Wiadomości | 15.07.20

Właśnie rozpoczął się Bangkok International Motor Show 2020 który ma ambicje zrewolucjonizować pokazy samochodowe

Bangkok International Motor Show 2020 pierwsze takie wydarzenie po lockdownie. Zobacz ceremonie otwarcia.

Motor Show został przygotowane zgodnie z "nowymi/normalnym stylem życia" poprzez ustanowienie środków zapobiegawczych zgodnie z przepisami rządowymi. Liczne wiodące marki samochodów i motocykli potwierdziły, że dołączają i zajmują powierzchnię ponad 170 000 metrów kwadratowych. Przedstawiamy nowe wrażenia z Virtual Motor Show, który został stworzony, aby wprowadzić motoryzacyjny show do świata online, aby zapewnić dodatkowy kanał dla tych, którzy chcą kupić samochód.

41. Międzynarodowy Salon Motoryzacyjny w Bangkoku organizowany jest pod hasłem INSPIRACJA ODBLOKUJE PRZYSZŁOŚĆ, która odzwierciedla obecny świat, w którym niezliczone pomysły tworzone są po to, by opowiedzieć historię sukcesu, a inspiracja odkrywa pierwszy krok na drodze do sukcesu.

 

Mimo że na początku roku Tajlandia i świat spotkały się z kryzysem z powodu wybuchu COVID-19, jak co roku, wiodące firmy motoryzacyjne i motocyklowe zgadziły się wziąć udział w 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku, wiodącej wystawy motoryzacyjnej w Azji Południowo-Wschodniej.

Marki motoryzacyjne uczestniczące w 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku to Ford, BMW, MINI, SUZUKI, Rolls-Royce, Aston Martin, Maserati, Mazda, Nissan, Toyota, Lexus, Honda, Audi, MG, Isuzu, Mitsubishi, Porsche, Volvo, Land Rover, Jaguar, Kia, FOMM, Lamborghini, Subaru, Hyundai Truck Bus, Takano, Peugeot, Royal Enfield, BMW Motorrad, Vespiario, APHonda, Thai Suzuki, Kawasaki, Yamaha, BAJAJ, KTM, HUSQVARNA i Triumph.

 Nowa Toyota Mirai debiutuje w Polsce
Wiadomości | 05.03.21

Nowa Toyota Mirai debiutuje w Polsce

Toyota prezentuje drugą generację elektrycznej Toyoty Mirai zasilanej wodorem oczyszczającej powietrze (Fuel Cell Electric Vehicle FCEV)

Audi e-tron Sportback: Dynamiczny SUV coupé
Wiadomości | 02.04.20

Audi e-tron Sportback: Dynamiczny SUV coupé

Przedstawiając drugi model z linii e-tron, Audi konsekwentnie kontynuuje swój strategiczny kierunek. Audi e-tron Sportback to dynamiczny SUV coupé oferujący nawet 300 kW mocy i zasięg do 442 kilometrów na jednym ładowaniu akumulatora.

Przedstawiamy nowego Range Rovera piątej generacji
Premiery | 27.10.21

Przedstawiamy nowego Range Rovera piątej generacji

Elegancki Nowy Range Rover definiuje nowoczesny luksus, zapewniając więcej wyrafinowania, możliwości wyboru dla klientów i możliwości personalizacji niż kiedykolwiek wcześniej.