Premiery | 24.06.20

Nowy Nissan Kicks trafi do sprzedaży w Japonii

Światowa premiera nowego subcompacta SUV, który łączy nagradzany elektryzowany układ napędowy e-POWER Nissana i wspomaganie kierowcy ProPILOT

Kicks oferuje klientom mocną, cichą jazdę i zwiększone zaufanie do drogi dzięki zelektryfikowanemu układowi napędowemu Nissana e-POWER i asystentowi kierowcy ProPILOT, które są standardowymi cechami. Dodatkową przyjemnością z jazdy jest możliwość przyspieszania i zwalniania za pomocą tylko pedału przyspieszenia. Kicks ma aktywną, futurystyczną stylistykę zewnętrzną, a eleganckie, przestronne wnętrze oferuje dużo miejsca dla pasażerów i bagażu.

 

Wielokrotnie nagradzany system e-POWER jest wyposażony w silnik elektryczny, który dostarcza moc bezpośrednio do kół, podczas gdy silnik benzynowy wytwarza energię elektryczną dla silnika. Zoptymalizowana kontrola rozrządu zapewnia, że ??silnik pracuje tylko wtedy, gdy jest to konieczne, zwiększając spokój.

 

„Nissan Kicks dodaje zupełnie nowe wrażenia z jazdy do coraz popularniejszego segmentu SUV na rynku japońskim”, powiedział Asako Hoshino, wiceprezes wykonawczy Nissana. „Narodziło się z przełomowych pomysłów, które inspirują Inteligentną Mobilność Nissana - nasza wizja wykorzystania najnowocześniejszych technologii w celu zapewnienia ekscytacji życiu jak największej liczby osób.”

 

Nowy Nissan Kicks e-POWER miał swoją światową premierę w Tajlandii w maju. Premiera stanowi kolejny kamień milowy w rozszerzeniu oferty zelektryfikowanych pojazdów Nissana, gdy firma wprowadza na rynek więcej nowych samochodów elektrycznych i modeli e-POWER.Zupełnie nowa Toyota C-HR
Premiery | 26.06.23

Zupełnie nowa Toyota C-HR

Zaprojektowany, skonstruowany i zbudowany w Europie dla europejskich klientów. Całkowicie nowy model bazuje na sukcesie oryginalnej Toyoty C-HR jako innowatora wśród europejskich SUV-ów segmentu C.

Skoda Scala i Skoda Kamiq po liftingu
Wiadomości | 25.07.23

Skoda Scala i Skoda Kamiq po liftingu

Skoda prezentuje pierwsze oficjalne szkice odświeżonych wersji kompaktowego modelu Scala oraz miejskiego SUV-a Kamiq.

Alpine ujawnia swój przyszły Hypercar do czołowej kategorii wyścigów długodystansowych
MotorSport | 09.06.23

Alpine ujawnia swój przyszły Hypercar do czołowej kategorii wyścigów długodystansowych

Alpine przedstawia model A424_β, prekursora modelu Hypercar, który od 2024 roku będzie startował w najwyższej kategorii Długodystansowych Mistrzostw Świata FIA.