Wiadomości | 06.12.21

AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault

Austral przywołuje żywiołowość i ciepło południowej półkuli. To nazwa, która zachęca do podróży i jest idealna dla SUV-a.


AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault

Renault ujawniło, że jego nowy SUV będzie nosił nazwę „Austral”. Wywodzący się z łacińskiego słowa „australis”, Austral jest słowem, które rozbrzmiewa w wielu językach europejskich, w tym w języku francuskim, co jest ważne dla marki dumnej ze swoich korzeni.

 

Według Sylvii Dos Santos, kierownika ds. strategii nazewnictwa modeli w Globalnym Dziale Marketingu Renault:

Austral przywołuje żywiołowość i ciepło południowej półkuli. To nazwa, która zachęca do podróży i jest idealna dla SUV-a. Harmonijny balans dźwięków łatwych do wymówienia i międzynarodowych.
Nowy SUV Renault jest zaawansowany technologicznie, przestronny i przyjemny w prowadzeniu, wnosząc coś nowego do segmentu C. Austral może przewozić do 5 pasażerów i ma długość 4,51 m.

 

Austral pokazuje, że misją Renault jest odzyskanie przyczółka w segmencie SUV-ów, po modelach Arkana i nowym Megane E-TECH Electric. Austral zastąpi Kadjara w gamie Renault i trafi do powszechnej sprzedaży wiosną 2022 roku.Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji
Wiadomości | 25.02.21

Wkrótce premiera nowej Skody Fabia czwartej generacji

22 lata po debiucie Fabii Skoda prezentuje czwartą generację opartą na platformie MQB-A0. Zobacz przedpremierowe wideo i zdjęcia w kamuflażu.

Battista hyper GT przygotowany do światowego debiutu
Super Cars | 04.08.21

Battista hyper GT przygotowany do światowego debiutu

Pierwsza produkcyjna wersja Automobili Pininfarina Battista jedzie do Stanów Zjednoczonych na Monterey Car Week. Wideo.

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4
Elektryczne | 08.09.20

Pierwsze zdjęcia wnętrza Volkswagena ID.4

Przestronna kabina, oszczędność formy, efektowne oświetlenie i ekologiczne materiały ? wnętrze modelu ID.4 jest nowocześnie zaaranżowane i znakomicie oddaje charakter pierwszego w pełni elektrycznego SUV-a marki Volkswagen.