Wiadomości | 30.03.21

Taigo nowy model Volkswagena

Volkswagen po raz pierwszy przedstawia informacje na temat nowego sportowego SUV-a coupé, który ma zadebiutować pod koniec roku.


Taigo nowy model Volkswagena

Przed oficjalną europejską premierą tego modelu, Volkswagen ujawnił nazwę swojego nadchodzącego crossovera. Taigo to nowy dodatek do gamy SUV-ów Volkswagena w segmencie małych pojazdów. Zachwyca dynamicznym i emocjonalnym designem. Nowy model jest również wyposażony w wiele systemów wspomagających i najnowocześniejszą łączność.

 

Czekanie już się skończyło dla tych, którzy szukali CUV (Crossover Utility Vehicle), który łączy podwyższoną pozycję siedzącą ze sportową sylwetką coupé. Nowe Taigo zostanie wprowadzone na rynek z ekonomicznymi silnikami TSI, reflektorami LED w standardzie, nowoczesną koncepcją obsługi, w pełni cyfrowym kokpitem i wieloma systemami wspomagającymi.

 

Taigo bazuje na odnoszącym sukcesy modelu Nivus z Brazylii i będzie produkowany na rynek europejski w Pampelunie w Hiszpanii. Nowy CUV zadebiutuje latem tego roku i zostanie wprowadzony na rynek pod koniec 2021 roku.Znamy ceny bestsellera SEAT-a: nowy Seat Leon już od
Wiadomości | 04.05.20

Znamy ceny bestsellera SEAT-a: nowy Seat Leon już od

Czwarta generacja SEAT-a Leona w wersji pięciodrzwiowej i Sportstourer została zaprezentowana oficjalnie w styczniu podczas premiery w Barcelonie. Wyczekiwany model hiszpańskiego producenta już niebawem pojawi się w polskich salonach. Właśnie ogłoszono oficjalny cennik najnowszego Leona w Polsce.

Nowy Amarok, Volkswagen pokazał całą sylwetkę nowego pick-upa premium
Wiadomości | 22.02.22

Nowy Amarok, Volkswagen pokazał całą sylwetkę nowego pick-upa premium

Mocny jak zawsze, nowy pick-up Amarok ponownie może pochwalić się silnikiem V6 TDI, na światowych rynkach zadebiutuje jeszcze w tym roku.

SSC TUATARA bije rekord świata
Super Cars | 27.01.21

SSC TUATARA bije rekord świata

460,4 km/h oficjalnie potwierdzone. 17 stycznia 2021 SCC Tuatara ustanowił nowy rekord prędkości samochodu produkcyjnego. Zobacz oficjalne wideo.