Elektryczne | 06.05.21

Citroen Ami teraz jako furgonetka

Innowacyjne, inteligentne rozwiązanie dostawcze, łączące wszystkie zalety Ami z całkowitą użyteczną objętością ponad 400 litrów i ładownością 140 kg.


Citroen Ami teraz jako furgonetka

Citroën nadal wprowadza innowacje dla profesjonalistów, wprowadzając na rynek My Ami Cargo, innowacyjne, inteligentne rozwiązanie dostawcze, łączące wszystkie zalety Ami z całkowitą użyteczną objętością ponad 400 litrów i ładownością 140 kg dzięki zoptymalizowanemu i modułowemu przestrzeń zamiast siedzenia pasażera.


Ta nowa zelektryfikowana oferta jest praktyczną i nowoczesną odpowiedzią na nowe wyzwania związane z mobilnością, przed którymi stoją lokalne firmy usługowe, dostawcy, handlowcy, rzemieślnicy, freelancerzy, społeczności i administracja, a nawet producenci.


My Ami Cargo łączy ładowność, funkcjonalność mobilnego biura i zalety energii elektrycznej: zerowa emisja CO2 dla czystej mobilności i swoboda dostępu do obszarów o ograniczonym dostępie, łatwość ładowania w zaledwie 3 godziny ze standardowego gniazdka, spokój ducha związany z jazdą elektryczną, kontrola kosztów w użyciu. Za 400 euro więcej niż wersja Ami Ami, oferuje lepszą ochronę przed uderzeniami i warunkami atmosferycznymi oraz lepszą ładowność niż dwu- lub trzykołowy pojazd, a dzięki swojej ultra kompaktowej budowie i zwrotności jest bardziej zwrotny niż pojazd użytkowy w wyższym segmencie.
 

Pionowa ściana działowa oddziela miejsce kierowcy od przestrzeni ładunkowej umieszczona jest tak, aby uzyskać wystarczającą przestrzeń i zapewnić użytkownikowi zarówno ochronę przed ładunkiem, jak i zapewnić najwyższy komfort jazdy. Kształt wydrążony w ściance działowej zapewnia kierowcy wystarczający prześwit, aby mógł bez przeszkód obsługiwać hamulec ręczny. Jego wysokość została skalibrowana, aby pozostawać poniżej linii ciała, i tym samym zapewniać widoczność 360 °.

Modułowa półka, która pełni funkcję osłony i może utrzymać ciężar 40 kg, jest umieszczona na jej górnej powierzchni, aby uczynić z niej prawdziwe mobilne biuro. Można zdeponować dokumenty, takie jak dowód dostawy, książka zamówień lub cyfrowy tablet. Z tyłu wykonano nacięcie, które pomaga utrzymać przedmioty umieszczone na tej podstawie. Może być podnoszona w kierunku kierowcy, aby uzyskać lepszy dostęp do schowka od zewnątrz, lub podnoszona w kierunku drzwi pasażera, aby łatwo dostać się do zawartości skrzyni bezpośrednio z siedzenia kierowcy. Wysuwana półka umożliwia również przechowywanie przedmiotów, których wysokość przekracza wysokość powierzchni i można ją łatwo umieścić za siedzeniem.
Płaska podłoga jest regulowana na 2 poziomach. Można ją podnosić i blokować w pionie, nie blokując przestrzeni ładunkowej, lub opuszczać w pozycji poziomej w jednej linii z tylną podłogą pojazdu. Ta ostatnia pozycja umożliwia transport dłuższych przedmiotów dzięki użytecznej długości ponad 1,20 m. Występy służą do przechodzenia napinaczy lub pasków w celu unieruchomienia najbardziej delikatnych przedmiotów.Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail
Premiery | 19.04.21

Całkowicie nowy crossover Nissan X-Trail

Pojawi się w Europie latem przyszłego roku natomiast w Chinach już w drugiej połowie 2021 roku.

Acura MDX Prototype czwarta generacja modelu skupiona na wydajności i jakości
Premiery | 14.10.20

Acura MDX Prototype czwarta generacja modelu skupiona na wydajności i jakości

MDX Prototype sygnalizuje radykalną transformację projektu, z niską i szeroką postawą, długą maską i elegancką, odchyloną do tyłu kabiną, nadającą bardziej dynamiczny charakter

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60
Wiadomości | 27.05.21

Wkrótce zadebiutuje całkowicie nowy INFINITI QX60

Przestronny, rodzinny, trzyrzędowy crossover nigdy nie był większy. Infiniti pokazało pierwszą zapowiedź wideo swojego najbardziej zaawansowanego crossovera.