Wiadomości | 15.07.20

Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe

Bangkok International Motor Show 2020 pierwsze takie wydarzenie po lockdownie. Zobacz ceremonie otwarcia.

Motor Show został przygotowane zgodnie z "nowymi/normalnym stylem życia" poprzez ustanowienie środków zapobiegawczych zgodnie z przepisami rządowymi. Liczne wiodące marki samochodów i motocykli potwierdziły, że dołączają i zajmują powierzchnię ponad 170 000 metrów kwadratowych. Przedstawiamy nowe wrażenia z Virtual Motor Show, który został stworzony, aby wprowadzić motoryzacyjny show do świata online, aby zapewnić dodatkowy kanał dla tych, którzy chcą kupić samochód.

41. Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny w Bangkoku organizowany jest pod hasłem INSPIRACJA ODBLOKUJE PRZYSZŁOŚĆ, która odzwierciedla obecny świat, w którym niezliczone pomysły tworzone są po to, by opowiedzieć historię sukcesu, a inspiracja odkrywa pierwszy krok na drodze do sukcesu.

 

Mimo że na początku roku Tajlandia i świat spotkały się z kryzysem z powodu wybuchu COVID-19, jak co roku, wiodące firmy motoryzacyjne i motocyklowe zgadziły się wziąć udział w 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku, wiodącej wystawy motoryzacyjnej w Azji Południowo-Wschodniej.

Marki motoryzacyjne uczestniczące w 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku to Ford, BMW, MINI, SUZUKI, Rolls-Royce, Aston Martin, Maserati, Mazda, Nissan, Toyota, Lexus, Honda, Audi, MG, Isuzu, Mitsubishi, Porsche, Volvo, Land Rover, Jaguar, Kia, FOMM, Lamborghini, Subaru, Hyundai Truck Bus, Takano, Peugeot, Royal Enfield, BMW Motorrad, Vespiario, APHonda, Thai Suzuki, Kawasaki, Yamaha, BAJAJ, KTM, HUSQVARNA i Triumph.

 Rekordowa sprzedaż Lamborghini
Wiadomości | 26.03.24

Rekordowa sprzedaż Lamborghini

Ponad 10 000 dostarczonych samochodów. Rekordowa marża operacyjna i przychody na poziomie 2,66 miliarda euro. Wynik operacyjny po raz pierwszy przekraczający granicę 700 milionów euro.

Najszybciej rozpędzający się samochód produkcyjny na świecie
Super Cars | 29.03.23

Najszybciej rozpędzający się samochód produkcyjny na świecie

Fenomenalny design przypominający retro rakietę na kołach! Profil ostry jak brzytwa, który przy rozpędzaniu po prostu przecina powietrze. Od 0 do 100 km/h w 1,4 sekundy!

Jaguar Vision Gran Turismo SV
Super Cars | 16.12.20

Jaguar Vision Gran Turismo SV

Najnowszy całkowicie elektryczny wirtualny samochód wyścigowy opracowany dla Gran Turismo przez Jaguar SV teraz zbudowany w prawdziwym świecie jako pełnowymiarowy projekt studyjny.