Wiadomości | 11.02.21

SKODA FABIA nowej generacji na pierwszym zdjęciu

Zapowiedź czwartej generacji modelu. Kiedy premiera?


SKODA FABIA nowej generacji na pierwszym zdjęciu

SKODA FABIA nowej generacji na pierwszym zdjęciu. Premiera modelu już wiosną.

SKODA prezentuje pierwszą zapowiedź czwartej generacji modelu FABIA. Auto jest większe, jeszcze bardziej przestronne i komfortowe. Model został zbudowany na platformie MQB-A0 dla samochodów Grupy Volkswagen i będzie wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa oraz łączności. Nowa SKODA FABIA dostępna będzie z wydajnymi i ekonomicznymi silnikami benzynowymi najnowszej generacji. Premiera modelu zaplanowana została na wiosnę 2021 roku.

 

>>>04.05.2021.>>> Nowa Skoda Fabia premiera. Większa i bardziej zaawansowana SKODA FABIA. Czwarta generacja tego modelu wygląda wyjątkowo dynamicznie i emocjonalnie. Zobacz wideo z premiery.

 

Widoczna na zdjęciu sylwetka samochodu zapowiada nowe proporcje auta. SKODA FABIA czwartej generacji będzie większa od swojej poprzedniczki. Pojemność bagażnika, która już w obecnej generacji jest imponująca, także wzrośnie o kolejne 50 litrów. Zapewni to większą wygodę dla kierowcy i pasażerów.

 

Jeszcze sztywniejsza konstrukcja nadwozia i stworzenie SKODA FABIA na platformie MQB-A0 umożliwi wyposażenie modelu w nowe rozwiązania  w zakresie bezpieczeństwa biernego oraz instalację wielu nowoczesnych systemów bezpieczeństwa, które dotychczas były dostępne dla samochodów wyższych klas.

 

W czwartej generacji modelu FABIA SKODA postawiła na najnowszej generacji silniki benzynowe, które łączą wysoką wydajność z niską emisją. Nowa SKODA FABIA będzie dostępna zarówno z manualną, jak i z automatyczną skrzynią biegów DSG. Wszystkie te cechy sprawiają, że nowa FABIA będzie idealnym samochodem zarówno do komfortowej jazdy po mieście, jak i podróżowania na dłuższych dystansach.

 

Światowa premiera nowej SKODY FABIA zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku.Kosmiczny prototyp Hyperion XP-1
Super Cars | 18.02.21

Kosmiczny prototyp Hyperion XP-1

Zauważony jeszcze w kamuflażu podczas testów na ulicach Los Angeles.

Mercedes EQA światowa premiera nowego elektryka
Premiery | 20.01.21

Mercedes EQA światowa premiera nowego elektryka

EQA to nazwa nowego podstawowego modelu w całkowicie elektrycznym świecie pojazdów Mercedes-EQ.

Dostarczono pierwszy jacht motorowy Tecnomar dla Lamborghini 63
Wiadomości | 27.07.21

Dostarczono pierwszy jacht motorowy Tecnomar dla Lamborghini 63

Pierwszy jacht motorowy Lamborghini czerpie inspirację z projektu, kolorów i detali modelu Sián FKP 37, pierwszego hybrydowego supersamochodu sportowego Domu Sant'Agata.