Wiadomości | 05.07.23

Fiat zaprezentował dwa całkowicie nowe modele

Nowy Fiat 600e i Nowy Fiat Topolino zadebiutowały na całym świecie wyznaczając nowy rozdział w planie Fiata, który dodatkowo wzmacnia wiodącą pozycję marki w zrównoważonej mobilności miejskiej.


Fiat zaprezentował dwa całkowicie nowe modele

W dniu urodzin modelu 500, FIAT świętuje udaną podróż marki w ostatnich latach przeglądem: zarówno jej teraźniejszości, jak i wizji świetlanej i ekscytującej przyszłości. Wydarzenie było również okazją do zaprezentowania powiększonej rodziny 500e: Nowego Fiata Topolino, młodszej siostry 500, oraz Nowego Fiata 600e, starszej siostry. Premiera była również okazją do ogłoszenia dalszego wsparcia FIAT-a dla fundacji (RED), w tym nowego Fiata (600e)RED.

 

>>> Przeczytaj wiecej: Premiera nowego Fita 600e      >>> Przeczytaj więcej: Premiera nowego Fita Topolino

 

Olivier Francois, dyrektor generalny FIAT i CMO Stellantis, powiedział: „Przyszłość FIAT jest na dobrej drodze. W ciągu dwóch lat sprawiliśmy, że FIAT stał się bardziej rentowny i bardziej globalny niż kiedykolwiek. FIAT stał się marką numer 1 Stellantis pod względem ilości i liderem na 3 głównych rynkach – we Włoszech, Brazylii i Turcji – w 3 różnych regionach. FIAT ma jasno określoną rolę: ostry nacisk na prostotę, myślenie lateralne, radość i znaczenie społeczne. Wszystko to sprawia, że jesteśmy bardziej atrakcyjni dla Stellantis: jest to marka, w którą warto zainwestować. Dzięki Stellantis mamy dostęp do większej ilości zasobów, inwestycji i synergii. FIAT powrócił więc na dobre. W ciągu najbliższych 3 lat nasz plan produktowy przywróci Fiatowi miejsce, do którego należy: lidera, punkt odniesienia, markę miłości. Dziś prezentujemy pierwsze owoce tej nowej ery „napędzanej przez Stellantis”: rodzina 500e powiększyła się o młodszą siostrę Topolino i starszą siostrę, nową 600e. Z dumą ogłaszam również, że FIAT odnowił współpracę z (RED), ponieważ wierzymy, że bycie społecznie istotnym oznacza dbanie o planetę, a także o jej mieszkańców”.Jedyny tak ekskluzywny Rolls-Royce Boat Tail
Super Cars | 27.05.21

Jedyny tak ekskluzywny Rolls-Royce Boat Tail

Rolls-Royce może zaoferować swoim klientom budowę indywidualnych nadwozi, czyli niepowtarzalną możliwość zamówienia wyjątkowego modelu.

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed
Elektryczne | 02.06.21

Polestar Precept na Goodwood Festival of Speed

Precept został pokazany w marcu 2020 roku, aby pokazać przyszłość ambicji Polestar w zakresie projektowania, technologii i zrównoważonego rozwoju.

Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki
Premiery | 17.04.23

Mercedes-Maybach EQS SUV, premiera pierwszego w pełni elektrycznego modelu legendarnej marki

Bazując na technologii SUV-a EQS firmy Mercedes-EQ, łączy techniczną perfekcję z ekskluzywnością Maybacha, zgodnie z zasadą Wilhelma Maybacha: „To, co dobre, musi być również piękne”.