Wiadomości | 17.12.21

Hyundai wprowadza N Performance Academy

N Performance Academy została stworzona dla entuzjastów samochodów, aby rozwijać komfort i pewność za kierownicą. Na dwudniowe wydarzenie zarejestrowało się blisko 200 gości.


Hyundai wprowadza N Performance Academy

Hyundai Motor America ogłosił pierwszą w historii Akademię N Performance. Odbywający się na Michelin Raceway Road Atlanta. Akademia oferuje entuzjastom możliwość przetestowania rodowodu osiągów popularnego Hyundaia Veloster N na legendarnym torze.

 

Pełne akcji wrażenia z jazdy będą obejmować okrążenia na dynamicznym torze drogowym o długości 2,4 mili, który obejmuje 12 zakrętów, w tym słynne „Esses” i nurkowanie w zakrętach zjazdowych. Oprócz okrążeń toru uczestnicy zmierzą się z Veloster N i rozwiną swoją technikę i umiejętności na torze autocrossowym.

 

Po doskonaleniu swoich umiejętności na torze, uczestnicy mogą porównać swoją linię jazdy z zawodowymi kierowcami wyścigowymi Hyundai, Masonem Filippim i Harrym Gottsackerem. Filippi i Gottsacker będą gotowi na przejażdżki i wskazówki dotyczące jazdy.

 

Misją N jest przesuwanie granic osiągów, aby pomóc kierowcom odkryć, jak przyjemna może być jazda. Mając to na uwadze, Hyundai ujawnił nowe hasło marki N „Never Just Drive”. Stwierdzenie to w pełni oddaje sposób myślenia i ducha N: „Rób więcej niż tylko jedź. Ciesz się każdą sekundą tego.” Od czasu debiutu w 2013 roku marka N zyskała gorliwych zwolenników dzięki zwycięskiej kombinacji samochodów sportowych na co dzień oraz szybkim wzrostom liczby rajdów i wyścigów dla klientów. Wraz ze swoim oddziałem Motorsport, marka N odniosła zwycięstwa w wielu wyścigach, w tym w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA, TCR International Series, Pirelli World Challenge i 24-godzinnym wyścigu wytrzymałościowym Nürburgring.

 

Każdy model N o wysokich osiągach jest projektowany przez doświadczonych ekspertów i opracowywany w centrum badawczo-rozwojowym Hyundai Motor Namyang. Podczas opracowywania są testowane na torze Nürburgring w Niemczech, jednym z najbardziej wymagających torów wyścigowych na świecie. Dzięki temu żmudnemu procesowi technologia N została udoskonalona i narodziła się. Marka N wywodzi swoją nazwę od Namyang i Nürburgring.Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON
Wiadomości | 26.02.21

Hyundai Motor potwierdził datę premiery nowego modelu BAYON

Całkowicie nowy crossover segmentu B będzie świętował swoją globalną premierę jednocześnie z artystami z całej Europy.

Nowe Porsche 911 Dakar
MotorSport | 17.11.22

Nowe Porsche 911 Dakar

Porsche świętuje niezwykłą światową premierę na Los Angeles Auto Show. Nowe Porsche 911 Dakar jest równie wygodne w terenie, jak i na autostradzie.

Kompaktowa Skoda SCALA w wersji Spider
Wiadomości | 26.03.20

Kompaktowa Skoda SCALA w wersji Spider

Dwudziestu studentów Akademii ŠKODY stanęło przed ambitnym zadaniem stworzenia siódmego studenckiego samochodu koncepcyjnego. Wybór padł tym razem na kompaktowy model SCALA, który studenci zademonstrują w wersji Spider.