Premiery | 28.01.21

Renault KIGER

Kompaktowy SUV zaprojektowany w Indiach. Wideo z premiery światowej.

Kiger to zupełnie nowy kompaktowy SUV zaprojektowany w Indiach i początkowo przeznaczony na ten rynek, zanim zostanie wprowadzony na rynek międzynarodowy w drugiej fazie. Ten wytrzymały SUV o długości poniżej 4 metrów, dostępny i wyposażony w pięć miejsc siedzących, uzupełnia ofertę Renault w Indiach, obejmującą marki Kwid, Duster i Triber.

 Kiger ma bardzo silną osobowość dzięki zdecydowanie nowoczesnemu i dynamicznemu projektowi oraz przestronnemu wnętrzu. Dzięki wyposażeniu i funkcjom niespotykanym w tym segmencie cenowym oraz podwójnemu wyborowi silnika i skrzyni biegów, ma wszystkie karty w ręku, aby spodobać się indyjskim klientom poszukującym oryginalności i nowości.

 Renault Kiger: Design, wystrój wnętrz i technologie

 

Sportowy i muskularny SUV Kiger to koncentrat energii o dwóch obliczach: miejskiej nowoczesności i zwinności niezależnie od drogi. Jego muskularne nadwozie inspiruje zarówno solidność, jak i dynamikę. Prawdziwe zaproszenie do ucieczki do miejskiej dżungli i do nowych wrażeń z jazdy.

 

Mierzący niecałe 4 metry długości, Kiger jest klasyfikowany jako miejski SUV. Pomimo tej zwartości ma solidne zalety w zakresie przestrzeni wewnętrznej. Filozofia projektowania wnętrza harmonijnie łączy solidnego ducha SUV-a z wyrafinowanym, technologicznym charakterem. Przemyślany projekt wnętrza opiera się na dzieleniu się i życzliwości.

 

Jeśli chodzi o technologię, Renault Kiger wyposażono w duży, 8-calowy (20,3 cm) ekran dotykowy kompatybilny z Apple CarPlay i Android Auto, z łącznością Bluetooth i WIFI. Wrażenia z jazdy zwiększają ustawienia MULTI-SENSE, które pozwalają kierowcy wybrać różne tryby jazdy, system audio Auditorium 3D Sound firmy Arkamys, a także fotoradary i kamerę cofania z liniami nawigacyjnymi ułatwiającymi parkowanie.

 

Indie, jeden z najbardziej atrakcyjnych rynków na świecie

 

Indie, drugie pod względem liczby ludności państwo na świecie, mają duży potencjał wzrostu i pozostają jednym z najbardziej atrakcyjnych rynków na świecie. Podobnie jak w wielu innych krajach, rynek SUV-ów w ostatnich latach stale rośnie. Zwracając szczególną uwagę na swoich klientów, ich potrzeby i zastosowania, Renault bardzo wcześnie zdało sobie sprawę z tego rosnącego popytu. Marka zrewolucjonizowała niektóre segmenty, opracowując przełomowe produkty, takie jak Kwid i Triber. Jako jeden z nielicznych producentów, który zdobył w zeszłym roku udział w rynku na spadającym rynku, Renault ugruntowało swoją pozycję lidera wśród europejskich marek dystrybuowanych w Indiach.Poznaj futurystyczny, czteroosobowy pojazd Lincoln Anniversary
Concept Cars | 13.08.21

Poznaj futurystyczny, czteroosobowy pojazd Lincoln Anniversary

Podczas Monterey Car Week amerykański producent samochodów marka Lincoln pokaże jedyny w swoim rodzaju futurystyczny concept car.

Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc
Premiery | 17.11.21

Światowa premiera nowego Volkswagena T-Roc

Ponad milion sztuk sprzedanych na całym świecie w ciągu zaledwie czterech lat. Volkswagen zaprezentował nowe wersje T-Roc, T-Roc R i T-Roc Cabriolet.

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4
Elektryczne | 08.09.20

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4

Przestronna kabina, oszczędność formy, efektowne oświetlenie i ekologiczne materiały ? wnętrze modelu ID.4 jest nowocześnie zaaranżowane i znakomicie oddaje charakter pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki Volkswagen.