Tuning | 19.01.23

Kindred Camaro LT napędzany doładowanym silnikiem V8 o mocy 650 KM

Firma Kindred Motorworks, ogłosiła dzisiaj, że na aukcji Barrett-Jackson wystawi swojego Chevy Camaro LT, w cenie wywoławczej od 199 000 dolarów.

Najmocniejszym pojazdem w gamie modelowej Kindred Motorworks jest Camaro LT. Jego 6,2-litrowy silnik General Motors LT4 V8 z doładowaniem jest dostrojony tak, aby zapewniał szacunkową moc 650 koni mechanicznych i moment obrotowy 630 Nm w tym zastosowaniu. Moc jest przekazywana na tylne koła za pośrednictwem standardowej 6-biegowej manualnej skrzyni biegów Tremec T56 Super Magnum w połączeniu z manetką Hurst. Kierowcy, którzy chcą delegować obowiązki zmiany biegów, mogą wybrać opcjonalną 8-biegową automatyczną skrzynię biegów GM 8L90 z klasyczną dźwignią zmiany biegów w kształcie podkowy.

 

Tę moc kontrolują hamulce tarczowe: 14-calowe tarcze z 6-tłoczkowymi zaciskami z przodu i 10,5-calowe tarcze z wewnętrznymi 6-tłoczkowymi zaciskami z tyłu. Hamulce te znajdują się za 19-calowymi kutymi aluminiowymi kołami o różnych rozmiarach, o szerokości 9,5 cala z przodu i 11 cali z tyłu. Camaro LT jest wyposażony w gotowe do jazdy na torze opony letnie Michelin Pilot Sport Cup 2 o bardzo wysokich osiągach. Kluczowe ulepszenia podwozia obejmują niezależne tylne zawieszenie i podwójnie regulowane przednie zawieszenie, które poprawiają zarówno prowadzenie Camaro LT, jak i jego wygląd.

 

Camaro LT jest łatwo rozpoznawalny dzięki kilku kluczowym elementom stylistycznym i funkcjom wewnątrz i na zewnątrz. Znajomy profil Camaro z 1969 roku można wykończyć w pięciu standardowych kolorach, z opcjonalnymi odcieniami na zamówienie. Tylne nadkola z mini dętkami sygnalizują moc, jaką dysponuje kierowca. Wyraźny znaczek LT znajduje się pośrodku osłony chłodnicy w stylu RS, która zawiera elektrycznie przesuwane drzwi, które ukrywają reflektory LED, gdy nie są używane. Pod dopasowanym kolorystycznie przednim zderzakiem znajduje się przednia zapora powietrzna z włókna węglowego. Paski Z/28 kontrastują z kolorem nadwozia, a tylny spojler Flat Out z włókna węglowego uzupełnia zmiany zewnętrzne.

 

Wewnątrz Kindred Camaro LT jest w pełni zaktualizowany dzięki celowym ulepszeniom ukierunkowanym na osiągi wraz z kompleksową listą udogodnień i udogodnień, które są znakiem rozpoznawczym Kindred Motorworks. Kabina LT jest wykończona skórą i Alcantarą, z przednimi siedzeniami Recaro Sportster GT, kierownicą MOMO Mod 8, centralnym hamulcem ręcznym, wskaźnikiem doładowania na głównym zestawie wskaźników i pełnym zestawem dodatkowych wskaźników na konsoli środkowej.


Firma Kindred Motorworks,

producent w pełni zmodernizowanych pojazdów zabytkowych z Kalifornii, którą kieruje założyciel Rob Howard, zarządza zespołem ekspertów ds. łańcucha dostaw, technologii i motoryzacji Kindred, działającym w zakładzie firmy w Mare Island w Kalifornii. Zastrzeżona technologia Kindred usprawnia i standaryzuje proces renowacji pojazdów, aby tworzyć nowoczesne klasyki, które są atrakcyjne, niezawodne i zabawne, eliminując zmartwienia związane z posiadaniem zabytkowego samochodu, dzięki czemu kierowcy mogą po prostu cieszyć się jazdą.

 

Barrett-Jackson’s Scottsdale.
Założona w 1971 roku i mająca siedzibę w Scottsdale w Arizonie, firma Barrett-Jackson, największa na świecie aukcja samochodów kolekcjonerskich, jest liderem w dziedzinie aukcji samochodów kolekcjonerskich i imprez motoryzacyjnych poświęconych stylowi życia.Nowy prototyp Maserati MC20 na testach w Modenie
Super Cars | 23.12.21

Nowy prototyp Maserati MC20 na testach w Modenie

Wczesny prototyp nowego kabrioletu MC20 opuścił bramy historycznej fabryki w Modenie. Tym razem w kamuflażu, przedstawiający grę chmur, w końcu to kabriolet.

Całkowicie nowy wielofunkcyjny Kia Carnival
Premiery | 23.02.21

Całkowicie nowy wielofunkcyjny Kia Carnival

Premiera zupełnie nowej Kia Carnival (MPV) 2022, która zastępuje odchodzący model Sedona.

Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku
Wiadomości | 13.10.20

Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku

Toyota umacnia swoją pozycję na rynku aut dostawczych. Wzrost sprzedaży Hiluxa o 60% rok do roku.