Wiadomości | 06.06.21

Pulse to nazwa nowego SUV-a Fiata

Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a przeznaczonego na rynek południowoamerykański, do tej pory zwanego Progetto 363.

Poprzez otwarte dla publiczności głosowanie w Brazylii, w którym wzięło udział 380 tysięcy osób z różnych krajów, Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a. Zdecydowana większość głosowała za „Pulsem”, bezpośrednim odniesieniem do charakterystyki nowego pojazdu włoskiej marki.


Marka Fiat jakiś czas temu otworzyła podwoje swojej fabryki Betim w Brazylii, aby zaprezentować publiczności niektóre etapy rozwoju nowego modelu SUV-a, do tej pory zwanego Progetto 363. W tym celu stworzyła serial internetowy z pięcioma odcinkami, nadawany na platformie suv.fiat.com.br, która bardziej szczegółowo pokazała charakterystykę pojazdu i sposób ich opracowania.

 

Ostatecznie, zdobywając 65% głosów, uczestnicy wybrali nazwę Pulse zamiast innych opcji, którymi były Fiat Domo lub Fiat Tuo.

 

Pulse oznacza „pulsację”, ta koncepcja łączy go z emocjami i pasją, które pojazd stara się przekazać tym, którzy go wybierają, a która rodzi się z serca i jego emocji. Również dla Fiata jest to nazwa, która ma energię, ruch. Wyraża istotę i osobowość pojazdu: SUV-a z duszą Fiata, który jednocześnie ma swój własny dotyk, rytm i rytm.

 

Pojazd zostanie dodany do brazylijskiej oferty włoskiego producenta i będzie ustawiony tuż nad miejskim samochodem Argo. Podczas gdy ten ostatni ma już wersję trekkingową o wyglądzie crossovera, Pulse to prawdziwy SUV.Autonomiczny samochód o umiejętnościach kierowcy driftowego
Wiadomości | 20.01.21

Autonomiczny samochód o umiejętnościach kierowcy driftowego

Naukowcy Toyoty oraz Uniwersytetu Stanforda rozpoczynają badania nad zakodowaniem w systemie autonomicznej jazdy instynktu profesjonalnego kierowcy driftowego.

Touring Superleggera Arese RH95
Super Cars | 03.06.21

Touring Superleggera Arese RH95

Esencja włoskiego samochodu sportowego, aby dzielić się pasją do tradycyjnego budowania nadwozi na zamówienie. Wideo.

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy
Wiadomości | 08.10.20

Nowy SUV Peugeot 3008 prezentacja polskiej gamy

Z ponad 800 000 samochodami wyprodukowanymi od debiutu w 2016 roku SUV PEUGEOT 3008 jest liderem na rynku kompaktowych SUV-ów.