Wiadomości | 06.07.20

Wkrótce poznamy nowego Forda Bronco w trzech wersjach nadwozia

Ford zaprezentuje całkowicie nowe dwu i czterodrzwiowe modele Bronco, a także Bronco Sport. Premiera już za tydzień 13 lipca.

Bronco powraca! Ford wprowadza zupełnie nową markę Bronco, obejmującą nową rodzinę SUV-ów Built Wild.

 

Zupełnie nowa marka Bronco obejmuje dwudrzwiowy Bronco, pierwszy w historii czterodrzwiowy Bronco oraz całkowicie nowy, wytrzymały SUV, Bronco Sport - i będzie jedyną rodzimą marką SUV-ów ze standardowym napędem 4x4. Ford pokaże zupełnie nowe modele 13 lipca we wszystkich kanałach sieci Disney, ESPN i ABC.

 

>> TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ <<04.06.2021.>> Bronco Off-Roadeo ekstremalna, pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy. WIDEO <<

 

Każdy model Bronco został zaprojektowany tak, aby zapewniać ekscytujące i pewne wrażenia off-road, oparte na oryginalnym DNA Bronco z 1966 roku i dziedzictwie wyścigowym, z nowatorskimi nowymi technologiami do aktualizacji i atrybutami gotowymi na przygodę, stworzonymi z myślą o dzisiejszych entuzjastach outdooru.

 

„Bronco dało początek zabawnemu i wszechstronnemu SUV-owi terenowemu w 1966 roku, stając się pierwszym przyjemnym sportowym pojazdem użytkowym dla tych, którzy chcieli mieszkać, pracować i bawić się na zewnątrz” - powiedział Jim Farley, dyrektor operacyjny Forda. „Podobnie jak oryginał, zupełnie nowa rodzina Bronco została zaprojektowana, aby zabrać Cię do epickich miejsc, z możliwością zapewnienia pewności w każdym terenie”.Volkswagen Beetle GSR, klasyk w żółto-czarnym kolorze
Tuning | 19.12.20

Volkswagen Beetle GSR, klasyk w żółto-czarnym kolorze

GSR to efektowny, sportowy samochód w kolorze trzmiela, który był odpowiedzią na wieloletnie prośby fanów Beetle o bardziej sportową wersję klasycznego coupe.

Cztery nowe modele Lotus Elise jako hołd dla pionierskiej historii wyścigów
Wiadomości | 06.05.20

Cztery nowe modele Lotus Elise jako hołd dla pionierskiej historii wyścigów

Cztery nowe modele Lotus Elise w klasycznej kolekcji to hołd dla dziedzictwa pionierskiej historii wyścigów firmy Lotus. Wszystkie modele z serii Classic Heritage Editions posiadają natychmiast rozpoznawalne schematy kolorów Lotus Motorsport. Poszerzono również listę wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego. No i oczywiście, wisienka na torcie dla kolekcjonerów. Produkcja ograniczona do zaledwie 100 sztuk samochodów. Koniecznie zobacz wideo.

SEAT zapowiedział premierę odnowionych modeli Ibiza i Arona
Wiadomości | 07.04.21

SEAT zapowiedział premierę odnowionych modeli Ibiza i Arona

Nowy SEAT Ibiza i Arona zostały zaprojektowane, by odpowiedzieć na współczesne wymogi digitalizacji i dostępności w sieci.