Wiadomości | 03.06.21

Ford potwierdził datę premiery zupełnie nowego kompaktowego pickapa MAVERICK

Miesiące plotek, zdjęć szpiegowskich i spekulacji doprowadziły do tego momentu. Tak to prawda.

Przynosząc odrodzenie klasycznej nazwy i tworząc nowy wybór dla klientów ciężarówek, całkowicie nowy Ford Maverick zadebiutuje 8 czerwca z pomocą aktorki Gabrielle Union.

 

Zaprezentuje zupełnie nową ciężarówkę na własnych kanałach Instagram i TikTok, na kanałach społecznościowych Forda, a także na Hulu. Maverick będzie pierwszym pojazdem Forda, który zadebiutuje na nowym amerykańskim kanale TikTok.H1st vision, samochód koncepcyjny zaprojektowany przez Software République
Concept Cars | 19.06.23

H1st vision, samochód koncepcyjny zaprojektowany przez Software République

Prawdziwe doświadczenie wykraczające poza mobilność samochodową, wizja H1st to nie tylko samochód koncepcyjny: to namacalna wizja mobilności jutra.

Nowy Mercedes-AMG ONE czyli technologia Formuły 1 na drodze
Super Cars | 01.06.22

Nowy Mercedes-AMG ONE czyli technologia Formuły 1 na drodze

Wyjątkowo ekskluzywny hipersamochód z napędem hybrydowym E PERFORMANCE i wydajnością systemu przekraczającą 1000 KM doczekał się premiery ostatecznej wersji produkcyjnej.

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos
Premiery | 14.10.20

Światowa premiera nowego SUV-a w Buenos Aires Volkswagen Taos

Volkswagen Taos, nowy SUV marki i pierwszy w całym regionie wyprodukowanego w Argentynie. Volkswagen Taos dołącza do ofensywy SUV-ów niemieckiej firmy na świecie. Segment SUV-ów jest najszybciej rozwijającym się segmentem w Ameryce Południowej.