Tuning | 30.03.23

TECHART Tajlandia prezentuje błękitne Porsche 911 Carrera 4S

Jedne z najpotężniejszych i oszałamiających wizualnie modeli Porsche dopracowanych przez TECHART zaprezentowane na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku 2023.


TECHART Tajlandia prezentuje błękitne Porsche 911 Carrera 4S

TECHART, wiodąca marka uszlachetniająca modele Porsche, prezentuje swoją najnowszą gamę osiągów TECHART Flyweight i najnowsze programy indywidualizacji. Obejmuje to światową premierę gamy TECHART GTstreet R Flyweight.


Jako dodatkową atrakcję pokazu, TECHART Tajlandia prezentuje pełną konwersję TECHART Porsche 911 Carrera 4S. Błękit rekina Carrera 4S przenosi indywidualność na wyższy poziom dzięki całkowicie dostosowanemu wnętrzu i zestawowi aerodynamicznemu w połączeniu z pasującymi kutymi kołami TECHART Daytona II.

Zapraszamy do zobaczenie przepięknej galerii zdjęć tego modelu.Mercedes-Benz IAA MOBILITY 2021
Wiadomości | 22.09.21

Mercedes-Benz IAA MOBILITY 2021

Podczas targów motoryzacyjnych w Monachium stoisko Mercedes-Benz przedstawia Pan Tomasz Mucha z Mercedes-Benz Polska.

Nowy Mercedes-AMG SL luksusowy roadster powraca do swoich korzeni
Premiery | 28.10.21

Nowy Mercedes-AMG SL luksusowy roadster powraca do swoich korzeni

Z klasycznym miękkim dachem i sportowym charakterem jako samochód 2+2 i po raz pierwszy przenosi moc na drogę dzięki napędowi na wszystkie koła. Wideo premiera.

Przedstawiamy trzech elektryków, którzy wchodzą na rynek chiński
Wiadomości | 21.04.20

Przedstawiamy trzech elektryków, którzy wchodzą na rynek chiński

Toyota oraz Lexus ogłosiły, że pod koniec kwietnia wprowadzą trzy modele BEV (Battery Electric Vehicle) na rynek chiński, formalnie rozpoczynając swój całkowicie elektryczny kurs od największego na świecie rynku motoryzacyjnego. Trzy nowe elektryczne crossovery, bliźniacze modele Toyota C-HR EV i Toyota IZOA EV oraz Lexus UX 300e, mają wejść na rynek chiński 26 kwietnia.