Wiadomości | 30.09.20

Całkowicie nowe BMW serii 4 Cabrio

Wyróżniającym elementem modeli z nowej gamy BMW serii 4 jest starannie przemyślane wzmocnienie ich sportowych możliwości.

Premiera nowego BMW serii 4 Cabrio. Nowy wzorzec dynamicznej radości z jazdy w połączeniu z urokiem ekskluzywnej jazdy pod gołym niebem w segmencie średniej klasy premium. Projekt opracowany w obecnym języku stylistycznym marki, który emanuje sportową elegancją, nowy typ konstrukcji dachu i osiągi, które znacznie wzrosły w porównaniu do swojego poprzednika, sprawiają, że najnowsza generacja czteromiejscowego samochodu z otwartym dachem jest niezwykle atrakcyjną propozycją. Stylistyka, koncepcja pojazdu i dynamika jazdy zapewniają większe zróżnicowanie od BMW serii 3 Limuzyna niż kiedykolwiek w ciągu 35 lat, kiedy kabriolety BMW zaszczyciły klasę średniej wielkości. Światowa premiera rozpocznie się w marcu 2021 r.

Samodzielna konstrukcja nadwozia ma dynamicznie rozciągnięte proporcje i niską do drogi sylwetkę. Wyrazisty przód łączy bogate w tradycję i nowoczesne elementy stylistyczne. Wyrazista, wyprostowana atrapa chłodnicy BMW nawiązuje do legendarnych samochodów sportowych z przeszłości marki i sygnalizuje wysokie zapotrzebowanie na powietrze chłodzące w technologii układu napędowego. Ekstremalnie smukłe reflektory LED są standardem, światła laserowe BMW są opcjonalne.

Nowo opracowany panelowy dach z miękkim dachem łączy w sobie zalety chowanego twardego dachu i purystyczny wygląd kaptura z tkaniny, łącząc w ten sposób to, co najlepsze z obu światów. Jego elegancka powierzchnia wdzięcznie wygina się nad kabiną pasażerską nowego BMW serii 4 Cabrio. Dach jest o 40 procent lżejszy niż w poprzednim samochodzie, a komfort akustyczny i termiczny jest znacznie lepszy niż w przypadku konwencjonalnej konstrukcji. Softtop jest standardowo dostępny w kolorze czarnym i opcjonalnie w kolorze antracytowego srebra.Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych
Wiadomości | 04.11.21

Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych

Elegancka limuzyna Skoda SLAVIA to drugi model marki na rynek indyjski, którego premierę zobaczymy jeszcze przed końcem listopada.

Pragnienie czystych wrażeń z jazdy - Hyundai N Performance
Tuning | 22.08.20

Pragnienie czystych wrażeń z jazdy - Hyundai N Performance

N jest dla tych, którzy pragną wysokiej wydajności i chcą kochać każdą sekundę swojej jazdy.

Dzika konwersja Le Mansory Forda GT o mocy 700 KM
Tuning | 30.06.20

Dzika konwersja Le Mansory Forda GT o mocy 700 KM

Ford GT jest jednym z najlepszych supersamochodów, a model, który tu widzisz, jest przeróbką już prawie idealnego supersamochodu. To nie są tylko niektóre nowe naklejki i niektóre aktualizacje zewnętrzne, pojazd ten jest aktualizowany przez Mansory i obejmuje pełną konwersję, radykalnie zmienioną konstrukcję i zwiększoną wydajność.