Wiadomości | 16.07.22

Zupełnie nowy SUV Hondy ZR-V ma trafić do sprzedaży w Japonii tej jesieni

Hybrydowy model będzie pierwszym SUV-em Hondy, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę.

Opierając się na wspaniałej koncepcji „Uwolnij swój potencjał”, całkowicie nowy ZR-V został opracowany jako model, który ma podnieść ducha klientów, niczym ulubiony element garderoby na „specjalny dzień” i wydobyć ich indywidualność. Kluczowe cechy to piękny i wyrafinowany design, opracowany pod hasłem „glamorous & elegant” oraz dynamiczne osiągi, osiągane w celu realizacji jazdy zgodnie z wolą kierowcy. Te atrybuty pozwolą kierowcy cieszyć się pojazdem z większą pewnością i w relaksujący sposób, co jest wartością nową w modelach SUV.

 

Hybrydowy model zupełnie nowego ZR-V będzie pierwszym SUV-em Hondy wyposażonym w Sports e:HEV, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem, który zadebiutował w modelu Civic e:HEV, oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę system (e-CVT). Całkowicie nowy ZR-V e:HEV zaoferuje wysokiej jakości, ekscytujące i pierwszorzędne wrażenia z jazdy w różnych sytuacjach drogowych, w tym na drogach miejskich i podmiejskich, autostradach i krętych drogach.

 

Całkowicie nowy ZR-V będzie również dostępny jako model benzynowy wyposażony w 1,5-litrowy silnik turbo z przekładnią CVT, który zapewnia dynamiczną i sportową jazdę.

 

Zarówno modele hybrydowe, jak i benzynowe oferują wariant AWD w czasie rzeczywistym, który umożliwia klientom jazdę po zaśnieżonych drogach z większym spokojem, dzięki wyjątkowym osiągom podczas pokonywania zakrętów i wspinania się po zaśnieżonych drogach.Nowy elektryczny Nissan Note
Elektryczne | 24.11.20

Nowy elektryczny Nissan Note

Wyłącznie z zelektryfikowanym układem napędowym, Nissan wprowadza na rynek nowy Note w Japonii.

Nowy Mercedes-Benz Citan świętuje swoją premierę na Caravan Salon Düsseldorf
Premiery | 27.08.21

Nowy Mercedes-Benz Citan świętuje swoją premierę na Caravan Salon Düsseldorf

Kompaktowe wymiary zewnętrzne w połączeniu z dużą ilością miejsca i dużą ładownością otwierają dla nowego Mercedesa Citana różnorodne możliwości zastosowania.

Prototyp Acura MDX nowej generacji zadebiutuje 14 października
Wiadomości | 02.10.20

Prototyp Acura MDX nowej generacji zadebiutuje 14 października

Najlepiej sprzedający się samochód Acura i najlepiej sprzedający się w Ameryce 3-rzędowy luksusowy SUV otrzymują najbardziej ambitną zmianę w historii