaży Nissana od czerwca 2020 roku.Opel Manta GSe ElektroMOD
Wiadomości | 15.03.21

Opel Manta GSe ElektroMOD

Opel Manta staje się elektryczny. Nawiązując do legendarnego Opla Manta z 1970 roku łączy oryginalne i nowe technologie oraz design.

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4
Elektryczne | 18.03.21

Pierwsze w pełni elektryczne BMW i4

Na dorocznej konferencji BMW Group zaprezentowano nadchodzące BMW i4. Zobacz wideo i zdjęcia.

Acura MDX Prototype czwarta generacja modelu skupiona na wydajności i jakości
Premiery | 14.10.20

Acura MDX Prototype czwarta generacja modelu skupiona na wydajności i jakości

MDX Prototype sygnalizuje radykalną transformację projektu, z niską i szeroką postawą, długą maską i elegancką, odchyloną do tyłu kabiną, nadającą bardziej dynamiczny charakter