Wiadomości | 09.09.21

Dziś opublikowany został oficjalny zwiastun Forda Rangera nowej generacji

Gotowy na Rangera nowej generacji? Model będzie zaprezentowany jeszcze w tym roku i wprowadzony na rynek w roku 2022.

Najbardziej wytrzymały, wszechstronny i najlepiej skomunikowany Ranger, opracowany przez Forda z myślą o klientach, będzie łączył doskonałe parametry terenowe z wpisanymi w DNA Forda dynamicznymi właściwościami jezdnymi.

 

Ranger nowej generacji będzie idealnym pick-upem – partnerem w pracy, w wyjazdach rodzinnych i rozrywce.



Cross nowy SUV Toyoty na bazie Yarisa
Premiery | 23.04.20

Cross nowy SUV Toyoty na bazie Yarisa

Nowego SUV-a Toyoty na bazie Yarisa mieliśmy zobaczyć podczas targów w Genewie. Niestety po anulowaniu imprezy, Toyota ogłosiła zawieszenie premiery aż do dziś. I oto mamy premierę, oczywiście online. Poznaliśmy nowy model SUV-a Toyoty. Toyota

Znamy datę premiery zupełnie nowego Subaru WRX
Wiadomości | 27.07.21

Znamy datę premiery zupełnie nowego Subaru WRX

Zupełnie nowe Subaru WRX zadebiutuje na New York International Auto Show. Sprawdź datę i zobacz wideo zapowiedź.

Mercedes-Benz VISION AVTR, inspiracja filmem AVATAR
Wiadomości | 17.04.20

Mercedes-Benz VISION AVTR, inspiracja filmem AVATAR

Premiera na targach elektroniki użytkowej CES 2020 w Las Vegas (USA). Niezwykłe połączenie: holistyczna koncepcja VISION AVTR w niespotykany sposób łączy dyscypliny projektowania wnętrza, nadwozia oraz obsługi pojazdu. Charakterystyczny, otwarty design ?spaja? kabinę z tym, co na zewnątrz, w emocjonalną całość, a za jego inspiracje posłużyły stworzenia z filmu ?AVATAR?. Łukowaty profili organiczny język projektowania sprawiają, że VISION AVTR stanowi wizjonerskie spojrzenie projektantów Mercedesa na wygląd samochodów przyszłości.