Wiadomości | 16.07.22

Zupełnie nowy SUV Hondy ZR-V ma trafić do sprzedaży w Japonii tej jesieni

Hybrydowy model będzie pierwszym SUV-em Hondy, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę.

Opierając się na wspaniałej koncepcji „Uwolnij swój potencjał”, całkowicie nowy ZR-V został opracowany jako model, który ma podnieść ducha klientów, niczym ulubiony element garderoby na „specjalny dzień” i wydobyć ich indywidualność. Kluczowe cechy to piękny i wyrafinowany design, opracowany pod hasłem „glamorous & elegant” oraz dynamiczne osiągi, osiągane w celu realizacji jazdy zgodnie z wolą kierowcy. Te atrybuty pozwolą kierowcy cieszyć się pojazdem z większą pewnością i w relaksujący sposób, co jest wartością nową w modelach SUV.

 

Hybrydowy model zupełnie nowego ZR-V będzie pierwszym SUV-em Hondy wyposażonym w Sports e:HEV, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem, który zadebiutował w modelu Civic e:HEV, oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę system (e-CVT). Całkowicie nowy ZR-V e:HEV zaoferuje wysokiej jakości, ekscytujące i pierwszorzędne wrażenia z jazdy w różnych sytuacjach drogowych, w tym na drogach miejskich i podmiejskich, autostradach i krętych drogach.

 

Całkowicie nowy ZR-V będzie również dostępny jako model benzynowy wyposażony w 1,5-litrowy silnik turbo z przekładnią CVT, który zapewnia dynamiczną i sportową jazdę.

 

Zarówno modele hybrydowe, jak i benzynowe oferują wariant AWD w czasie rzeczywistym, który umożliwia klientom jazdę po zaśnieżonych drogach z większym spokojem, dzięki wyjątkowym osiągom podczas pokonywania zakrętów i wspinania się po zaśnieżonych drogach.Mercedes-Benz planuje zbudować własną nawigację
Wiadomości | 28.02.23

Mercedes-Benz planuje zbudować własną nawigację

Mercedes-Benz i Google łączą siły, aby stworzyć nawigację nowej generacji, jednocześnie będzie pierwszym producentem samochodów, który zbuduje własną markową nawigację.

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy
Wiadomości | 08.10.20

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy

Z ponad 800 000 samochodami wyprodukowanymi od debiutu w 2016 roku SUV PEUGEOT 3008 jest liderem na rynku kompaktowych SUV-ów.

Rolls-Royce Black Badge Ghost
Super Cars | 28.10.21

Rolls-Royce Black Badge Ghost

Najbardziej zaawansowany samochód marki został przeprojektowany tak, aby scharakteryzować alter ego Rolls-Royce'a: asertywny, dynamiczny i pełen mocy.