Elektryczne | 26.06.20

Cadillac LYRIQ elektryczna przyszłość marki

Nasza przyszłość jest elektryczna: Cadillac przesuwa granice innowacji. Wirtualna premiera nowego elektryka 6 sierpnia 2020. Przejdziemy się za kulisy i usłyszymy od niezwykłego zespołu, dzięki któremu wizja Cadillaca stała się rzeczywistością.

Opierając się na ponad stuleciu innowacji, Cadillac LYRIQ stanowi początek nowego rozdziału dla marki - całkowicie elektrycznego i na nowo definiującego granice i ograniczenia mobilności i łączności. Dzisiaj Cadillac kładzie podwaliny pod tę jaśniejszą przyszłość, ponownie zastanawiając się nad interakcją między kierowcą a pojazdem. Widać to wyraźnie w nowej Escalade z imponującymi technologiami, takimi jak pierwszy zakrzywiony OLED w branży, pierwszy w branży system referencyjny studia AKG i Super Cruise.Face lifting Suzuki Swift Hybrid
Wiadomości | 02.07.20

Face lifting Suzuki Swift Hybrid

Suzuki wprowadza na rynek odświeżoną wersję popularnego miejskiego modelu o sportowym charakterze. Na pokładzie samochodu pojawiło się nowe wyposażenie i systemy bezpieczeństwa, a pod maską pracuje nowoczesny i oszczędny silnik wspomagany układem mild hybrid.

Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza
Wiadomości | 04.03.21

Skoda Kushaq pierwszy szkic wnętrza

Nowy SUV ŠKODY na rynek indyjski oferuje typową dla marki przestronność. Kiedy premiera?

SKODA ENYAQ iV dostępna w polskich salonach
Wiadomości | 13.01.21

SKODA ENYAQ iV dostępna w polskich salonach

Nowy elektryczny SUV ENYAQ iV dołącza do oferty marki SKODA na polskim rynku.