Premiery | 05.07.23

Nowy Fiat 600e

Kultowy wygląd na zewnątrz, Dolce Vita w środku, tak wygląda elektryczny powrót Fiata do segmentu B z nowym Fiatem 600e nazywanym większą siostrą nowej 500.

FIAT nadal przeciera szlaki w zakresie zrównoważonej mobilności miejskiej i przedstawia nowego Fiata 600e, wspaniały dodatek do gamy marki, który oznacza jej powrót do segmentu B. I robi to, biorąc wszystko, co kochasz w segmencie B, i ulepszając go pod każdym względem: większą przestrzeń, większy zasięg, lepsze wrażenia Dolce Vita. Mówiąc najprościej, nowy Fiat 600e czerpie to, co najlepsze ze światów B i B-SUV, oferując piękne, radosne i rozpieszczone wrażenia z jazdy. Po sukcesie swojego poprzednika i bestsellera Fiata 600 z lat 50., znanego również jako samochód rodzinny, nowy Fiat 600e plasuje się w sercu szybko rozwijającego się segmentu B.

 

>>> Przeczytaj więcej: Premiera nowego Fita Topolino

 

Nowy Fiat 600e stanowi idealne rozwiązanie zarówno dla miłośników miast, jak i entuzjastów outdooru i stanowi doskonałe ucieleśnienie wartości marki, jakimi są włoski styl i zrównoważony rozwój. Jest fajny i piękny, ma pokaźny rozmiar 4,17 m długości i wygodną przestrzeń dla 5 osób, najlepszy w swojej klasie schowek z przodu, ma zasięg elektryczny ponad 400 km (w cyklu mieszanym WLTP) i ponad 600 km w trybie po mieście (cykl miejski WLTP) i oferuje najnowocześniejsze funkcje bezpieczeństwa.


Dostępny w 2 różnych wersjach w pełni elektrycznych, Nowy Fiat 600e La Prima i Nowy Fiat (600e)RED, jest przyjaznym dla rodzin rozwiązaniem, które pozwala w pełni doświadczyć czystego włoskiego Dolce Vita, z myślą o środowisku i trosce o sprawy społeczne.

 

Dostępny w wersji 5-drzwiowej, nowy Fiat 600e oferuje imponującą przestrzeń dzięki 5 siedzeniom i 15 litrom schowków we wnętrzu. Klienci mogą przechowywać swoje rzeczy osobiste w inteligentnym tunelu środkowym, który jest wyposażony w dostosowaną do potrzeb klienta nakładkę i elastyczne uchwyty na kubki zapewniające wygodną przerwę, kieszenie w fotelach i strategiczne schowki z przodu. Bagażnik ma również duże rozmiary, ponieważ ma pojemność 360 litrów.


Oprócz wszechstronności przestrzennej model ten charakteryzuje się doskonałymi możliwościami elektrycznymi. Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 54 kWh zapewniają nowemu Fiatowi 600e zasięg ponad 400 km w cyklu mieszanym WLTP i ponad 600 km w cyklu miejskim, co czyni nowego Fiata 600e idealnym pojazdem zarówno do codziennego użytku w mieście, i wypady weekendowe.

 

Aby zoptymalizować czas ładowania, nowy 600e jest wyposażony w system szybkiej ładowarki o mocy 100 kW, który bardzo szybko ładuje akumulator. Na przykład naładowanie akumulatora do 80% zajmuje mniej niż pół godziny, mniej więcej tyle samo, ile potrzeba na spakowanie samochodu na weekend. Model jest również wyposażony w pokładową ładowarkę o mocy 11 kW i kabel Mode 3 do ładowania w domu lub w miejscach publicznych, co zapewnia pełne naładowanie w mniej niż 6 godzin.


Silnik ma moc 115 kW i zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 9,0 sekund. Nowy Fiat 600e daje Ci wybór: każdy klient może jeździć po swojemu, dzięki włączeniu trzech trybów jazdy – eco, normal, sport – które można dopasować do swojego stylu jazdy.


Hybrydowy układ napędowy uzupełni ofertę do połowy 2024 roku.Nowa limitowana edycja Ferrari Daytona SP3
Super Cars | 22.11.21

Nowa limitowana edycja Ferrari Daytona SP3

Cała esencja Ferrari została zebrana podczas Ferrari Show na torze Mugello, na ekskluzywnym wydarzeniu gdzie odbyła się premiera modelu Daytona SP3.

Mercedes-Benz VISION EQXX
Premiery | 03.01.22

Mercedes-Benz VISION EQXX

Nowy poziom zasięgu elektrycznego i wydajności. VISION EQXX, prototyp badawczy zdolny do pokonania 1000 kilometrów rzeczywistej jazdy elektrycznej na jednym ładowaniu.

Hennessey przedstawia wyścigowy hipersamochód Venom F5 Revolution Coupe
Super Cars | 09.01.23

Hennessey przedstawia wyścigowy hipersamochód Venom F5 Revolution Coupe

Kosztujący od 2,7 miliona dolarów, różni się wszechstronnie przeprojektowaną aerodynamiką, zawieszeniem, chłodzeniem silnika i cyfrową telemetrią.