Wiadomości | 30.03.21

Taigo nowy model Volkswagena

Volkswagen po raz pierwszy przedstawia informacje na temat nowego sportowego SUV-a coupé, który ma zadebiutować pod koniec roku.


Taigo nowy model Volkswagena

Przed oficjalną europejską premierą tego modelu, Volkswagen ujawnił nazwę swojego nadchodzącego crossovera. Taigo to nowy dodatek do gamy SUV-ów Volkswagena w segmencie małych pojazdów. Zachwyca dynamicznym i emocjonalnym designem. Nowy model jest również wyposażony w wiele systemów wspomagających i najnowocześniejszą łączność.

 

Czekanie już się skończyło dla tych, którzy szukali CUV (Crossover Utility Vehicle), który łączy podwyższoną pozycję siedzącą ze sportową sylwetką coupé. Nowe Taigo zostanie wprowadzone na rynek z ekonomicznymi silnikami TSI, reflektorami LED w standardzie, nowoczesną koncepcją obsługi, w pełni cyfrowym kokpitem i wieloma systemami wspomagającymi.

 

Taigo bazuje na odnoszącym sukcesy modelu Nivus z Brazylii i będzie produkowany na rynek europejski w Pampelunie w Hiszpanii. Nowy CUV zadebiutuje latem tego roku i zostanie wprowadzony na rynek pod koniec 2021 roku.W pełni elektryczny EX30, najmniejszy SUV w historii Volvo Cars
Wiadomości | 17.05.23

W pełni elektryczny EX30, najmniejszy SUV w historii Volvo Cars

Dzięki Volvo EX30 marka przenosi bezpieczeństwo w mieście na wyższy poziom, tworząc małego SUV-a, który jest idealnym towarzyszem zapewniającym komfortową jazdę.

Całkiem nowy zelektryfikowany model Hondy HR-V
Wiadomości | 19.01.21

Całkiem nowy zelektryfikowany model Hondy HR-V

Popularny mały SUV z dwusilnikowym napędem hybrydowym w standardzie.

Historia Golfa GTI
Wiadomości | 14.05.20

Historia Golfa GTI

Pierwszy Golf GTI, zaprezentowany podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego we Frankfurcie 1975 roku, był świeży i dziki. Przypisano go do kategorii motoryzacyjnej, która do tej pory nie istniała - sportowe samochody kompaktowe z napędem na przednie koła lub hot-hatche.