Premiery | 07.04.23

Jeep przedstawia nowego Wranglera

Najnowsza ewolucja najsłynniejszego na świecie i najbardziej kultowego SUV-a o największych możliwościach terenowych oferuje teraz jeszcze większe możliwości.

Nowy Jeep Wrangler, najbardziej wszechstronny i rozpoznawalny pojazd na świecie, opiera się na swojej legendarnej historii z niezrównanym połączeniem możliwości terenowych, autentycznego designu Jeepa, zaawansowanych układów napędowych, doskonałych dynamikę drogi oraz szereg innowacyjnych funkcji bezpieczeństwa i zaawansowanych technologii.

 

Najnowsza ewolucja najsłynniejszego na świecie i najbardziej kultowego SUV-a o największych możliwościach terenowych oferuje większe możliwości, nowe technologie i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, a wszystko to przy zachowaniu wierności formule Wranglera i zapewnieniu swobody poruszania się w dowolnym miejscu i robienia wszystkiego.

 

Jako nowość na rok modelowy 2024, marka Jeep przenosi możliwości Wranglera na nowe wyżyny dzięki pierwszej tylnej osi Dana z pełnym pływaniem, dostępnym przełożeniem pełzającym 100:1, nową fabryczną wyciągarką Warn i zwiększoną zdolnością holowania do 5000 funtów. Wewnątrz klienci mogą doświadczyć większego komfortu i bezpieczeństwa dzięki nowemu wnętrzu z dostępnymi elektrycznie sterowanymi przednimi fotelami, standardowym 12,3-calowym radiem Uconnect 5 z ekranem dotykowym oraz standardowymi bocznymi kurtynami powietrznymi w pierwszym i drugim rzędzie.

 

„Jeep Wrangler to archetypowy bohater przygód, ucieleśniający ducha i duszę marki Jeep” — powiedział Christian Meunier, dyrektor generalny marki Jeep. „Od momentu wprowadzenia na rynek sprzedaliśmy prawie 5 milionów Wranglerów na całym świecie, ustanawiając nowe poziomy możliwości napędu 4x4 z każdą nową generacją. Dziś po raz kolejny podnosimy poprzeczkę, łącząc najbardziej wydajnego dotychczas Wranglera z większą liczbą technologii, komfortem i bezpieczeństwem. To bezkompromisowa kombinacja wzmocniona swobodą wyboru spośród czterech różnych układów napędowych, w tym naszego zelektryfikowanego napędu 4xe, który jest najlepiej sprzedającym się PHEV w Ameryce”.

 

Opierając się na swoim dziedzictwie wolności i przygody, nowy Wrangler jest świadectwem rzeszy lojalnych fanów entuzjastów.

 

„Nowy Jeep Wrangler 2024 jest ilustracją tego, jak potężna jest społeczność Jeepa i jak nieustannie wprowadzają ulepszenia w oparciu o ich oczekiwania dotyczące większych możliwości, zaawansowanej technologii i większego wyrafinowania” — powiedział Jim Morrison, starszy wiceprezes i szef marki Jeep North Ameryka. „Z plug-in 4xe odgrywającym wiodącą rolę w gamie, nowy Wrangler bierze to, co najlepsze i ulepsza je, z jeszcze bardziej legendarnymi możliwościami napędu 4x4, dzięki naszej pierwszej tylnej osi Dana o pełnym pływaniu, która umożliwia właścicielom Wranglera łatwo powiększać opony; bardziej zaawansowane i komfortowe wnętrze ze standardowym 12,3-calowym ekranem dotykowym i dostępnymi elektrycznie sterowanymi fotelami przetestowanymi pod kątem brodzenia w wodzie; więcej bezpieczeństwa i technologii, w tym standardowe boczne kurtyny powietrzne; oraz stylowe, świeże podejście do kultowej osłony chłodnicy z siedmioma szczelinami, która zachowuje wierność oryginałowi.

 

Jeep Wrangler 2024 będzie dostępny w modelach Sport, Willys, Sahara, High Altitude, Rubicon i Rubicon 392. Zamawianie jest już dostępne, a pojazdy zaczną pojawiać się w amerykańskich salonach Jeepa pod koniec 2023 roku. Jeep Wrangler 2024 będzie również dostępny na rynkach na całym świecie.Rolls-Royce Spectre chińska premiera
Super Cars | 19.04.23

Rolls-Royce Spectre chińska premiera

Rolls-Royce Spectre, pierwsze na świecie ultraluksusowe elektryczne super coupe, świętuje swój chiński debiut na targach Auto Shanghai 2023.

Pierwszy w historii Ford Mustang GTD, dopuszczony do ruchu ulicznego samochód wyczynowy
Tuning | 29.08.23

Pierwszy w historii Ford Mustang GTD, dopuszczony do ruchu ulicznego samochód wyczynowy

Najbardziej zaawansowany Mustang w historii gotowy do rywalizacji z samochodami o najlepszych osiągach na świecie, limitowana edycja zaprojektowana równolegle z samochodem wyścigowym Mustang GT3.

Honda przedstawiła dzisiaj odświeżony model Passport
Premiery | 22.09.21

Honda przedstawiła dzisiaj odświeżony model Passport

Nowa, wytrzymała konstrukcja zewnętrzna lepiej odzwierciedla prawdziwe możliwości terenowe, jak na krętych górskich drogach lub na autostradzie.