Wiadomości | 21.01.23

Od dzisiaj możesz zamówić w pełni zmodernizowane Chevy Camaro z 1969 roku

Ekscytujące wrażenia z jazdy na pełnych obrotach z Chevy Camaro LT czy naprawdę przyjemna codzienna jazda cruiserem Chevy Camaro LS.


Od dzisiaj możesz zamówić w pełni zmodernizowane Chevy Camaro z 1969 roku

Kindred Motorworks, producent w pełni zmodernizowanych pojazdów zabytkowych z regionu Bay Area w Kalifornii, ogłosił, że zaprezentuje swoje modele Chevy Camaro LT z doładowanym silnikiem V8 oraz Kindred Camaro LS z wolnossącym silnikiem  na aukcji Barrett-Jackson 2023 w Scottsdale w Arizonie, w dniach od 21 do 29 stycznia tego roku.

 

Przeczytaj artykuł o Kindred Camaro LT oraz Kindred Camaro LS

 

„Oferowanie dwóch różnych modeli Camaro daje naszym klientom elastyczność wyboru między ekscytującymi wrażeniami z jazdy na pełnych obrotach z LT a naprawdę przyjemnym codziennym cruiserem w LS” — powiedział Rob Howard. „Oba są łatwymi w użyciu, gotowymi pakietami, które wzmacniają kultowy styl Camaro z 1969 roku dzięki naszemu pełnemu zestawowi nowoczesnych ulepszeń technicznych i poprawiających komfort.

 

Modele Kindred Camaros, jak podaje producent, to potęga i funkcje 21. wieku ale jako znajomy styl z 1969 roku.

 

Wszystkie modele Kindred Camaro są zbudowane z oryginalnych Chevroletów Camaro z 1969 roku, które zespół ds. przejęć Kindred Motorworks identyfikuje i pozyskuje bezpośrednio. Klienci nigdy nie muszą przekazywać Kindred pojazdu będącego dawcą, każdy sprzedany pojazd jest w pełni wykończonym samochodem pod klucz.

 

Kupujący mogą wybierać pomiędzy dwoma różnymi modelami z silnikiem V8: doładowanym Kindred Camaro LT (199 000 USD) i wolnossącym Kindred Camaro LS (149 000 USD).


Pełna modernizacja pojazdów w standardzie.

 

Podczas gdy zarówno LS, jak i LT mają różne cechy, które odróżniają te dwa modele, program modernizacji Kindred Motorworks obejmuje długą listę ulepszeń mechanicznych, poprawiających komfort i wygodę, które są wspólne dla obu.

 

Najważniejsze cechy techniczne obejmują w pełni podwójny układ wydechowy ze stali nierdzewnej z katalizatorami, aluminiowy wał napędowy, wspomaganie układu kierowniczego z zębatką i przechylaną kolumną, 9-calowy mechanizm różnicowy o ograniczonym poślizgu Torsen, złącza ramy pomocniczej, układ kontroli parowania, pełne oświetlenie LED, pełne podkładu i magnetycznie połączonego podtrzymywania baterii.

 

Jeśli chodzi o wygodę i wygodę, wszystkie Kindred Camaro obejmują dostęp bezkluczykowy; system odzyskiwania pojazdu po kradzieży; podgrzewane przednie siedzenia; trzypunktowe zwijane pasy bezpieczeństwa na wszystkich czterech miejscach siedzących; przerywane wycieraczki; elektryczne zamki i okna; zwolnienie pnia zasilania; ogrzewanie i klimatyzacja z odszranianiem; centrum multimedialne z ekranem dotykowym i zdalnym potencjometrem głośności; kamera cofania; wysokiej jakości dźwięk z subwooferem; bezprzewodowe ładowanie telefonów; bezprzewodowe Apple CarPlay i Android Auto; i kamera cofania.RIMAC pokazuje zupełnie nową linię produkcyjną prototypu C_Two
Elektryczne | 18.06.20

RIMAC pokazuje zupełnie nową linię produkcyjną prototypu C_Two

Rimac Automobili pokazał kolejny etap rozwoju całkowicie elektrycznego hipersamochodu C_Two. Nową linie produkcyjną.

Latające KIA K5
Wiadomości | 03.08.20

Latające KIA K5

Triple Threat Stunt przedstawia dwa turbodoładowane modele K5 lecące w powietrzu w przeciwnych kierunkach, gdy trzeci model K5 wślizgnął się na miejsce poniżej pary samolotów.

Pierwszy brytyjski hipersamochód w pełni elektryczny Lotus Evija
Elektryczne | 24.05.20

Pierwszy brytyjski hipersamochód w pełni elektryczny Lotus Evija

Następny ekscytujący rozdział jednej z największych motoryzacyjnych historii, jakie kiedykolwiek opowiedziano. Lotus Evija kontynuuje bogatą, 70-letnią tradycję kultowych, przełomowych samochodów drogowych i wyścigowych.