Wiadomości | 30.03.21

Taigo nowy model Volkswagena

Volkswagen po raz pierwszy przedstawia informacje na temat nowego sportowego SUV-a coupé, który ma zadebiutować pod koniec roku.


Taigo nowy model Volkswagena

Przed oficjalną europejską premierą tego modelu, Volkswagen ujawnił nazwę swojego nadchodzącego crossovera. Taigo to nowy dodatek do gamy SUV-ów Volkswagena w segmencie małych pojazdów. Zachwyca dynamicznym i emocjonalnym designem. Nowy model jest również wyposażony w wiele systemów wspomagających i najnowocześniejszą łączność.

 

Czekanie już się skończyło dla tych, którzy szukali CUV (Crossover Utility Vehicle), który łączy podwyższoną pozycję siedzącą ze sportową sylwetką coupé. Nowe Taigo zostanie wprowadzone na rynek z ekonomicznymi silnikami TSI, reflektorami LED w standardzie, nowoczesną koncepcją obsługi, w pełni cyfrowym kokpitem i wieloma systemami wspomagającymi.

 

Taigo bazuje na odnoszącym sukcesy modelu Nivus z Brazylii i będzie produkowany na rynek europejski w Pampelunie w Hiszpanii. Nowy CUV zadebiutuje latem tego roku i zostanie wprowadzony na rynek pod koniec 2021 roku.Korytarz życia, prosta zasada, która ratuje życie
Wiadomości | 05.04.23

Korytarz życia, prosta zasada, która ratuje życie

Naucz się stosować go w praktyce. Wideo. W wielu krajach kierowcy tworzą taki korytarz automatycznie dojeżdżając do zatoru lub nawet skrzyżowania.

Futurystyczny samochód pokazowy AIR4 inspirowany kultowym Renault 4
Concept Cars | 27.11.21

Futurystyczny samochód pokazowy AIR4 inspirowany kultowym Renault 4

Aby zakończyć obchody 60. rocznicy Renault 4, producent samochodów postanowił stworzyć futurystyczny samochód pokazowy, będący reinterpretacją tego kultowego modelu.

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo
Wiadomości | 25.02.21

Najstarsza marka motoryzacyjna na świecie zmienia logo

25 lutego 2021 roku PEUGEOT zaprezentował swoje nowe logo: herb ozdobiony wspaniałą głową lwa.