Wiadomości | 27.08.20

Nico Rosberg testuje zaawansowany prototyp Rimac C_Two

Rimac Automobili przywitał w rodzinie mistrza świata Formuły 1 z 2016 roku Nico Rosberga, który dołączył do zespołu w Chorwacji, aby dostosować swój osobisty C_Two i przetestować zaawansowany prototyp.

Nico jest jednym z zaledwie 150 osób na świecie, które będą właścicielami C_Two, zamówił swój samochód na początku 2019 roku, po rozmowie z założycielem i dyrektorem generalnym Mate Rimac. Niedawno Nico odwiedził zespół - obecnie liczący obecnie ponad 700 osób - w Sveta Nedelja w Chorwacji, aby zdecydować o niestandardowej konfiguracji swojego samochodu, który zostanie dostarczony wraz z innymi samochodami klientów w 2021 roku.

 

Po 11-letniej karierze w Formule 1, w trakcie której został mistrzem świata w 2016 roku, Nico rozpoczął karierę jako przedsiębiorca zajmujący się zrównoważonym rozwojem i inwestor w zielone technologie. Zainwestował w ponad dwadzieścia start-upów zajmujących się mobilnością, a także w całkowicie elektryczne mistrzostwa Formuły E.

W 2019 roku założył Greentech Festival, globalną platformę dla zrównoważonych innowacji i stylu życia.Audi e-tron GT - Gran Turismo inne niż wszystkie
Elektryczne | 07.05.21

Audi e-tron GT - Gran Turismo inne niż wszystkie

W pełni elektryczne Gran Turismo jest dostępne w dwóch modelach, e-tron GT quattro oraz RS e-tron GT. Sprawdź ceny i specyfikacje.

Premiera rajdowej ikony, nowego Subaru WRX piątej generacji
Premiery | 10.09.21

Premiera rajdowej ikony, nowego Subaru WRX piątej generacji

Subaru of America przedstawił dzisiaj zupełnie nowy model WRX z najbardziej zaawansowanymi funkcjami, wyglądem i wydajnością w swojej prawie 20-letniej historii.

Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55
Wiadomości | 17.02.21

Prowokacyjny nowy crossover INFINITI QX55

Niestety w Europie go nie kupisz natomiast od kwietnia będzie dostępny u dealerów w Stanach Zjednoczonych.