Super Cars | 09.01.23

Hennessey przedstawia wyścigowy hipersamochód Venom F5 Revolution Coupe

Kosztujący od 2,7 miliona dolarów, różni się wszechstronnie przeprojektowaną aerodynamiką, zawieszeniem, chłodzeniem silnika i cyfrową telemetrią.

Nowy Venom F5 Revolution Coupe to szczytowy drapieżnik na torze wyścigowym, to najpotężniejszy na świecie hipersamochód z czystym spalaniem. Oparty na modelu Hennessey Venom F5 Coupe zorientowany na tor wariant Revolution różni się od swojego rodzeństwa wszechstronnie przeprojektowaną aerodynamiką, zawieszeniem, chłodzeniem silnika i cyfrową telemetrią.

 

Kompleksowo przeprojektowany pod kątem najlepszych osiągów na drogach i torach przy niższej masie, ulepszonej zwinności, bezkompromisowym prowadzeniu i dużej sile docisku. Wyposażony w podwójnie turbodoładowany układ napędowy „Fury” V8 o mocy 1817 KM, skalibrowany do użytku w zawodach. Zestaw ulepszeń zorientowanych na tor obejmuje ulepszenia aerodynamiczne, ponownie dostrojone zawieszenie, nowe koła, wlot powietrza montowany na dachu i cyfrową telemetrię toru.

 

Kosztujący od 2,7 miliona dolarów Venom F5 Revolution Coupe jest ograniczony do zaledwie 24 sztuk na całym świecie. 

 

Światowy publiczny debiut na Miami Motorcar Cavalcade Concours d'Elegance 15 stycznia 2023 r.Automobili Pininfarina Battista Hyper GT
Super Cars | 21.07.21

Automobili Pininfarina Battista Hyper GT

Dzięki specjalnie opracowanemu programowi personalizacji każdy pojazd będzie naprawdę szyty na miarę. Łącznie 128 milionów kombinacji.

Przedstawiamy Lucid Gravity: nowa definicja elektrycznego SUV-a
Premiery | 16.11.23

Przedstawiamy Lucid Gravity: nowa definicja elektrycznego SUV-a

Zwiastuje początek nowej ery elektrycznych pojazdów typu SUV: bezprecedensowe połączenie cech niespotykanych wcześniej w jednym pojeździe i przewidywanego zasięgu przekraczającego 700 km.

Toyota Tacoma 2024 premiera na Big Island na Hawajach
Premiery | 20.05.23

Toyota Tacoma 2024 premiera na Big Island na Hawajach

Całkowicie nowa Toyota Tacoma to czwarta generacja najlepiej sprzedającego się pickupa średniej wielkości w ciągu ostatnich 18 lat.