Elektryczne | 26.06.20

Cadillac LYRIQ elektryczna przyszłość marki

Nasza przyszłość jest elektryczna: Cadillac przesuwa granice innowacji. Wirtualna premiera nowego elektryka 6 sierpnia 2020. Przejdziemy się za kulisy i usłyszymy od niezwykłego zespołu, dzięki któremu wizja Cadillaca stała się rzeczywistością.

Opierając się na ponad stuleciu innowacji, Cadillac LYRIQ stanowi początek nowego rozdziału dla marki - całkowicie elektrycznego i na nowo definiującego granice i ograniczenia mobilności i łączności. Dzisiaj Cadillac kładzie podwaliny pod tę jaśniejszą przyszłość, ponownie zastanawiając się nad interakcją między kierowcą a pojazdem. Widać to wyraźnie w nowej Escalade z imponującymi technologiami, takimi jak pierwszy zakrzywiony OLED w branży, pierwszy w branży system referencyjny studia AKG i Super Cruise.Rimac Concept_One na nowej wystawie hipersamochodów
Super Cars | 09.12.21

Rimac Concept_One na nowej wystawie hipersamochodów

Pierwszy model produkcyjny Rimac Automobili i pierwszy na świecie elektryczny hipersamochód Concept_One jest częścią nowej wystawy hipersamochodów.

KIA zapowiedziała oficjalną premierę modelu EV6
Wiadomości | 25.03.21

KIA zapowiedziała oficjalną premierę modelu EV6

Kia pokazał już pierwsze zdjęcia wyglądu zewnętrznego i wnętrza EV6, teraz będziemy mogli zobaczyć samochód w pełnej okazałości. Wideo.

Całkiem nowy Chevrolet Silverado HD zaskakuje doskonałymi możliwościami terenowymi
Wiadomości | 13.04.23

Całkiem nowy Chevrolet Silverado HD zaskakuje doskonałymi możliwościami terenowymi

Nowy flagowy pickup Chevy, Silverado HD ZR2 ma większa moc, nowe wnętrze i najbardziej rewolucyjną dostępną technologię holowania.