Wiadomości | 10.12.20

Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA

Outlander nowej generacji zadebiutuje w lutym przyszłego roku, a wkrótce potem na innych rynkach międzynarodowych.


Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA

Opracowany zgodnie z ideałem japońskiego terminu „I-Fu-Do-Do”, co oznacza autentyczny i majestatyczny, całkowicie nowy OUTLANDER demonstruje siłę i jakość od wewnątrz. Wygląd zewnętrzny jest dopracowany, z mocnym i dumnym przodem z koncepcją nowej generacji Dynamic Shield. Pełna transformacja od wymiarów do stylizacji zewnętrznej zapowiada kierunek projektowania przyszłych modeli MITSUBISHI MOTORS.

 

„OUTLANDER to kultowy SUV dla firmy, więc opracowując model następnej generacji, czerpaliśmy inspiracje z naszego bogatego dziedzictwa SUV-ów, aby stworzyć odważną i pewną stylizację o solidnej sylwetce, która podnieca naszych klientów” - powiedział Seiji Watanabe, Division General Manager of Design (Head of Design), MMC. „Całkowicie nowy OUTLANDER to pierwszy model będący uosobieniem nowej generacji designu Mitsubishi i prekursorem naszej strategii projektowania”.

 

Outlander nowej generacji zadebiutuje jako pierwszy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Portoryko w lutym 2021 r podczas premiery online na żywo. Wkrótce potem na innych rynkach międzynarodowych.GMC pokazał usuwany dach przyszłości swojego nowego HUMMER-a EV
Wiadomości | 21.05.20

GMC pokazał usuwany dach przyszłości swojego nowego HUMMER-a EV

GMC HUMMER EV o zerowej emisji i bey ograniczeń został wyposażony w łatwo zdejmowane panele dachowe, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia na świeżym powietrzu.

Audi RS 5 w nowej odsłonie Coupé oraz Sportback
Wiadomości | 18.04.20

Audi RS 5 w nowej odsłonie Coupé oraz Sportback

Wiele detali stylistycznych i nowa koncepcja obsługi: odświeżone modele RS 5 w wariantach Sportback i Coupé, charakteryzuje nowy język stylistyczny RS zaczerpnięty z większych, siostrzanych modeli RS 6 Avant i RS 7 Sportback. Elementami obsługi steruje się z poziomu 10,1-calowego, centralnego ekranu dotykowego MMI. Silnik V6 biturbo o mocy 331 kW (450 KM) (zużycie paliwa w trybie jazdy mieszanej w l/100 km: 9,7 ? 9,3 (Coupé), 9,9 ? 9,4 (Sportback); emisja CO2 w trybie jazdy mieszanej w g/km: 220-210 (Coupé), 223-214 (Sportback), stały napęd na cztery koła quattro oraz inteligentna technika zawieszenia z systemem dynamicznej kontroli jazdy (DRC) gwarantują wyjątkowe parametry jazdy.

Rynkowy sukces Forda Mustanga Mach-E
Elektryczne | 17.12.21

Rynkowy sukces Forda Mustanga Mach-E

Całkowicie elektryczny Ford Mustang Mach-E spotkał się z ogromnym zainteresowaniem klientów i bardzo dobrym przyjęciem przez dziennikarzy oraz specjalistów z branży na całym świecie.