Premiery | 05.07.23

Nowy Fiat Topolino

Nowy pojazd, aby cieszyć się mobilnością elektryczną dla wszystkich, dla rodzin, a nawet najmłodszych: można nim jeździć od 14 roku życia – w zależności od rynku.

FIAT kontynuuje swoją misję rozwijania zrównoważonej mobilności w miastach, w których jazda elektryczna staje się łatwa i dostępna dla wszystkich. Radosny, w 100% elektryczny - zdolny dojechać i zaparkować w dowolnym miejscu - i ma tylko 2,53 metra długości, jest bardziej zwinny niż samochód. Z zasięgiem 75 km, łatwym ładowaniem - z prostym podłączeniem w domu - i maksymalną prędkością 45 km/h - co idealnie wpisuje się w nowy trend ograniczenia prędkości w miastach do 30 km/h - Topolino jest idealnym rozwiązaniem rozwiązanie dla mobilności miejskiej. Kluczem jest prostota: gama składa się z dwóch nadwozi: „zamkniętego” Topolino i „otwartego” Topolino Dolcevita, z jednym kolorem, jednym wzorem kół, jednym wnętrzem oraz ekscytującymi opcjami personalizacji.

 

>>> Przeczytaj wiecej: Premiera nowego Fita 600e

 

Topolino doskonale ucieleśnia styl New Dolce Vita i czyste włoskie piękno, a przy jego wprowadzeniu FIAT współpracował z pięcioma kultowymi firmami w świecie Made in Italy: Armani, Damiani, Maserati, San Lorenzo Yachts i San Pellegrino. Tutaj link do kampanii.

 

Fiat Topolino jest młodszą siostrą 500, swoją nazwę i stylistykę zawdzięcza oryginalnej 500, pieszczotliwie nazywanej „Topolino” ze względu na niewielkie rozmiary, powiększenie rodziny i umocnienie pozycji lidera w zrównoważonej mobilności miejskiej. Jego styl, podobnie jak jego poprzednika, opiera się na potężnej prostocie, projekcie, który obraca się wokół zasady „mniej znaczy więcej” i który uzdrawia prostotę jako najlepszego towarzysza jej piękna.

 

Aby zaoferować klientom jeszcze bardziej odchudzone i intuicyjne doświadczenie, proces zakupu nowego Fiata Topolino jest niezwykle prosty: tylko 1 model, 3 kliknięcia, aby skonfigurować i kupić pojazd oraz najłatwiejsze zakupy, które pozwalają klientom śledzić ich zamówienie.Przedstawiamy zupełnie nowego Nissana JUKE w Australii
Premiery | 19.05.20

Przedstawiamy zupełnie nowego Nissana JUKE w Australii

Większy, odważniejszy, lepszy. Zupełnie nowy Nissan JUKE jest napędzany trzycylindrowym silnikiem z turbodoładowaniem o pojemności 1,0 litra (84 kW / 180 Nm), który zapewnia imponującą wydajność i imponującą wydajność, a także funkcję zatrzymania / rozruchu na biegu jałowym w połączeniu z siedmiobiegową skrzynią DCT w standardzie

Chevrolet ogłasza koniec produkcji modelu Camaro
Wiadomości | 22.03.23

Chevrolet ogłasza koniec produkcji modelu Camaro

Po dziewięciu dobrych latach modelowych na rynku, z setkami tysięcy sprzedanych egzemplarzy, szósta generacja Chevroleta Camaro zakończy produkcję tego kultowego modelu.

Rekordowe wyniki, elektryfikacja modeli, nowy Cayenne i zapowiedź nowego SUV-a
Wiadomości | 14.03.23

Rekordowe wyniki, elektryfikacja modeli, nowy Cayenne i zapowiedź nowego SUV-a

Porsche, najcenniejsza luksusowa marka na świecie osiąga rekordowe wyniki w historii i jednocześnie chce kontynuować swoją ambitną strategię elektryfikacji.