Wiadomości | 04.06.21

Bronco Off-Roadeo pierwsza w swoim rodzaju szkoła jazdy

Ekstremalna szkoła jazdy w terenie. Cztery lokalizacje. Teksas, MOAB w Utah, Las Vegas Nevada oraz w północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych.

Ford Bronco, pierwszy na świecie samochód sportowo-użytkowy, który jest flagową serią SUV-ów (z napędem na wszystkie cztery koła) Ford Motor Company produkowaną od 1966 roku do dzisiaj.

Po latach nowe Bronco zadebiutowało jako osobna marka koncernu promując styl życia na świeżym powietrzu. Dzisiaj wzbogaca swoje portfolio o pierwsze w swoim rodzaju centrum doświadczeń Bronco Off-Roadeo czyli ekstremalną szkołę jazdy w terenie. 28 czerwca tego roku zostanie otwarta pierwsza z czterech lokalizacji, w Horseshoe Bay w Teksasie, niedaleko Austin. Kolejne jeszcze w tym roku: MOAB w stanie Utah, Potosi Mountain Las Vegas Nevada oraz w północno-wschodnim regionie Stanów Zjednoczonych.

 

„Bronco to coś więcej niż pojazd, to marka outdoorowa, a Bronco Off-Roadeo pomoże ją ożywić” – powiedziała Lindsey Laporte, menedżer ds. doświadczeń Bronco. „To wciągające doświadczenie, a właściciele Bronco wyjdą z wyższym poziomem umiejętności terenowych i głębszym zrozumieniem możliwości Bronco, a jednocześnie zostaną przedstawieni społeczności Bronco Nation”.


Każda lokalizacja oferuje trasy terenowe profesjonalnie zaprojektowane i wyselekcjonowane z pomocą legendarnych nazwisk off-roadingu, takich jak Professional Fun-Haver Vaughn Gittin Jr., mistrz King of the Hammers Loren Healy i znany doświadczony menedżer terenowy Bob Burns. Cztery lokalizacje są zaprojektowane tak, aby rzucać wyzwanie uczestnikom hardkorowym biegiem po pustyni, pełzaniem po skałach i jazdą po szlakach.


Program jest przeznaczony zarówno dla nowicjuszy w terenie, jak i ekspertów. Rozpoczyna się 90-minutowym praktycznym samouczkiem, którego celem jest zapoznanie właścicieli z funkcjami, takimi jak Trail Control i Terrain Management System z G.O.A.T. Modes (przechodzi na każdy rodzaj terenu). W prawidłowo wyposażonych dwu- i czterodrzwiowych modelach Bronco właściciele mogą wypróbować dostępne narzędzia technologii terenowej, takie jak aplikacja FordPass Performance z nawigacją terenową, odłącznikiem stabilizatora, napędem jednym pedałem, asystentem skrętu na szlaku, przednim i tylne blokady mechanizmu różnicowego i system kamer 360 stopni z widokiem spotter.

Wstępna rejestracja jest otwarta tylko dla właścicieli Bronco Sport Badlands i First Edition, a także dla posiadaczy zamówień na zupełnie nowego dwu- i czterodrzwiowego SUV-a Bronco, dając klientom możliwość usiąść za kierownicą Bronco przed odbiorem ich pojazdu.Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan
Wiadomości | 14.04.21

Pierwsze oficjalne zdjęcie nowej Hondy Civic Sedan

Zaprezentowana w listopadzie ubiegłego roku jako Civic Prototype, jest najbardziej zaawansowana technologicznie w prawie 50-letniej historii modelu.

Tylko 1984 egzemplarze Volkswagena Jetta nazwanego „GTI z bagażnikiem”
Wiadomości | 26.07.23

Tylko 1984 egzemplarze Volkswagena Jetta nazwanego „GTI z bagażnikiem”

Volkswagen świętuje 40. rocznicę modelu Jetta GLI limitowaną edycją wyposażenia na rok 2024 dostępną wyłącznie na rynku amerykańskim.

Kia podbija Stany Zjednoczone odnotowując kolejne rekordy sprzedaży
Wiadomości | 01.03.23

Kia podbija Stany Zjednoczone odnotowując kolejne rekordy sprzedaży

Siódmy raz z rzędu miesięczny rekord sprzedaży. 24-procentowy wzrost rok do roku. Pięć modeli Kia osiągnęło najlepszy w historii wynik sprzedaży.