Wiadomości | 14.04.23

Przygotuj się na trzy wyjątkowe premiery flagowych SUV-ów

Jednoczesna premiera Vw ID.7 w Europie, Chinach i Ameryce Północnej. Nowy Mercedes-Maybach EQS SUV podczas targów Auto Shanghai gdzie również Porsche zaprezentuje nowe Cayenne.


Przygotuj się na trzy wyjątkowe premiery flagowych SUV-ów

W najbliższy poniedziałek, 17 kwietnia rozpocznie się jednoczesna światowa premiera Volkswagena ID.7 w Europie, Chinach i USA. Nadchodzący flagowy model marki to prawie pięć metrów długości i nowy, wydajny napęd, duży zasięg i najlepsze technologie, które sprawiają, że ID.7 plasuje się w czołówce wyższej klasy średniej. Po nowym ID.3 i kompaktowym koncepcie ID. 2all, komfortowa limuzyna do dalekich podróży, to trzeci samochód elektryczny zaprezentowany przez Volkswagena w tym roku. Wszystkie należą do łącznie dziesięciu nowych modeli ID., które Volkswagen wprowadzi na rynek do 2026 roku w Europie, a także w innych regionach świata, takich jak USA czy Chiny. >>> link do premiery

 

Również w poniedziałek 17 kwietnia, podczas targów Auto Shanghai w Chinach, zadebiutuje nowy Mercedes-Maybach EQS SUV, pierwszy w pełni elektryczny model luksusowej marki o wzbogaconej tradycji. Mercedes-Maybach EQS 680 SUV rutynowy nowy standard w dobie elektromobilności. Korzysta z technologii modelu EQS SUV od Mercedes-EQ i łączy ją z ekskluzywną marką Maybach.

>>> link do premiery

 

Natomiast Porsche, producent samochodów sportowych zaprezentuje nowe Cayenne 18 kwietnia 2023 roku również na Salonie Samochodowym w Szanghaju. Po jednej z najobszerniejszych modernizacji samochodów w historii marki, między innymi dzięki wysoce zdigitalizowanej koncepcji wyświetlacza i obsługi oraz nowemu systemowi podwozia i innowacyjnym funkcjom technologicznym, ten luksusowy SUV zadebiutuje na największym pojedynczym rynku Porsche, w Chinach.

>>> linkd do premieryEkskluzywna modyfikacja TECHART GTstreet R oparta na modelu Porsche 911 Turbo S
Tuning | 31.12.22

Ekskluzywna modyfikacja TECHART GTstreet R oparta na modelu Porsche 911 Turbo S

Premiera wideo jedynej w swoim rodzaju limitowanej do 87 modeli serii TECHART GTstreet R w kultowym wyścigowym stylu i całkowicie zindywidualizowanej unikalnej specyfikacji.

BMW XM Label Red, najmocniejszy model BMW M, jaki kiedykolwiek powstał
Super Cars | 12.04.23

BMW XM Label Red, najmocniejszy model BMW M, jaki kiedykolwiek powstał

738 KM. BMW M prezentuje jeszcze mocniejszą, bardziej ekskluzywną wersję swojego pierwszego w historii zelektryfikowanego pojazdu o wysokich osiągach.

Mocno limitowana edycja Black Vermillion na rynek japoński
Tuning | 24.05.22

Mocno limitowana edycja Black Vermillion na rynek japoński

Kto pierwszy, ten lepszy czyli jak kupuje się samochody w Japonii. BMW z okazji 50. rocznicy powstania BMW M wprowadza do sprzedaży model X5 oraz X6 w specjalnej edycji.