Wiadomości | 06.06.21

Pulse to nazwa nowego SUV-a Fiata

Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a przeznaczonego na rynek południowoamerykański, do tej pory zwanego Progetto 363.

Poprzez otwarte dla publiczności głosowanie w Brazylii, w którym wzięło udział 380 tysięcy osób z różnych krajów, Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a. Zdecydowana większość głosowała za „Pulsem”, bezpośrednim odniesieniem do charakterystyki nowego pojazdu włoskiej marki.


Marka Fiat jakiś czas temu otworzyła podwoje swojej fabryki Betim w Brazylii, aby zaprezentować publiczności niektóre etapy rozwoju nowego modelu SUV-a, do tej pory zwanego Progetto 363. W tym celu stworzyła serial internetowy z pięcioma odcinkami, nadawany na platformie suv.fiat.com.br, która bardziej szczegółowo pokazała charakterystykę pojazdu i sposób ich opracowania.

 

Ostatecznie, zdobywając 65% głosów, uczestnicy wybrali nazwę Pulse zamiast innych opcji, którymi były Fiat Domo lub Fiat Tuo.

 

Pulse oznacza „pulsację”, ta koncepcja łączy go z emocjami i pasją, które pojazd stara się przekazać tym, którzy go wybierają, a która rodzi się z serca i jego emocji. Również dla Fiata jest to nazwa, która ma energię, ruch. Wyraża istotę i osobowość pojazdu: SUV-a z duszą Fiata, który jednocześnie ma swój własny dotyk, rytm i rytm.

 

Pojazd zostanie dodany do brazylijskiej oferty włoskiego producenta i będzie ustawiony tuż nad miejskim samochodem Argo. Podczas gdy ten ostatni ma już wersję trekkingową o wyglądzie crossovera, Pulse to prawdziwy SUV.DS Aero Sport Lounge
Concept Cars | 14.05.20

DS Aero Sport Lounge

Samochód koncepcyjny nigdy nie powinien być fantazją. Powinien być wynikiem badań i podejścia, które przenosi markę w przyszłość. DS AERO SPORT LOUNGE reprezentuje średnioterminową wizję DS Automobiles. Ujawnia koncepcje, które mogą być wprowadzone do następnych modeli.

CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona
Wiadomości | 07.07.20

CUPRA Formentor oficjalnym samochodem FC Barcelona

Autorski model hiszpańskiej marki został ogłoszony pierwszym w historii oficjalnym pojazdem klubu piłkarskiego FC Barcelona. Piłkarze klubu otrzymają możliwość szerokiej personalizacji swoich samochodów. W środę 8 lipca CUPRA uruchomi ogólnodostępną platformę do rezerwacji premierowej wersji samochodu.

Bugatti Centodieci pomyślnie kończy testy w tunelu aerodynamicznym
Super Cars | 31.08.21

Bugatti Centodieci pomyślnie kończy testy w tunelu aerodynamicznym

Ograniczony do zaledwie dziesięciu egzemplarzy, misternie rozwijany i dopracowywany przez francuską luksusową markę, przy użyciu najnowocześniejszego tunelu aerodynamicznego. Wideo.