Wiadomości | 10.12.20

Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA

Outlander nowej generacji zadebiutuje w lutym przyszłego roku, a wkrótce potem na innych rynkach międzynarodowych.


Mitsubishi prezentuje pierwsze zdjęcie zupełnie nowego OUTLANDERA

Opracowany zgodnie z ideałem japońskiego terminu „I-Fu-Do-Do”, co oznacza autentyczny i majestatyczny, całkowicie nowy OUTLANDER demonstruje siłę i jakość od wewnątrz. Wygląd zewnętrzny jest dopracowany, z mocnym i dumnym przodem z koncepcją nowej generacji Dynamic Shield. Pełna transformacja od wymiarów do stylizacji zewnętrznej zapowiada kierunek projektowania przyszłych modeli MITSUBISHI MOTORS.

 

„OUTLANDER to kultowy SUV dla firmy, więc opracowując model następnej generacji, czerpaliśmy inspiracje z naszego bogatego dziedzictwa SUV-ów, aby stworzyć odważną i pewną stylizację o solidnej sylwetce, która podnieca naszych klientów” - powiedział Seiji Watanabe, Division General Manager of Design (Head of Design), MMC. „Całkowicie nowy OUTLANDER to pierwszy model będący uosobieniem nowej generacji designu Mitsubishi i prekursorem naszej strategii projektowania”.

 

Outlander nowej generacji zadebiutuje jako pierwszy w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Portoryko w lutym 2021 r podczas premiery online na żywo. Wkrótce potem na innych rynkach międzynarodowych.Nowy SsangYong Korando eMotion
Elektryczne | 16.06.21

Nowy SsangYong Korando eMotion

SsangYong Motors przyśpiesza rozwój nowych modeli, aby zabezpieczyć przyszłość. Produkcja pierwszego elektryka już się rozpoczęła.

CUPRA wchodzi na rynek australijski
Wiadomości | 28.04.22

CUPRA wchodzi na rynek australijski

Po sukcesie sprzedażowym w Europie, CUPRA oficjalnie potwierdza, że jeszcze pod koniec bieżącego roku rozpocznie się produkcja modelu Born w Australii.

Lamborghini potwierdziło współczesną wersję modelu Countach
Wiadomości | 10.08.21

Lamborghini potwierdziło współczesną wersję modelu Countach

Klasyczny Countach był marzeniem. Teraz, 50 lat później, nadchodzi nowe Lamborghini Countach, najbardziej kultowy supersamochód w historii marki. Wideo.