Wiadomości | 15.07.20

Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe

Bangkok International Motor Show 2020 pierwsze takie wydarzenie po lockdownie. Zobacz ceremonie otwarcia.

Motor Show został przygotowane zgodnie z "nowymi/normalnym stylem życia" poprzez ustanowienie środków zapobiegawczych zgodnie z przepisami rządowymi. Liczne wiodące marki samochodów i motocykli potwierdziły, że dołączają i zajmują powierzchnię ponad 170 000 metrów kwadratowych. Przedstawiamy nowe wrażenia z Virtual Motor Show, który został stworzony, aby wprowadzić motoryzacyjny show do świata online, aby zapewnić dodatkowy kanał dla tych, którzy chcą kupić samochód.

41. Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny w Bangkoku organizowany jest pod hasłem INSPIRACJA ODBLOKUJE PRZYSZŁOŚĆ, która odzwierciedla obecny świat, w którym niezliczone pomysły tworzone są po to, by opowiedzieć historię sukcesu, a inspiracja odkrywa pierwszy krok na drodze do sukcesu.

 

Mimo że na początku roku Tajlandia i świat spotkały się z kryzysem z powodu wybuchu COVID-19, jak co roku, wiodące firmy motoryzacyjne i motocyklowe zgadziły się wziąć udział w 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku, wiodącej wystawy motoryzacyjnej w Azji Południowo-Wschodniej.

Marki motoryzacyjne uczestniczące w 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku to Ford, BMW, MINI, SUZUKI, Rolls-Royce, Aston Martin, Maserati, Mazda, Nissan, Toyota, Lexus, Honda, Audi, MG, Isuzu, Mitsubishi, Porsche, Volvo, Land Rover, Jaguar, Kia, FOMM, Lamborghini, Subaru, Hyundai Truck Bus, Takano, Peugeot, Royal Enfield, BMW Motorrad, Vespiario, APHonda, Thai Suzuki, Kawasaki, Yamaha, BAJAJ, KTM, HUSQVARNA i Triumph.

 Aptera Launch Edition, pojazd elektryczny, który porusza się wykorzystując moc słońca
Elektryczne | 31.01.23

Aptera Launch Edition, pojazd elektryczny, który porusza się wykorzystując moc słońca

Dzięki własnej technologii solarnej, jest zintegrowana z pakietem ładowania słonecznego, pozwala jeździć przez tygodnie, a nawet miesiące, bez konieczności podłączania do ładowania.

Jak wyznacza się zasięg samochodu elektrycznego?
Elektryczne | 08.08.22

Jak wyznacza się zasięg samochodu elektrycznego?

Oficjalne dane producentów opierają się o wyniki znormalizowanego cyklu, który jest taki sam dla wszystkich aut, nawet dla tych z silnikami spalinowymi.

Całkowicie nowy Bolt EUV
Premiery | 15.02.21

Całkowicie nowy Bolt EUV

Dzisiaj Chevrolet rozszerzył swoją ofertę pojazdów elektrycznych o całkowicie elektryczny model Bolt EUV oraz przeprojektowany model Bolt EV.