Wiadomości | 06.06.21

Pulse to nazwa nowego SUV-a Fiata

Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a przeznaczonego na rynek południowoamerykański, do tej pory zwanego Progetto 363.

Poprzez otwarte dla publiczności głosowanie w Brazylii, w którym wzięło udział 380 tysięcy osób z różnych krajów, Fiat odkrył nazwę swojego nowego modelu SUV-a. Zdecydowana większość głosowała za „Pulsem”, bezpośrednim odniesieniem do charakterystyki nowego pojazdu włoskiej marki.


Marka Fiat jakiś czas temu otworzyła podwoje swojej fabryki Betim w Brazylii, aby zaprezentować publiczności niektóre etapy rozwoju nowego modelu SUV-a, do tej pory zwanego Progetto 363. W tym celu stworzyła serial internetowy z pięcioma odcinkami, nadawany na platformie suv.fiat.com.br, która bardziej szczegółowo pokazała charakterystykę pojazdu i sposób ich opracowania.

 

Ostatecznie, zdobywając 65% głosów, uczestnicy wybrali nazwę Pulse zamiast innych opcji, którymi były Fiat Domo lub Fiat Tuo.

 

Pulse oznacza „pulsację”, ta koncepcja łączy go z emocjami i pasją, które pojazd stara się przekazać tym, którzy go wybierają, a która rodzi się z serca i jego emocji. Również dla Fiata jest to nazwa, która ma energię, ruch. Wyraża istotę i osobowość pojazdu: SUV-a z duszą Fiata, który jednocześnie ma swój własny dotyk, rytm i rytm.

 

Pojazd zostanie dodany do brazylijskiej oferty włoskiego producenta i będzie ustawiony tuż nad miejskim samochodem Argo. Podczas gdy ten ostatni ma już wersję trekkingową o wyglądzie crossovera, Pulse to prawdziwy SUV.Projekt MAYBACH
Concept Cars | 01.12.21

Projekt MAYBACH

Elektryczny samochód pokazowy zaprojektowany, aby inspirować następne pokolenie i na zawsze kwestionować status quo.

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a
Wiadomości | 08.06.20

SEAT Ateca 2020 wkrótce nowa odsłona bestsellerowego SUV-a

15 czerwca zostanie zaprezentowana odświeżona wersja pierwszego SUV-a SEAT-a. Model Ateca od momentu zaprezentowania w 2016 roku sprzedał się w ponad 300 000 egzemplarzach, otwierając drogę kolejnym hiszpańskim pojazdom z segmentu ? Tarraco i Arona.

Bizzarrini Giotto, autentyczny i niezwykle rzadki
Super Cars | 01.02.23

Bizzarrini Giotto, autentyczny i niezwykle rzadki

Bizzarrini, legendarny włoski producent luksusowych samochodów sportowych powraca i dał nam pierwsze spojrzenie na swój zupełnie nowy samochód, Giotto.