Wiadomości | 17.12.21

Hyundai wprowadza N Performance Academy

N Performance Academy została stworzona dla entuzjastów samochodów, aby rozwijać komfort i pewność za kierownicą. Na dwudniowe wydarzenie zarejestrowało się blisko 200 gości.


Hyundai wprowadza N Performance Academy

Hyundai Motor America ogłosił pierwszą w historii Akademię N Performance. Odbywający się na Michelin Raceway Road Atlanta. Akademia oferuje entuzjastom możliwość przetestowania rodowodu osiągów popularnego Hyundaia Veloster N na legendarnym torze.

 

Pełne akcji wrażenia z jazdy będą obejmować okrążenia na dynamicznym torze drogowym o długości 2,4 mili, który obejmuje 12 zakrętów, w tym słynne „Esses” i nurkowanie w zakrętach zjazdowych. Oprócz okrążeń toru uczestnicy zmierzą się z Veloster N i rozwiną swoją technikę i umiejętności na torze autocrossowym.

 

Po doskonaleniu swoich umiejętności na torze, uczestnicy mogą porównać swoją linię jazdy z zawodowymi kierowcami wyścigowymi Hyundai, Masonem Filippim i Harrym Gottsackerem. Filippi i Gottsacker będą gotowi na przejażdżki i wskazówki dotyczące jazdy.

 

Misją N jest przesuwanie granic osiągów, aby pomóc kierowcom odkryć, jak przyjemna może być jazda. Mając to na uwadze, Hyundai ujawnił nowe hasło marki N „Never Just Drive”. Stwierdzenie to w pełni oddaje sposób myślenia i ducha N: „Rób więcej niż tylko jedź. Ciesz się każdą sekundą tego.” Od czasu debiutu w 2013 roku marka N zyskała gorliwych zwolenników dzięki zwycięskiej kombinacji samochodów sportowych na co dzień oraz szybkim wzrostom liczby rajdów i wyścigów dla klientów. Wraz ze swoim oddziałem Motorsport, marka N odniosła zwycięstwa w wielu wyścigach, w tym w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA, TCR International Series, Pirelli World Challenge i 24-godzinnym wyścigu wytrzymałościowym Nürburgring.

 

Każdy model N o wysokich osiągach jest projektowany przez doświadczonych ekspertów i opracowywany w centrum badawczo-rozwojowym Hyundai Motor Namyang. Podczas opracowywania są testowane na torze Nürburgring w Niemczech, jednym z najbardziej wymagających torów wyścigowych na świecie. Dzięki temu żmudnemu procesowi technologia N została udoskonalona i narodziła się. Marka N wywodzi swoją nazwę od Namyang i Nürburgring.Nissan Pathfinder Concept zaprojektowany z myślą o Chinach
Concept Cars | 20.04.23

Nissan Pathfinder Concept zaprojektowany z myślą o Chinach

SUV-y Nissana zyskały w Chinach znakomitą reputację dzięki swojej wytrzymałości, wygodzie i właściwościom jezdnym.

Bagażniki dachowe. Jak uniknąć mandatu i co warto o nich wiedzieć?
Wiadomości | 11.05.23

Bagażniki dachowe. Jak uniknąć mandatu i co warto o nich wiedzieć?

Bagażniki dachowe to bardzo przydatny dodatek do samochodu. Jak wybrać taki bagażnik, ile może wynieść ciężar ładunku i jak się spakować, aby nie zapłacić mandatu?

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar
Wiadomości | 21.07.21

Audi zapowiada prezentacje modelu RS Q e-tron przygotowanego na Rajd Dakar

Niespełna rok po opracowaniu wstępnej koncepcji, Audi Sport rozpoczęło testy Audi RS Q e-tron, z którym po raz pierwszy wystartuje w Rajdzie Dakar w 2022 roku.