Wiadomości | 04.06.21

Bronco Off-Roadeo pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy

Ekstremalna szkoła jazdy w terenie. Cztery lokalizacje. Teksas, MOAB w Utah, Las Vegas Nevada oraz w północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych.

Ford Bronco, pierwszy na świecie samochód sportowo-użytkowy, który jest flagową serią SUV-ów (z napędem na wszystkie cztery koła) Ford Motor Company produkowaną od 1966 roku do dzisiaj.

Po latach nowe Bronco zadebiutowało jako osobna marka koncernu promując styl życia na świeżym powietrzu. Dzisiaj wzbogaca swoje portfolio o pierwsze w swoim rodzaju centrum doświadczeń Bronco Off-Roadeo czyli ekstremalną szkołę jazdy w terenie. 28 czerwca tego roku zostanie otwarta pierwsza z czterech lokalizacji, w Horseshoe Bay w Teksasie, niedaleko Austin. Kolejne jeszcze w tym roku: MOAB w stanie Utah, Potosi Mountain Las Vegas Nevada oraz w północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych.

 

„Bronco to coś więcej niż pojazd, to marka outdoorowa, a Bronco Off-Roadeo pomoże ją ożywić” – powiedziała Lindsey Laporte, menedżer ds. doświadczeń Bronco. „To wciągające doświadczenie, a właściciele Bronco wyjdą z wyższym poziomem umiejętności terenowych i głębszym zrozumieniem możliwości Bronco, a jednocześnie zostaną przedstawieni społeczności Bronco Nation”.


Każda lokalizacja oferuje trasy terenowe profesjonalnie zaprojektowane i wyselekcjonowane z pomocą legendarnych nazwisk off-roadingu, takich jak Professional Fun-Haver Vaughn Gittin Jr., mistrz King of the Hammers Loren Healy i znany doświadczony menedżer terenowy Bob Burns. Cztery lokalizacje są zaprojektowane tak, aby rzucać wyzwanie uczestnikom hardkorowym biegiem po pustyni, pełzaniem po skałach i jazdą po szlakach.


Program jest przeznaczony zarówno dla nowicjuszy w terenie, jak i ekspertów. Rozpoczyna się 90-minutowym praktycznym samouczkiem, którego celem jest zapoznanie właścicieli z funkcjami, takimi jak Trail Control i Terrain Management System z G.O.A.T. Modes (przechodzi na każdy rodzaj terenu). W prawidłowo wyposażonych dwu- i czterodrzwiowych modelach Bronco właściciele mogą wypróbować dostępne narzędzia technologii terenowej, takie jak aplikacja FordPass Performance z nawigacją terenową, odłącznikiem stabilizatora, napędem jednym pedałem, asystentem skrętu na szlaku, przednim i tylne blokady mechanizmu różnicowego i system kamer 360 stopni z widokiem spotter.

Wstępna rejestracja jest otwarta tylko dla właścicieli Bronco Sport Badlands i First Edition, a także dla posiadaczy zamówień na zupełnie nowego dwu- i czterodrzwiowego SUV-a Bronco, dając klientom możliwość usiąść za kierownicą Bronco przed odbiorem ich pojazdu.Wycieczka na żywo w Muzeum Porsche bezpłatnie na Instagramie
Wiadomości | 14.05.20

Wycieczka na żywo w Muzeum Porsche bezpłatnie na Instagramie

Cyfrowe wycieczki na żywo będą dostępne w tę niedzielę na Instagramie @ porsche.museum. Dzięki temu fani mogą brać udział z dowolnego miejsca na świecie i przekonać się, w jaki sposób Porsche przenosi pomysły i wartości swojej marki z przeszłości w przyszłość.

Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit
Wiadomości | 03.06.20

Nowy Opel Mokka przedstawia przyszły cyfrowy kokpit

Nowa Mokka w pełni cyfrowa po raz pierwszy wprowadza przyszły kokpit zaprojektowany przez Opla. Fascynujące wnętrze charakteryzujące się nowym panelem Pure Panel z dużymi wyświetlaczami, dostarczają najważniejszych informacji o sytuacji na drodze.

Lamborghini zapowiedziało pierwszy w pełni elektryczny model
Wiadomości | 18.05.21

Lamborghini zapowiedziało pierwszy w pełni elektryczny model

Lamborghini ogłasza swoją mapę drogową do elektryfikacji swoich modeli. Kiedy zobaczymy w pełni elektryczne Lambo?