Wiadomości | 13.08.20

BMW M3 Touring potwierdzone

Firma potwierdza po raz pierwszy rozszerzenie gamy modeli w klasie premium średniej klasy o pięciodrzwiowy prototyp samochodu o wysokich osiągach, który będzie można zobaczyć podczas jazdy w pobliżu centrum rozwoju w Garching pod Monachium


BMW M3 Touring potwierdzone

A co powiesz na wyjątkowo duży i bardzo zmienny bagażnik w wyczynowym samochodzie sportowym? To, co obecnie jest jeszcze pytaniem retorycznym, wkrótce stanie się konkretną ofertą. Na kilka tygodni przed światową premierą zupełnie nowego BMW M3 Limuzyna pojawia się coraz więcej oznak niezrównanej różnorodności modeli w gamie samochodów BMW M. klasy premium ze średniej półki. Wraz z zupełnie nowym BMW M4 Coupe, nowe BMW M3 Limuzyna będzie świętować swoją światową premierę we wrześniu 2020 roku. Nie jest też tajemnicą, że nowa edycja BMW M4 Cabrio pojawi się w przyszłym roku. Jednak uważni obserwatorzy wkrótce będą mogli rzucić okiem na prototyp nowego samochodu o wysokich osiągach. W Garching koło Monachium, siedzibie BMW M GmbH, trwają prace nad kolejnym spełnieniem marzeń: po raz pierwszy w historii BMW M GmbH, gamę modeli uzupełni BMW M3 Touring.Nowy Aston Martin V12 Vantage
Premiery | 16.03.22

Nowy Aston Martin V12 Vantage

Ograniczony do 333 sztuk kultowy model V12 Vantage, w którym po raz ostatni zostanie zamontowany silnik Twin Turbo V12 o pojemności 5,2 litra. Wszystkie egzemplarze zostały sprzedane jeszcze przed premierą.

Acura Integra zapowiedź sportowego kompaktu premium nowej generacji
Premiery | 14.11.21

Acura Integra zapowiedź sportowego kompaktu premium nowej generacji

Integra Prototype zwiastuje powrót kultowego modelu, który będzie sportowym kompaktem premium z linią dachu przypominającą coupe i wszechstronną pięciodrzwiową konstrukcją typu liftback.

Światowa premiera GMC HUMMER EV
Premiery | 21.10.20

Światowa premiera GMC HUMMER EV

GMC przedstawia trzecią generację pojazdów elektrycznych HUMMER EV Edition 1 pierwszy w swoim rodzaju supertruck zasilany całkowicie nową technologią akumulatorów Ultium. Wideo.