Wiadomości | 06.06.21

Pulse to nazwa nowego SUV-a Fiata

Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a przeznaczonego na rynek południowoamerykański, do tej pory zwanego Progetto 363.

Poprzez otwarte dla publiczności głosowanie w Brazylii, w którym wzięło udział 380 tysięcy osób z różnych krajów, Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a. Zdecydowana większość głosowała za „Pulsem”, bezpośrednim odniesieniem do charakterystyki nowego pojazdu włoskiej marki.


Marka Fiat jakiś czas temu otworzyła podwoje swojej fabryki Betim w Brazylii, aby zaprezentować publiczności niektóre etapy rozwoju nowego modelu SUV-a, do tej pory zwanego Progetto 363. W tym celu stworzyła serial internetowy z pięcioma odcinkami, nadawany na platformie suv.fiat.com.br, która bardziej szczegółowo pokazała charakterystykę pojazdu i sposób ich opracowania.

 

Ostatecznie, zdobywając 65% głosów, uczestnicy wybrali nazwę Pulse zamiast innych opcji, którymi były Fiat Domo lub Fiat Tuo.

 

Pulse oznacza „pulsację”, ta koncepcja łączy go z emocjami i pasją, które pojazd stara się przekazać tym, którzy go wybierają, a która rodzi się z serca i jego emocji. Również dla Fiata jest to nazwa, która ma energię, ruch. Wyraża istotę i osobowość pojazdu: SUV-a z duszą Fiata, który jednocześnie ma swój własny dotyk, rytm i rytm.

 

Pojazd zostanie dodany do brazylijskiej oferty włoskiego producenta i będzie ustawiony tuż nad miejskim samochodem Argo. Podczas gdy ten ostatni ma już wersję trekkingową o wyglądzie crossovera, Pulse to prawdziwy SUV.CUPRA Formentor VZ5 z silnikiem o mocy 390 KM
Tuning | 22.02.21

CUPRA Formentor VZ5 z silnikiem o mocy 390 KM

W ramach obchodów 3. rocznicy powstania hiszpańska marka przedstawia limitowaną wersję swojego autorskiego CUV-a.

KIA EV6 debiutuje na Times Square
Premiery | 19.05.21

KIA EV6 debiutuje na Times Square

Zobacz premierę wideo prosto z Nowego Jorku. Nowy crossover Kia EV6 zapoczątkowuje nową erę ekscytującej jazdy na napędzie elektrycznym.

Sportowy model Toyota GR Yaris jako prototyp napędzany wodorem
Wiadomości | 08.12.21

Sportowy model Toyota GR Yaris jako prototyp napędzany wodorem

Technologia wodorowego silnika spalinowego oznacza prawie zerowe emisje przy zachowaniu wrażeń akustycznych i sensorycznych znanych z klasycznych silników spalinowych.