Premiery | 19.05.20

Przedstawiamy zupełnie nowego Nissana JUKE w Australii

Większy, odważniejszy, lepszy. Zupełnie nowy Nissan JUKE jest napędzany trzycylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem o pojemności 1,0 litra (84 kW / 180 Nm), który zapewnia imponującą wydajność i imponującą wydajność, a także funkcję zatrzymania / rozruchu na biegu jałowym w połączeniu z siedmiobiegową skrzynią DCT w standardzie

Większy, odważniejszy, lepszy. Ekscytujący SUV, który zdefiniował zupełnie nowy segment pojazdów, powraca na nowo, aby zaprezentować całkowicie nowego Nissana JUKE w Australii.

Łącząc mocny, ale wydajny nowy silnik, stylowe i przestronne wnętrze oraz odważny, młodzieńczy design, zupełnie nowy Nissan JUKE po raz kolejny zapewnia obietnicę emocji i zabawy zza kierownicy.

„Zupełnie nowy JUKE jest kolejnym przykładem zakłócania konwencji samochodowych przez Nissana, podobnie jak to miało miejsce podczas premiery oryginalnego JUKE w 2010 roku” - mówi Stephen Lester, dyrektor zarządzający Nissana Australia.

„Dzięki imponującemu nowemu silnikowi, niewiarygodnemu zużyciu paliwa i bogactwu wyposażenia bezpieczeństwa, zupełnie nowy JUKE jest małym SUV-em jak żaden inny. Z pewnością dorósł, ale nie stracił również młodzieńczego podniecenia, że ??nazwa JUKE znany z.

„Jest większy na zewnątrz, bardziej przestronny i luksusowy w środku, a dzięki połączonej kabinie i porywającej dynamice jazdy jestem pewien, że zupełnie nowy JUKE po raz kolejny zresetuje poprzeczkę dla małych SUV-ów w Australii.

Zupełnie nowy Nissan JUKE pojawi się w salonach sprzedaży Nissana od czerwca 2020 roku.KARMA Automotive rozszerza sieć dystrybucji w Europie
Wiadomości | 07.07.20

KARMA Automotive rozszerza sieć dystrybucji w Europie

Karma Automotive, południowo kalifornijski twórca luksusowych pojazdów elektrycznych i inkubatora z zaawansowanymi technologiami, ogłosił dzisiaj, że rozpocznie ekspansję w Europie w Niemczech, Szwajcarii i Austrii.

Całkowicie nowa Skoda OCTAVIA PRO
Wiadomości | 09.03.21

Całkowicie nowa Skoda OCTAVIA PRO

Czwarta generacja modelu w specjalnej w wersji chińskiej, gdzie rozstaw osi został zwiększony w porównaniu do wersji europejskiej.

CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona
Wiadomości | 07.07.20

CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona

Autorski model hiszpańskiej marki został ogłoszony pierwszym w historii oficjalnym pojazdem klubu piłkarskiego FC Barcelona. Piłkarze klubu otrzymają możliwość szerokiej personalizacji swoich samochodów. W środę 8 lipca CUPRA uruchomi ogólnodostępną platformę do rezerwacji premierowej wersji samochodu.