Wiadomości | 30.03.21

Taigo nowy model Volkswagena

Volkswagen po raz pierwszy przedstawia informacje na temat nowego sportowego SUV-a coupé, który ma zadebiutować pod koniec roku.


Taigo nowy model Volkswagena

Przed oficjalną europejską premierą tego modelu, Volkswagen ujawnił nazwę swojego nadchodzącego crossovera. Taigo to nowy dodatek do gamy SUV-ów Volkswagena w segmencie małych pojazdów. Zachwyca dynamicznym i emocjonalnym designem. Nowy model jest również wyposażony w wiele systemów wspomagających i najnowocześniejszą łączność.

 

Czekanie już się skończyło dla tych, którzy szukali CUV (Crossover Utility Vehicle), który łączy podwyższoną pozycję siedzącą ze sportową sylwetką coupé. Nowe Taigo zostanie wprowadzone na rynek z ekonomicznymi silnikami TSI, reflektorami LED w standardzie, nowoczesną koncepcją obsługi, w pełni cyfrowym kokpitem i wieloma systemami wspomagającymi.

 

Taigo bazuje na odnoszącym sukcesy modelu Nivus z Brazylii i będzie produkowany na rynek europejski w Pampelunie w Hiszpanii. Nowy CUV zadebiutuje latem tego roku i zostanie wprowadzony na rynek pod koniec 2021 roku.Skoda iVs Concept Original Story. Wideo
Concept Cars | 09.06.20

Skoda iVs Concept Original Story. Wideo

Przedstawiamy najnowsze wideo z serii poświęconej projektom samochodów koncepcyjnych. Concept Cars Original Story. Poniżej krótki wywiad z autorem, grafikiem komputerowym, Bartłomiejem Tarnowskim, który zaprezentuje nam swój projekt: Skoda iVs Concept.

Sportowy model Toyota GR Yaris jako prototyp napędzany wodorem
Wiadomości | 08.12.21

Sportowy model Toyota GR Yaris jako prototyp napędzany wodorem

Technologia wodorowego silnika spalinowego oznacza prawie zerowe emisje przy zachowaniu wrażeń akustycznych i sensorycznych znanych z klasycznych silników spalinowych.

Nissan Note Aura premiera nowego modelu
Premiery | 15.06.21

Nissan Note Aura premiera nowego modelu

Nissan zaprezentował dziś w Japonii całkowicie nowy kompaktowy samochód klasy premium Note Aura, którego sprzedaż zaplanowana jest na jesień.