Wiadomości | 21.01.23

Od dzisiaj możesz zamówić w pełni zmodernizowane Chevy Camaro z 1969 roku

Ekscytujące wrażenia z jazdy na pełnych obrotach z Chevy Camaro LT czy naprawdę przyjemna codzienna jazda cruiserem Chevy Camaro LS.


Od dzisiaj możesz zamówić w pełni zmodernizowane Chevy Camaro z 1969 roku

Kindred Motorworks, producent w pełni zmodernizowanych pojazdów zabytkowych z regionu Bay Area w Kalifornii, ogłosił, że zaprezentuje swoje modele Chevy Camaro LT z doładowanym silnikiem V8 oraz Kindred Camaro LS z wolnossącym silnikiem  na aukcji Barrett-Jackson 2023 w Scottsdale w Arizonie, w dniach od 21 do 29 stycznia tego roku.

 

Przeczytaj artykuł o Kindred Camaro LT oraz Kindred Camaro LS

 

„Oferowanie dwóch różnych modeli Camaro daje naszym klientom elastyczność wyboru między ekscytującymi wrażeniami z jazdy na pełnych obrotach z LT a naprawdę przyjemnym codziennym cruiserem w LS” — powiedział Rob Howard. „Oba są łatwymi w użyciu, gotowymi pakietami, które wzmacniają kultowy styl Camaro z 1969 roku dzięki naszemu pełnemu zestawowi nowoczesnych ulepszeń technicznych i poprawiających komfort.

 

Modele Kindred Camaros, jak podaje producent, to potęga i funkcje 21. wieku ale jako znajomy styl z 1969 roku.

 

Wszystkie modele Kindred Camaro są zbudowane z oryginalnych Chevroletów Camaro z 1969 roku, które zespół ds. przejęć Kindred Motorworks identyfikuje i pozyskuje bezpośrednio. Klienci nigdy nie muszą przekazywać Kindred pojazdu będącego dawcą, każdy sprzedany pojazd jest w pełni wykończonym samochodem pod klucz.

 

Kupujący mogą wybierać pomiędzy dwoma różnymi modelami z silnikiem V8: doładowanym Kindred Camaro LT (199 000 USD) i wolnossącym Kindred Camaro LS (149 000 USD).


Pełna modernizacja pojazdów w standardzie.

 

Podczas gdy zarówno LS, jak i LT mają różne cechy, które odróżniają te dwa modele, program modernizacji Kindred Motorworks obejmuje długą listę ulepszeń mechanicznych, poprawiających komfort i wygodę, które są wspólne dla obu.

 

Najważniejsze cechy techniczne obejmują w pełni podwójny układ wydechowy ze stali nierdzewnej z katalizatorami, aluminiowy wał napędowy, wspomaganie układu kierowniczego z zębatką i przechylaną kolumną, 9-calowy mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu Torsen, złącza ramy pomocniczej, układ kontroli parowania, pełne oświetlenie LED, pełne podkładu i magnetycznie połączonego podtrzymywania baterii.

 

Jeśli chodzi o wygodę i wygodę, wszystkie Kindred Camaro obejmują dostęp bezkluczykowy; system odzyskiwania pojazdu po kradzieży; podgrzewane przednie siedzenia; trzypunktowe zwijane pasy bezpieczeństwa na wszystkich czterech miejscach siedzących; przerywane wycieraczki; elektryczne zamki i okna; zwolnienie pnia zasilania; ogrzewanie i klimatyzacja z odszranianiem; centrum multimedialne z ekranem dotykowym i zdalnym potencjometrem głośności; kamera cofania; wysokiej jakości dźwięk z subwooferem; bezprzewodowe ładowanie telefonów; bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto; i kamera cofania.Ulepszona Toyota GR Supra GT4 EVO
MotorSport | 28.10.22

Ulepszona Toyota GR Supra GT4 EVO

Toyota GAZOO Racing zaprezentowała zaktualizowany samochód wyścigowy GR Supra GT4 EVO na sezon 2023, który zapewnia lepsze hamowanie, prowadzenie i osiągi silnika.

Edycja Kolekcjonerska szóstej generacji Chevroleta Camaro 2024
Tuning | 06.06.23

Edycja Kolekcjonerska szóstej generacji Chevroleta Camaro 2024

Z silnikiem o mocy 650 koni mechanicznych, limitowana do 350 sztuk, będzie miała kolor nadwozia Panther Black Matte, pierwszy matowy lakier oferowany w Camaro z fabryki.

Vanderhall? Pewnie o Nich nie słyszałeś. Posłuchaj co mówi Jay Leno.
Wiadomości | 09.06.20

Vanderhall? Pewnie o Nich nie słyszałeś. Posłuchaj co mówi Jay Leno.

Odwiedź słynny garaż, którego właścicielem jest jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów, komików. Wideo i wrażenia z jazdy nowym trójkołowcem Vanderhall Edison2.