Wiadomości | 06.07.20

Wkrótce poznamy nowego Forda Bronco w trzech wersjach nadwozia

Ford zaprezentuje całkowicie nowe dwu i czterodrzwiowe modele Bronco, a także Bronco Sport. Premiera już za tydzień 13 lipca.

Bronco powraca! Ford wprowadza zupełnie nową markę Bronco, obejmującą nową rodzinę SUV-ów Built Wild.

 

Zupełnie nowa marka Bronco obejmuje dwudrzwiowy Bronco, pierwszy w historii czterodrzwiowy Bronco oraz całkowicie nowy, wytrzymały SUV, Bronco Sport - i będzie jedyną rodzimą marką SUV-ów ze standardowym napędem 4x4. Ford pokaże zupełnie nowe modele 13 lipca we wszystkich kanałach sieci Disney, ESPN i ABC.

 

>> TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ <<04.06.2021.>> Bronco Off-Roadeo ekstremalna, pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy. WIDEO <<

 

Każdy model Bronco został zaprojektowany tak, aby zapewniać ekscytujące i pewne wrażenia off-road, oparte na oryginalnym DNA Bronco z 1966 roku i dziedzictwie wyścigowym, z nowatorskimi nowymi technologiami do aktualizacji i atrybutami gotowymi na przygodę, stworzonymi z myślą o dzisiejszych entuzjastach outdooru.

 

„Bronco dało początek zabawnemu i wszechstronnemu SUV-owi terenowemu w 1966 roku, stając się pierwszym przyjemnym sportowym pojazdem użytkowym dla tych, którzy chcieli mieszkać, pracować i bawić się na zewnątrz” - powiedział Jim Farley, dyrektor operacyjny Forda. „Podobnie jak oryginał, zupełnie nowa rodzina Bronco została zaprojektowana, aby zabrać Cię do epickich miejsc, z możliwością zapewnienia pewności w każdym terenie”.Taycan Turbo Cross Turismo pomiędzy lodem a pustynią
Elektryczne | 10.06.21

Taycan Turbo Cross Turismo pomiędzy lodem a pustynią

Wow. Ekstremalnie wyjątkowe wideo, które pokazuje sportowy charakter Porsche podczas jazdy na nieutwardzonych drogach na pustyni i na lodzie.

Toyota Tundra pierwsze zdjęcie
Wiadomości | 19.06.21

Toyota Tundra pierwsze zdjęcie

Toyota w końcu zdecydowała się na pokazanie pierwszego oficjalnego wizerunku nowej generacji swojego flagowego pickupa, modelu Tundra.

Całkiem nowy Chevrolet Silverado HD zaskakuje doskonałymi możliwościami terenowymi
Wiadomości | 13.04.23

Całkiem nowy Chevrolet Silverado HD zaskakuje doskonałymi możliwościami terenowymi

Nowy flagowy pickup Chevy, Silverado HD ZR2 ma większa moc, nowe wnętrze i najbardziej rewolucyjną dostępną technologię holowania.