Wiadomości | 16.03.21

Fiat zapowiada nowego SUV-a prosto z Brazylii

Projekt Fiat 363. Najbardziej oczekiwany SUV roku i jedna z najważniejszych premier Fiata w 2021 roku zaczyna nabierać kształtu.

Południowoamerykański oddział projektowy Fiata zlokalizowany w Brazylii uchylił rąbka tajemnicy na temat projektu 363, pod którym kryje się nowy model SUV-a marki Fiat.



Ferrari ogłosiło datę premiery swojego samochodu Formuły 1 na sezon 2023
MotorSport | 24.12.22

Ferrari ogłosiło datę premiery swojego samochodu Formuły 1 na sezon 2023

Przyszły rok będzie wyjątkowy dla miłośników… Scuderii, ponieważ samochód Ferrari 2023 zostanie wprowadzony na rynek w Walentynki.

Nowa ŠKODA ENYAQ iV polska premiera
Premiery | 05.11.20

Nowa ŠKODA ENYAQ iV polska premiera

Zapraszamy na polską premierę nowego w pełni elektrycznego modelu Skody ENYAQ iV opartego na modułowej platformie MEB Grupy Volkswagen.

Ferrari 12Cilindri z dreszczykiem emocji
Premiery | 08.05.24

Ferrari 12Cilindri z dreszczykiem emocji

W Miami zaprezentowano nową dwumiejscową berlinettę i kabrio, oba napędzane silnikiem V12 zamontowanym centralnie z przodu. „Motyle w brzuchu na każdej zmianie…”