Wiadomości | 16.07.22

Zupełnie nowy SUV Hondy ZR-V ma trafić do sprzedaży w Japonii tej jesieni

Hybrydowy model będzie pierwszym SUV-em Hondy, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę.

Opierając się na wspaniałej koncepcji „Uwolnij swój potencjał”, całkowicie nowy ZR-V został opracowany jako model, który ma podnieść ducha klientów, niczym ulubiony element garderoby na „specjalny dzień” i wydobyć ich indywidualność. Kluczowe cechy to piękny i wyrafinowany design, opracowany pod hasłem „glamorous & elegant” oraz dynamiczne osiągi, osiągane w celu realizacji jazdy zgodnie z wolą kierowcy. Te atrybuty pozwolą kierowcy cieszyć się pojazdem z większą pewnością i w relaksujący sposób, co jest wartością nową w modelach SUV.

 

Hybrydowy model zupełnie nowego ZR-V będzie pierwszym SUV-em Hondy wyposażonym w Sports e:HEV, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem, który zadebiutował w modelu Civic e:HEV, oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę system (e-CVT). Całkowicie nowy ZR-V e:HEV zaoferuje wysokiej jakości, ekscytujące i pierwszorzędne wrażenia z jazdy w różnych sytuacjach drogowych, w tym na drogach miejskich i podmiejskich, autostradach i krętych drogach.

 

Całkowicie nowy ZR-V będzie również dostępny jako model benzynowy wyposażony w 1,5-litrowy silnik turbo z przekładnią CVT, który zapewnia dynamiczną i sportową jazdę.

 

Zarówno modele hybrydowe, jak i benzynowe oferują wariant AWD w czasie rzeczywistym, który umożliwia klientom jazdę po zaśnieżonych drogach z większym spokojem, dzięki wyjątkowym osiągom podczas pokonywania zakrętów i wspinania się po zaśnieżonych drogach.Nowy Mercedes-AMG SL luksusowy roadster powraca do swoich korzeni
Premiery | 28.10.21

Nowy Mercedes-AMG SL luksusowy roadster powraca do swoich korzeni

Z klasycznym miękkim dachem i sportowym charakterem jako samochód 2+2 i po raz pierwszy przenosi moc na drogę dzięki napędowi na wszystkie koła. Wideo premiera.

Lexus GX 460 2020 mistrz wśród luksusowych SUV-ów
Wiadomości | 18.05.20

Lexus GX 460 2020 mistrz wśród luksusowych SUV-ów

Odświeżony siedmiomiejscowy GX 460 Lexusa dodają więcej stylu stylistyce, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nowa konstrukcja kratki wrzeciona, reflektory LED ?triple eye? oraz opcje kolorów i wykończenia wnętrza oraz zaawansowane technologicznie systemy w ekstremalnych warunkach terenowych.

Super ekskluzywny Aznom Palladium zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich
Super Cars | 03.12.21

Super ekskluzywny Aznom Palladium zadebiutuje w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

7 grudnia najbardziej wysunięty na północ Emirat, Ras Al Khaimah, będzie gospodarzem ekskluzywnego wydarzenia.