Wiadomości | 27.08.20

Nico Rosberg testuje zaawansowany prototyp Rimac C_Two

Rimac Automobili przywitał w rodzinie mistrza świata Formuły 1 z 2016 roku Nico Rosberga, który dołączył do zespołu w Chorwacji, aby dostosować swój osobisty C_Two i przetestować zaawansowany prototyp.

Nico jest jednym z zaledwie 150 osób na świecie, które będą właścicielami C_Two, zamówił swój samochód na początku 2019 roku, po rozmowie z założycielem i dyrektorem generalnym Mate Rimac. Niedawno Nico odwiedził zespół - obecnie liczący obecnie ponad 700 osób - w Sveta Nedelja w Chorwacji, aby zdecydować o niestandardowej konfiguracji swojego samochodu, który zostanie dostarczony wraz z innymi samochodami klientów w 2021 roku.

 

Po 11-letniej karierze w Formule 1, w trakcie której został mistrzem świata w 2016 roku, Nico rozpoczął karierę jako przedsiębiorca zajmujący się zrównoważonym rozwojem i inwestor w zielone technologie. Zainwestował w ponad dwadzieścia start-upów zajmujących się mobilnością, a także w całkowicie elektryczne mistrzostwa Formuły E.

W 2019 roku założył Greentech Festival, globalną platformę dla zrównoważonych innowacji i stylu życia.Przedstawiamy DS 4
Premiery | 03.02.21

Przedstawiamy DS 4

Najnowsze dzieło DS Automobiles zostało wyposażone w hybrydową technologię plug-in E-TENSE.

Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion
Tuning | 12.07.21

Limitowana edycja BMW X5 i BMW X6 Black Vermilion

Wysoki poziom komfortu i luksusu, doskonałe osiągi i wyraźne dynamiczne właściwości jezdne z równie dynamicznym, eleganckim i bezbłędnie wyróżniającym się designem.

Znamy pierwsze trójki finalistów w sześciu kategoriach World Car Awards 2023
Wiadomości | 07.03.23

Znamy pierwsze trójki finalistów w sześciu kategoriach World Car Awards 2023

Odliczanie zakończy się 5 kwietnia, kiedy zwycięzcy zostaną ogłoszeni na żywo podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Nowym Jorku 2023