Wiadomości | 07.04.21

Cadillac LYRIQ zadebiutuje na targach Auto Shanghai

Luksusowa marka przedstawi swój przełomowy samochód pokazowy LYRIQ, po raz pierwszy przed publicznością na targach w Chinach pod koniec miesiąca.

Elektryczna przyszłość Cadillaca jest w zasięgu ręki, ponieważ luksusowa marka przedstawi swój przełomowy samochód pokazowy LYRIQ, aby po raz pierwszy spotkać się z publicznością na targach Auto Shanghai 2021, które zaczynają się w tym miesiącu.

 

Bazując na wiodącej w branży platformie GM Ultium EV, samochód pokazowy LYRIQ ma szereg zaawansowanych technologii, takich jak 33-calowy zakrzywiony wyświetlacz LED, ekskluzywny system dźwiękowy serii AKG Studio, dwupłaszczyznowy wyświetlacz Head-up AR i Dobrze znany system wspomagania kierowcy Super Cruise w Cadillacu.

 

„Z przyjemnością dajemy publiczności możliwość zobaczenia kolejnego rozdziału przyszłości Cadillaca w niesamowitym samochodzie pokazowym LYRIQ” - powiedział Felix Weller, wiceprezes firmy Cadillac w Chinach. „Większość jego funkcji, w tym nowy projekt i przełomowe technologie, pojawi się w przyszłych modelach. Ale tak ekscytujące, jak wyglądają jego zdjęcia, LYRIQ robi jeszcze większe wrażenie, gdy zobaczysz go osobiście ”.

 

Samochód pokazowy LYRIQ oferuje śmiałą, przyszłościową estetykę i inteligentne doznania sensoryczne. Optymalne proporcje i wymiary dużego SUV-a w stylu crossovera zapewnia nowa platforma Ultium EV pod spodem. Pierwszy całkowicie elektryczny Cadillac ma również nową twarz - czarną kryształową osłonę chłodnicy - ponieważ zespół projektantów odtworzył przód i poprawił interakcję pojazdu z właścicielami.

„Ciemność” przedniej części została zaprojektowana tak, aby była funkcjonalnie użyteczna, a także estetyczna. Czarna kratka ma przestrzeń, która skrywa szereg czujników, które umożliwiają LYRIQ aktywne bezpieczeństwo i technologie jazdy bez użycia rąk.

 

Tymczasem „światło” jest słowem operatywnym, które ma na celu zróżnicowanie wyglądu zewnętrznego samochodu na różne sposoby, nie tylko w odniesieniu do nowego oblicza samochodu pokazowego LYRIQ, ale także w interakcji z klientem. Starannie zaplanowana sekwencja świetlna wywołuje zaskoczenie i zachwyt za każdym razem, gdy się do niej zbliża.

 

Lakier samochodu pokazowego LYRIQ to kolejny przykład niezwykłego kunsztu. Ostry, czysty kolor nadwozia inspirowany wodą przecinającą mgłę i mgłę podkreśla karoserię, długość i ruch pojazdu.

Samochód pokazowy LYRIQ będzie prezentowany na stoisku Cadillaca na targach Auto Shanghai 2021 w dniach 19-28 kwietnia.Premiera popularnego crossovera KIA XCeed nowej generacji
Premiery | 18.07.22

Premiera popularnego crossovera KIA XCeed nowej generacji

KIA zaprezentowała dzisiaj premierę nowego kompaktowego crossovera XCeed, najlepiej sprzedającego się modelu z rodziny Ceed.

Honda zaprezentowała swój drugi w pełni elektryczny pojazd e:Ny1
Elektryczne | 17.05.23

Honda zaprezentowała swój drugi w pełni elektryczny pojazd e:Ny1

Jest to kolejny w pełni elektryczny samochód Hondy z segmentu B, który pojawi się w Europie, po cieszącym się dużym uznaniem samochodzie miejskim Honda e.

Zupełnie nowy Ford F-150
Premiery | 26.06.20

Zupełnie nowy Ford F-150

Zupełnie nowy F-150 został specjalnie zaprojektowany od podstaw - przeprojektowany, aby był najtwardszym, najbardziej produktywnym F-150 w historii, a celem była najmocniejsza ciężarówka w swojej klasie.