Premiery | 24.06.20

Nowy Nissan Kicks trafi do sprzedaży w Japonii

Światowa premiera nowego subcompacta SUV, który łączy nagradzany elektryzowany układ napędowy e-POWER Nissana i wspomaganie kierowcy ProPILOT

Kicks oferuje klientom mocną, cichą jazdę i zwiększone zaufanie do drogi dzięki zelektryfikowanemu układowi napędowemu Nissana e-POWER i asystentowi kierowcy ProPILOT, które są standardowymi cechami. Dodatkową przyjemnością z jazdy jest możliwość przyspieszania i zwalniania za pomocą tylko pedału przyspieszenia. Kicks ma aktywną, futurystyczną stylistykę zewnętrzną, a eleganckie, przestronne wnętrze oferuje dużo miejsca dla pasażerów i bagażu.

 

Wielokrotnie nagradzany system e-POWER jest wyposażony w silnik elektryczny, który dostarcza moc bezpośrednio do kół, podczas gdy silnik benzynowy wytwarza energię elektryczną dla silnika. Zoptymalizowana kontrola rozrządu zapewnia, że ??silnik pracuje tylko wtedy, gdy jest to konieczne, zwiększając spokój.

 

„Nissan Kicks dodaje zupełnie nowe wrażenia z jazdy do coraz popularniejszego segmentu SUV na rynku japońskim”, powiedział Asako Hoshino, wiceprezes wykonawczy Nissana. „Narodziło się z przełomowych pomysłów, które inspirują Inteligentną Mobilność Nissana - nasza wizja wykorzystania najnowocześniejszych technologii w celu zapewnienia ekscytacji życiu jak największej liczby osób.”

 

Nowy Nissan Kicks e-POWER miał swoją światową premierę w Tajlandii w maju. Premiera stanowi kolejny kamień milowy w rozszerzeniu oferty zelektryfikowanych pojazdów Nissana, gdy firma wprowadza na rynek więcej nowych samochodów elektrycznych i modeli e-POWER.Najbardziej elastyczna platforma natywna dla pojazdów BEV
Elektryczne | 06.02.24

Najbardziej elastyczna platforma natywna dla pojazdów BEV

Stellantis zaprezentowała STLA Large, całkowicie nową, platformę dla pojazdów elektrycznych, która stanowi podstawę szerokiej gamy nadchodzących pojazdów na rynki światowe w segmentach D i E.

CUPRA UrbanRebel Concept
Concept Cars | 26.08.21

CUPRA UrbanRebel Concept

CUPRA przedstawia wizję swojego w 100% elektrycznego pojazdu miejskiego, który zadebiutuje na tegorocznych Targach Motoryzacyjnych IAA w Monachium.

Mobilize Limo limuzyna dostępna wyłącznie w ramach subskrypcji
Elektryczne | 28.08.21

Mobilize Limo limuzyna dostępna wyłącznie w ramach subskrypcji

Nowa marka mobilna Grupy Renault przedstawia nowego całkowicie elektrycznego sedana dostępnego wyłącznie w ramach subskrypcji, który ma wejść na rynek w 2022 roku.