Tuning | 13.04.21

Najszybszy Bentley na świecie

Bentley twierdzi, że jest to ich najbardziej ekstremalny samochód drogowy i nie mylą się. Continental GT3 w standardowej formie to bestia, teraz została zmieniona w potwora.

Firma Bentley uruchomiła dzisiaj ważną nową inicjatywę na rzecz zrównoważonego rozwoju, ogłaszając program badawczo-rozwojowy dotyczący paliw odnawialnych, któremu przewodzi najbardziej ekstremalny Bentley oparty na samochodach drogowych w jego 101-letniej historii. Continental GT3 Pikes Peak, zaprojektowany i zbudowany do rywalizacji o rekord Time Attack 1 podczas tegorocznego Pikes Peak International Hill Climb, będzie pierwszym wyścigiem, w którym Bentley będzie jeździł na paliwie odnawialnym, wyprzedzając cel, jakim jest oferowanie zrównoważonych paliw klientom firmy Bentley na całym świecie.

 

Jednocześnie Bentley Motorsport wraz z FastR zaprezentowało dziś najnowszą wersję swojego dobrze znanego Bentleya
Continental GT3, który jest normalnie przygotowywany i prowadzony przez Rogera Clarka Motorsport w Wielkiej Brytanii, przeszedł drastyczną operację, aby zmierzyć się z przerażającym Pikes Peak jeszcze w tym roku.

 

Wciąż pracujący na oryginalnym silniku, choć mocno zmodyfikowanym, samochód jest zasilany paliwem odnawialnym.

 


Bentley i FastR wspólnie spróbują pobić rekord Pikes Peak klasy 1 z rąk Rhysa Millena, poprzedniego wielokrotnego rekordzisty Pikes Peak, podczas 99. zjazdu zawodów, które mają się odbyć w czerwcu tego roku.Infiniti Q60 o mocy 1000KM stworzony specjalnie do driftu
Tuning | 26.04.21

Infiniti Q60 o mocy 1000KM stworzony specjalnie do driftu

Wideo pokazuje mocno zmodyfikowane INFINITI Q60, sprowadzone z Ameryki, aby konkurować na najważniejszych mistrzostwach DRIFTU w Japonii.

Taycan Turbo Cross Turismo pomiędzy lodem a pustynią
Elektryczne | 10.06.21

Taycan Turbo Cross Turismo pomiędzy lodem a pustynią

Wow. Ekstremalnie wyjątkowe wideo, które pokazuje sportowy charakter Porsche podczas jazdy na nieutwardzonych drogach na pustyni i na lodzie.

Ford GT 64 Prototype Heritage Edition
Tuning | 12.08.21

Ford GT 64 Prototype Heritage Edition

Limitowana edycja pojazdu jest inspirowana prototypem Forda GT z 1964 roku, który stał się jedynym amerykańskim supersamochodem, który wygrał Le Mans.