Premiery | 19.05.20

Przedstawiamy zupełnie nowego Nissana JUKE w Australii

Większy, odważniejszy, lepszy. Zupełnie nowy Nissan JUKE jest napędzany trzycylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem o pojemności 1,0 litra (84 kW / 180 Nm), który zapewnia imponującą wydajność i imponującą wydajność, a także funkcję zatrzymania / rozruchu na biegu jałowym w połączeniu z siedmiobiegową skrzynią DCT w standardzie

Większy, odważniejszy, lepszy. Ekscytujący SUV, który zdefiniował zupełnie nowy segment pojazdów, powraca na nowo, aby zaprezentować całkowicie nowego Nissana JUKE w Australii.

Łącząc mocny, ale wydajny nowy silnik, stylowe i przestronne wnętrze oraz odważny, młodzieńczy design, zupełnie nowy Nissan JUKE po raz kolejny zapewnia obietnicę emocji i zabawy zza kierownicy.

„Zupełnie nowy JUKE jest kolejnym przykładem zakłócania konwencji samochodowych przez Nissana, podobnie jak to miało miejsce podczas premiery oryginalnego JUKE w 2010 roku” - mówi Stephen Lester, dyrektor zarządzający Nissana Australia.

„Dzięki imponującemu nowemu silnikowi, niewiarygodnemu zużyciu paliwa i bogactwu wyposażenia bezpieczeństwa, zupełnie nowy JUKE jest małym SUV-em jak żaden inny. Z pewnością dorósł, ale nie stracił również młodzieńczego podniecenia, że ??nazwa JUKE znany z.

„Jest większy na zewnątrz, bardziej przestronny i luksusowy w środku, a dzięki połączonej kabinie i porywającej dynamice jazdy jestem pewien, że zupełnie nowy JUKE po raz kolejny zresetuje poprzeczkę dla małych SUV-ów w Australii.

Zupełnie nowy Nissan JUKE pojawi się w salonach sprzedaży Nissana od czerwca 2020 roku.NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli
Elektryczne | 29.06.20

NIKOLA Badger ruszyła przedsprzedaż online, jednego z rywali Tesli

Nikola Badger to kolejny elektryczny pickup, który chce walczyć w segmencie szybko zapełniającym się rywalami. Mimo że start-up w dużej mierze skoncentrowany na samochodach z napędem wodorowym nie pokazał prototypu nowego modelu, jest gotowy do rozpoczęcia przedsprzedaży.

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic
Wiadomości | 28.05.20

Teraz Lamborghini Sián FKP 37 dostępne dla każdego w zestawie LEGO Technic

Automobili Lamborghini i LEGO Group współpracują przy produkcji zestawu LEGO Technic Lamborghini Sián FKP 37: 3696 części w skali 1:8, która ucieleśnia niepowtarzalną moc i oszałamiający wygląd hybrydowego super sportowego samochodu Lamborghini.

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer
MotorSport | 01.03.23

Wreszcie jest! Honda CR-V Hybrid Racer

2,2-litrowa, podwójnie turbodoładowana, zelektryfikowana jednostka napędowa i skrzynia biegów Hondy V6 INDYCAR pod nadwoziem Hondy CR-V Hybrid, tworzy laboratorium na kołach.