Wiadomości | 30.09.20

Całkowicie nowe BMW serii 4 Cabrio

Wyróżniającym elementem modeli z nowej gamy BMW serii 4 jest starannie przemyślane wzmocnienie ich sportowych możliwości.

Premiera nowego BMW serii 4 Cabrio. Nowy wzorzec dynamicznej radości z jazdy w połączeniu z urokiem ekskluzywnej jazdy pod gołym niebem w segmencie średniej klasy premium. Projekt opracowany w obecnym języku stylistycznym marki, który emanuje sportową elegancją, nowy typ konstrukcji dachu i osiągi, które znacznie wzrosły w porównaniu do swojego poprzednika, sprawiają, że najnowsza generacja czteromiejscowego samochodu z otwartym dachem jest niezwykle atrakcyjną propozycją. Stylistyka, koncepcja pojazdu i dynamika jazdy zapewniają większe zróżnicowanie od BMW serii 3 Limuzyna niż kiedykolwiek w ciągu 35 lat, kiedy kabriolety BMW zaszczyciły klasę średniej wielkości. Światowa premiera rozpocznie się w marcu 2021 r.

Samodzielna konstrukcja nadwozia ma dynamicznie rozciągnięte proporcje i niską do drogi sylwetkę. Wyrazisty przód łączy bogate w tradycję i nowoczesne elementy stylistyczne. Wyrazista, wyprostowana atrapa chłodnicy BMW nawiązuje do legendarnych samochodów sportowych z przeszłości marki i sygnalizuje wysokie zapotrzebowanie na powietrze chłodzące w technologii układu napędowego. Ekstremalnie smukłe reflektory LED są standardem, światła laserowe BMW są opcjonalne.

Nowo opracowany panelowy dach z miękkim dachem łączy w sobie zalety chowanego twardego dachu i purystyczny wygląd kaptura z tkaniny, łącząc w ten sposób to, co najlepsze z obu światów. Jego elegancka powierzchnia wdzięcznie wygina się nad kabiną pasażerską nowego BMW serii 4 Cabrio. Dach jest o 40 procent lżejszy niż w poprzednim samochodzie, a komfort akustyczny i termiczny jest znacznie lepszy niż w przypadku konwencjonalnej konstrukcji. Softtop jest standardowo dostępny w kolorze czarnym i opcjonalnie w kolorze antracytowego srebra.Mitsubishi ASX nowej generacji zadebiutuje w polskich salonach już w tym miesiącu
Wiadomości | 02.03.23

Mitsubishi ASX nowej generacji zadebiutuje w polskich salonach już w tym miesiącu

Druga generacja sprzedającego się dotychczas na pięciu kontynentach modelu, została opracowana z myślą o europejskich kierowcach.

Wkrótce premiera nowej generacji Skody Kodiaq
Wiadomości | 27.09.23

Wkrótce premiera nowej generacji Skody Kodiaq

Na tydzień przed światową premierą producent opublikował szkice nowej Škody Kodiaq, ujawniając jej dynamiczny i emocjonujący design.

Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata
Wiadomości | 23.06.20

Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata

Nissan w najtrudniejszym i najdłuższym wyścigu na świecie, debiutując na arenie międzynarodowej wyścigów samochodowych oszałamia fanów, nie tylko kończąc - ale wygrywając swoją klasę.