Tuning | 30.03.23

TECHART Tajlandia prezentuje błękitne Porsche 911 Carrera 4S

Jedne z najpotężniejszych i oszałamiających wizualnie modeli Porsche dopracowanych przez TECHART zaprezentowane na Międzynarodowym Salonie Samochodowym w Bangkoku 2023.


TECHART Tajlandia prezentuje błękitne Porsche 911 Carrera 4S

TECHART, wiodąca marka uszlachetniająca modele Porsche, prezentuje swoją najnowszą gamę osiągów TECHART Flyweight i najnowsze programy indywidualizacji. Obejmuje to światową premierę gamy TECHART GTstreet R Flyweight.


Jako dodatkową atrakcję pokazu, TECHART Tajlandia prezentuje pełną konwersję TECHART Porsche 911 Carrera 4S. Błękit rekina Carrera 4S przenosi indywidualność na wyższy poziom dzięki całkowicie dostosowanemu wnętrzu i zestawowi aerodynamicznemu w połączeniu z pasującymi kutymi kołami TECHART Daytona II.

Zapraszamy do zobaczenie przepięknej galerii zdjęć tego modelu.Bentley pokazał limitowaną edycję Le Mans modelu Continental GT i GTC
MotorSport | 13.04.23

Bentley pokazał limitowaną edycję Le Mans modelu Continental GT i GTC

Kolekcja le Mans aby uczcić 20. rocznicę szóstego zwycięstwa Bentleya w 24-godzinnym wyścigu Le Mans i 100. rocznicę pierwszego przejazdu legendarnego wyścigu.

Podsumowanie Dni Elektryfikacji w salonie Carolina Toyota Bielsko
Wiadomości | 25.08.22

Podsumowanie Dni Elektryfikacji w salonie Carolina Toyota Bielsko

Corolla Cross, RAV4, bZ4X a może Mirai, który z modeli cieszył się największym zainteresowaniem? Który z napędów jest najbardziej atrakcyjny i jakie są terminy odbioru samochodów?

Mercedes-Benz Vision One-Eleven
Concept Cars | 16.06.23

Mercedes-Benz Vision One-Eleven

Mercedes-Benz Vision One-Eleven jest inspirowany tradycją legendarnych eksperymentalnych pojazdów C 111 z lat 60. i 70. XX wieku, na których testowano rewolucyjne silniki Wankla i turbodiesel.