Wiadomości | 02.07.20

Stardust specjalna edycja Genesis G90

Flagowy luksusowy sedan G90 trafi do sprzedaży 2 lipca zarówno jako model roku 2021, jak i jako model specjalny ?Stardust?. Pięćdziesiąt sztuk edycji Stardust będzie sprzedawanych tylko w Korei.

Edycja specjalna: G90 Stardust

Specjalna edycja G90 STARDUST pojawia się specjalnie na ten rok, czerpiąc inspirację ze sceny z nocnym niebem pełnym gwiazd wiszących nad czerwonym dywanie, na którym celebryci są zasypywani błyskającymi światłami aparatu. Tylko 50 modeli G90 Stardust zostanie sprzedanych po raz pierwszy i będzie dostępne tylko w Korei.

 

Ten obraz bezpośrednio inspiruje specjalne lakierowanie węglem z efektem musującej perły. Kontrastuje to z dolną połową nadwozia z czarną farbą Vik. Ten wykonany na zamówienie dwukolorowy lakier wymaga specjalistycznych procedur rzemieślniczych, które w naturalny sposób ograniczają wielkość produkcji.

 

We wnętrzu znajdują się specjalne fotele na zamówienie Stardust ze skórą w dwóch odcieniach i metalicznym drewnem jesionowym o porowatych porach, co zapewnia specjalne środowisko dostosowane specjalnie dla wybranych.

 

„G90 Stardust reprezentuje najwyższą formę elegancji”, powiedział SangYup Lee, szef Genesis Global Design. „W tym momencie, gdy przybywasz na wydarzenie z czerwonego dywanu, nie oczekuje się niczego innego.”ZEEKR najbardziej oczekiwany pojazd elektryczny roku
Elektryczne | 19.10.21

ZEEKR najbardziej oczekiwany pojazd elektryczny roku

Pierwszy gotowy model ZEEKR 001 zjechał dzisiaj z linii produkcyjnej najbardziej zaawansowanej fabryki pojazdów na świecie, zbudowana w Ningbo w Chinach.

Toyota Hilux GR SPORT o osiągach i stylu inspirowanym rajdami
Tuning | 04.01.22

Toyota Hilux GR SPORT o osiągach i stylu inspirowanym rajdami

Legenda oraz zwycięzca najtrudniejszej imprezy motorsportowej świata, Rajdu Dakar, teraz w nowej, najwyższej wersji tego modelu. Przedstawiamy Hiluxa GR Sport.

Skoda pokazała pierwsze zdjęcia modelu Enyaq Coupe iV
Wiadomości | 11.01.22

Skoda pokazała pierwsze zdjęcia modelu Enyaq Coupe iV

Wariant Coupe wyróżnia się przyciągającym wzrok designem, a dzięki wyjątkowej aerodynamice zaoferuje jeszcze większy zasięg w trasie. Kiedy premiera?