Wiadomości | 27.08.20

Nico Rosberg testuje zaawansowany prototyp Rimac C_Two

Rimac Automobili przywitał w rodzinie mistrza świata Formuły 1 z 2016 roku Nico Rosberga, który dołączył do zespołu w Chorwacji, aby dostosować swój osobisty C_Two i przetestować zaawansowany prototyp.

Nico jest jednym z zaledwie 150 osób na świecie, które będą właścicielami C_Two, zamówił swój samochód na początku 2019 roku, po rozmowie z założycielem i dyrektorem generalnym Mate Rimac. Niedawno Nico odwiedził zespół - obecnie liczący obecnie ponad 700 osób - w Sveta Nedelja w Chorwacji, aby zdecydować o niestandardowej konfiguracji swojego samochodu, który zostanie dostarczony wraz z innymi samochodami klientów w 2021 roku.

 

Po 11-letniej karierze w Formule 1, w trakcie której został mistrzem świata w 2016 roku, Nico rozpoczął karierę jako przedsiębiorca zajmujący się zrównoważonym rozwojem i inwestor w zielone technologie. Zainwestował w ponad dwadzieścia start-upów zajmujących się mobilnością, a także w całkowicie elektryczne mistrzostwa Formuły E.

W 2019 roku założył Greentech Festival, globalną platformę dla zrównoważonych innowacji i stylu życia.Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii
Wiadomości | 22.05.20

Nazywam się Nivus. Vw Nivus. Już 28 Maja światowa premiera nowego VW prosto z Brazylii

( Aktualizacja 28.05.2020. Pełna premiera pod tym linkiem: https://autoshow.media/news/volkswagen-nivus-swiatowa-premiera-nowego-modelu-prosto-z-brazylii ) Już od jakiegoś czasu oddział brazylijski niemieckiego producenta samochodów informował nas na temat nowego SUV-a w całości zaprojektowanego w Brazylii. Wcześniej odbyła się również premiera nowego centrum multimedialnego, które również od podstaw zaprojektowano w Brazylii a swoją premierę będzie miało właśnie w nowym Volkswagenie Nivus. Oczekując premiery proponujemy zobaczyć poniższe wideo na temat powstania nowego systemu multimedialnego: VW Play.

Skoda iVs Concept Original Story. Wideo
Concept Cars | 09.06.20

Skoda iVs Concept Original Story. Wideo

Przedstawiamy najnowsze wideo z serii poświęconej projektom samochodów koncepcyjnych. Concept Cars Original Story. Poniżej krótki wywiad z autorem, grafikiem komputerowym, Bartłomiejem Tarnowskim, który zaprezentuje nam swój projekt: Skoda iVs Concept.

CUPRA Born, poznaliśmy polskie ceny
Elektryczne | 27.10.21

CUPRA Born, poznaliśmy polskie ceny

Nowa bezemisyjna CUPRA mocno wyróżnia się spośród innych samochodów w tym segmencie. Born to przede wszystkim ekspresyjny, wyrazisty design rodem z Barcelony.