Wiadomości | 14.04.23

Przygotuj się na trzy wyjątkowe premiery flagowych SUV-ów

Jednoczesna premiera Vw ID.7 w Europie, Chinach i Ameryce Północnej. Nowy Mercedes-Maybach EQS SUV podczas targów Auto Shanghai gdzie również Porsche zaprezentuje nowe Cayenne.


Przygotuj się na trzy wyjątkowe premiery flagowych SUV-ów

W najbliższy poniedziałek, 17 kwietnia rozpocznie się jednoczesna światowa premiera Volkswagena ID.7 w Europie, Chinach i USA. Nadchodzący flagowy model marki to prawie pięć metrów długości i nowy, wydajny napęd, duży zasięg i najlepsze technologie, które sprawiają, że ID.7 plasuje się w czołówce wyższej klasy średniej. Po nowym ID.3 i kompaktowym koncepcie ID. 2all, komfortowa limuzyna do dalekich podróży, to trzeci samochód elektryczny zaprezentowany przez Volkswagena w tym roku. Wszystkie należą do łącznie dziesięciu nowych modeli ID., które Volkswagen wprowadzi na rynek do 2026 roku w Europie, a także w innych regionach świata, takich jak USA czy Chiny. >>> link do premiery

 

Również w poniedziałek 17 kwietnia, podczas targów Auto Shanghai w Chinach, zadebiutuje nowy Mercedes-Maybach EQS SUV, pierwszy w pełni elektryczny model luksusowej marki o wzbogaconej tradycji. Mercedes-Maybach EQS 680 SUV rutynowy nowy standard w dobie elektromobilności. Korzysta z technologii modelu EQS SUV od Mercedes-EQ i łączy ją z ekskluzywną marką Maybach.

>>> link do premiery

 

Natomiast Porsche, producent samochodów sportowych zaprezentuje nowe Cayenne 18 kwietnia 2023 roku również na Salonie Samochodowym w Szanghaju. Po jednej z najobszerniejszych modernizacji samochodów w historii marki, między innymi dzięki wysoce zdigitalizowanej koncepcji wyświetlacza i obsługi oraz nowemu systemowi podwozia i innowacyjnym funkcjom technologicznym, ten luksusowy SUV zadebiutuje na największym pojedynczym rynku Porsche, w Chinach.

>>> linkd do premieryJeep Scrambler 392 Concept
Tuning | 02.04.23

Jeep Scrambler 392 Concept

Pierwotnie wprowadzony na rynek w 1981 roku, był pierwszym samochodem marki w kabriolecie. Coroczne Wielkanocne Safari Jeepem po pustyni Moab w stanie Utah (USA), edycja 2023

GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym
Wiadomości | 01.09.21

GDDKiA realizuje Krajowy System Zarządzania Ruchem Drogowym

Głównym celem projektu jest przekazywanie użytkownikom dróg bieżących informacji o sytuacji na drogach. Zobacz wideo prezentację.

Premiera rajdowej ikony, nowego Subaru WRX piątej generacji
Premiery | 10.09.21

Premiera rajdowej ikony, nowego Subaru WRX piątej generacji

Subaru of America przedstawił dzisiaj zupełnie nowy model WRX z najbardziej zaawansowanymi funkcjami, wyglądem i wydajnością w swojej prawie 20-letniej historii.