Wiadomości | 05.07.23

Fiat zaprezentował dwa całkowicie nowe modele

Nowy Fiat 600e i Nowy Fiat Topolino zadebiutowały na całym świecie wyznaczając nowy rozdział w planie Fiata, który dodatkowo wzmacnia wiodącą pozycję marki w zrównoważonej mobilności miejskiej.


Fiat zaprezentował dwa całkowicie nowe modele

W dniu urodzin modelu 500, FIAT świętuje udaną podróż marki w ostatnich latach przeglądem: zarówno jej teraźniejszości, jak i wizji świetlanej i ekscytującej przyszłości. Wydarzenie było również okazją do zaprezentowania powiększonej rodziny 500e: Nowego Fiata Topolino, młodszej siostry 500, oraz Nowego Fiata 600e, starszej siostry. Premiera była również okazją do ogłoszenia dalszego wsparcia FIAT-a dla fundacji (RED), w tym nowego Fiata (600e)RED.

 

>>> Przeczytaj wiecej: Premiera nowego Fita 600e      >>> Przeczytaj więcej: Premiera nowego Fita Topolino

 

Olivier Francois, dyrektor generalny FIAT i CMO Stellantis, powiedział: „Przyszłość FIAT jest na dobrej drodze. W ciągu dwóch lat sprawiliśmy, że FIAT stał się bardziej rentowny i bardziej globalny niż kiedykolwiek. FIAT stał się marką numer 1 Stellantis pod względem ilości i liderem na 3 głównych rynkach – we Włoszech, Brazylii i Turcji – w 3 różnych regionach. FIAT ma jasno określoną rolę: ostry nacisk na prostotę, myślenie lateralne, radość i znaczenie społeczne. Wszystko to sprawia, że jesteśmy bardziej atrakcyjni dla Stellantis: jest to marka, w którą warto zainwestować. Dzięki Stellantis mamy dostęp do większej ilości zasobów, inwestycji i synergii. FIAT powrócił więc na dobre. W ciągu najbliższych 3 lat nasz plan produktowy przywróci Fiatowi miejsce, do którego należy: lidera, punkt odniesienia, markę miłości. Dziś prezentujemy pierwsze owoce tej nowej ery „napędzanej przez Stellantis”: rodzina 500e powiększyła się o młodszą siostrę Topolino i starszą siostrę, nową 600e. Z dumą ogłaszam również, że FIAT odnowił współpracę z (RED), ponieważ wierzymy, że bycie społecznie istotnym oznacza dbanie o planetę, a także o jej mieszkańców”.Światowa premiera zupełnie nowej Toyoty bZ4X
Premiery | 29.10.21

Światowa premiera zupełnie nowej Toyoty bZ4X

Pierwszy specjalnie zaprojektowany akumulatorowy pojazd elektryczny Toyoty (BEV), wygodny, przestronny i autentyczny SUV, dostępny z nowym napędem na cztery koła.

Edycja Kolekcjonerska szóstej generacji Chevroleta Camaro 2024
Tuning | 06.06.23

Edycja Kolekcjonerska szóstej generacji Chevroleta Camaro 2024

Z silnikiem o mocy 650 koni mechanicznych, limitowana do 350 sztuk, będzie miała kolor nadwozia Panther Black Matte, pierwszy matowy lakier oferowany w Camaro z fabryki.

Kolekcja samochodów George'a Foremana wystawiona na aukcji
Wiadomości | 16.11.23

Kolekcja samochodów George'a Foremana wystawiona na aukcji

George Foreman, były złoty medalista olimpijski i dwukrotny mistrz świata wagi ciężkiej sprzedaje 52 samochody klasyczne, entuzjastyczne, muskularne i sportowe.