Wiadomości | 16.07.22

Zupełnie nowy SUV Hondy ZR-V ma trafić do sprzedaży w Japonii tej jesieni

Hybrydowy model będzie pierwszym SUV-em Hondy, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę.

Opierając się na wspaniałej koncepcji „Uwolnij swój potencjał”, całkowicie nowy ZR-V został opracowany jako model, który ma podnieść ducha klientów, niczym ulubiony element garderoby na „specjalny dzień” i wydobyć ich indywidualność. Kluczowe cechy to piękny i wyrafinowany design, opracowany pod hasłem „glamorous & elegant” oraz dynamiczne osiągi, osiągane w celu realizacji jazdy zgodnie z wolą kierowcy. Te atrybuty pozwolą kierowcy cieszyć się pojazdem z większą pewnością i w relaksujący sposób, co jest wartością nową w modelach SUV.

 

Hybrydowy model zupełnie nowego ZR-V będzie pierwszym SUV-em Hondy wyposażonym w Sports e:HEV, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem, który zadebiutował w modelu Civic e:HEV, oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę system (e-CVT). Całkowicie nowy ZR-V e:HEV zaoferuje wysokiej jakości, ekscytujące i pierwszorzędne wrażenia z jazdy w różnych sytuacjach drogowych, w tym na drogach miejskich i podmiejskich, autostradach i krętych drogach.

 

Całkowicie nowy ZR-V będzie również dostępny jako model benzynowy wyposażony w 1,5-litrowy silnik turbo z przekładnią CVT, który zapewnia dynamiczną i sportową jazdę.

 

Zarówno modele hybrydowe, jak i benzynowe oferują wariant AWD w czasie rzeczywistym, który umożliwia klientom jazdę po zaśnieżonych drogach z większym spokojem, dzięki wyjątkowym osiągom podczas pokonywania zakrętów i wspinania się po zaśnieżonych drogach.Mercedes-Benz VISION EQXX
Premiery | 03.01.22

Mercedes-Benz VISION EQXX

Nowy poziom zasięgu elektrycznego i wydajności. VISION EQXX, prototyp badawczy zdolny do pokonania 1000 kilometrów rzeczywistej jazdy elektrycznej na jednym ładowaniu.

Kultowe Ferrari 250 GT LWB Berlinetta „Tour de France” z nadwoziem Zagato
Wiadomości | 02.08.23

Kultowe Ferrari 250 GT LWB Berlinetta „Tour de France” z nadwoziem Zagato

Jeden z najbardziej pożądanych samochodów sportowych Ferrari na świecie znany również jako „Double-Bubble” został wystawiony na aukcji Sotheby’s.

BMW Concept Touring Coupe
Concept Cars | 20.05.23

BMW Concept Touring Coupe

Zamknięty dwumiejscowy samochód, który został opracowany do jednorazowej produkcji, kontynuuje tradycję legendarnych klasyków BMW.