Premiery | 24.06.20

Nowy Nissan Kicks trafi do sprzedaży w Japonii

Światowa premiera nowego subcompacta SUV, który łączy nagradzany elektryzowany układ napędowy e-POWER Nissana i wspomaganie kierowcy ProPILOT

Kicks oferuje klientom mocną, cichą jazdę i zwiększone zaufanie do drogi dzięki zelektryfikowanemu układowi napędowemu Nissana e-POWER i asystentowi kierowcy ProPILOT, które są standardowymi cechami. Dodatkową przyjemnością z jazdy jest możliwość przyspieszania i zwalniania za pomocą tylko pedału przyspieszenia. Kicks ma aktywną, futurystyczną stylistykę zewnętrzną, a eleganckie, przestronne wnętrze oferuje dużo miejsca dla pasażerów i bagażu.

 

Wielokrotnie nagradzany system e-POWER jest wyposażony w silnik elektryczny, który dostarcza moc bezpośrednio do kół, podczas gdy silnik benzynowy wytwarza energię elektryczną dla silnika. Zoptymalizowana kontrola rozrządu zapewnia, że ??silnik pracuje tylko wtedy, gdy jest to konieczne, zwiększając spokój.

 

„Nissan Kicks dodaje zupełnie nowe wrażenia z jazdy do coraz popularniejszego segmentu SUV na rynku japońskim”, powiedział Asako Hoshino, wiceprezes wykonawczy Nissana. „Narodziło się z przełomowych pomysłów, które inspirują Inteligentną Mobilność Nissana - nasza wizja wykorzystania najnowocześniejszych technologii w celu zapewnienia ekscytacji życiu jak największej liczby osób.”

 

Nowy Nissan Kicks e-POWER miał swoją światową premierę w Tajlandii w maju. Premiera stanowi kolejny kamień milowy w rozszerzeniu oferty zelektryfikowanych pojazdów Nissana, gdy firma wprowadza na rynek więcej nowych samochodów elektrycznych i modeli e-POWER.Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3
Tuning | 22.06.21

Tryb Driftu w nowym prototypie Audi RS 3

To pierwszy samochód Audi wyposażony w RS Torque Splitter, który w pełni zmienny sposób rozdziela moment napędowy między tylne koła.

Ford Pro Electric SuperVan jedyny w swoim rodzaju pojazd demonstracyjny
Concept Cars | 23.06.22

Ford Pro Electric SuperVan jedyny w swoim rodzaju pojazd demonstracyjny

Cztery silniki elektryczne, akumulator chłodzony cieczą i system sterowania wytwarzają około 2000 KM w celu przyspieszenia od 0 do 100 km/h poniżej dwóch sekund.

Ferrari 296 GTB nowa sportowa berlinetta
Premiery | 24.06.21

Ferrari 296 GTB nowa sportowa berlinetta

Dzisiaj miała miejsce premiera najnowszej ewolucji dwumiejscowej berlinetty z Maranello z silnikiem umieszczonym z tyłu.