Wiadomości | 07.04.21

Cadillac LYRIQ zadebiutuje na targach Auto Shanghai

Luksusowa marka przedstawi swój przełomowy samochód pokazowy LYRIQ, po raz pierwszy przed publicznością na targach w Chinach pod koniec miesiąca.

Elektryczna przyszłość Cadillaca jest w zasięgu ręki, ponieważ luksusowa marka przedstawi swój przełomowy samochód pokazowy LYRIQ, aby po raz pierwszy spotkać się z publicznością na targach Auto Shanghai 2021, które zaczynają się w tym miesiącu.

 

Bazując na wiodącej w branży platformie GM Ultium EV, samochód pokazowy LYRIQ ma szereg zaawansowanych technologii, takich jak 33-calowy zakrzywiony wyświetlacz LED, ekskluzywny system dźwiękowy serii AKG Studio, dwupłaszczyznowy wyświetlacz Head-up AR i Dobrze znany system wspomagania kierowcy Super Cruise w Cadillacu.

 

„Z przyjemnością dajemy publiczności możliwość zobaczenia kolejnego rozdziału przyszłości Cadillaca w niesamowitym samochodzie pokazowym LYRIQ” - powiedział Felix Weller, wiceprezes firmy Cadillac w Chinach. „Większość jego funkcji, w tym nowy projekt i przełomowe technologie, pojawi się w przyszłych modelach. Ale tak ekscytujące, jak wyglądają jego zdjęcia, LYRIQ robi jeszcze większe wrażenie, gdy zobaczysz go osobiście ”.

 

Samochód pokazowy LYRIQ oferuje śmiałą, przyszłościową estetykę i inteligentne doznania sensoryczne. Optymalne proporcje i wymiary dużego SUV-a w stylu crossovera zapewnia nowa platforma Ultium EV pod spodem. Pierwszy całkowicie elektryczny Cadillac ma również nową twarz - czarną kryształową osłonę chłodnicy - ponieważ zespół projektantów odtworzył przód i poprawił interakcję pojazdu z właścicielami.

„Ciemność” przedniej części została zaprojektowana tak, aby była funkcjonalnie użyteczna, a także estetyczna. Czarna kratka ma przestrzeń, która skrywa szereg czujników, które umożliwiają LYRIQ aktywne bezpieczeństwo i technologie jazdy bez użycia rąk.

 

Tymczasem „światło” jest słowem operatywnym, które ma na celu zróżnicowanie wyglądu zewnętrznego samochodu na różne sposoby, nie tylko w odniesieniu do nowego oblicza samochodu pokazowego LYRIQ, ale także w interakcji z klientem. Starannie zaplanowana sekwencja świetlna wywołuje zaskoczenie i zachwyt za każdym razem, gdy się do niej zbliża.

 

Lakier samochodu pokazowego LYRIQ to kolejny przykład niezwykłego kunsztu. Ostry, czysty kolor nadwozia inspirowany wodą przecinającą mgłę i mgłę podkreśla karoserię, długość i ruch pojazdu.

Samochód pokazowy LYRIQ będzie prezentowany na stoisku Cadillaca na targach Auto Shanghai 2021 w dniach 19-28 kwietnia.Toyota prezentuje nowego Yarisa Cross Adventure Premiere Edition
Wiadomości | 29.03.21

Toyota prezentuje nowego Yarisa Cross Adventure Premiere Edition

Toyota po raz pierwszy prezentuje ten model, która podkreśla jego charakter prawdziwego SUV-a.

Przygotuj się na premierę całkowicie nowej jedenastej generacji Hondy Accord
Wiadomości | 26.10.22

Przygotuj się na premierę całkowicie nowej jedenastej generacji Hondy Accord

Już w przyszłym miesiącu Honda Accord wprowadzi ekscytację do segmentu sedanów średniej wielkości dzięki nowej, eleganckiej stylistyce oraz hybrydowemu układowi napędowemu.

Nowy Ford Puma ST Gold Edition zaprojektowany przez fanów
Tuning | 18.06.21

Nowy Ford Puma ST Gold Edition zaprojektowany przez fanów

Prawie 275 000 głosów oddanych przez fanów na kanałach społecznościowych Forda w ciągu 10 dni w celu stworzenia wyjątkowej edycji modelu Puma.