Wiadomości | 06.12.21

AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault

Austral przywołuje żywiołowość i ciepło południowej półkuli. To nazwa, która zachęca do podróży i jest idealna dla SUV-a.


AUSTRAL tak będzie się nazywał nowy SUV Renault

Renault ujawniło, że jego nowy SUV będzie nosił nazwę „Austral”. Wywodzący się z łacińskiego słowa „australis”, Austral jest słowem, które rozbrzmiewa w wielu językach europejskich, w tym w języku francuskim, co jest ważne dla marki dumnej ze swoich korzeni.

 

Według Sylvii Dos Santos, kierownika ds. strategii nazewnictwa modeli w Globalnym Dziale Marketingu Renault:

Austral przywołuje żywiołowość i ciepło południowej półkuli. To nazwa, która zachęca do podróży i jest idealna dla SUV-a. Harmonijny balans dźwięków łatwych do wymówienia i międzynarodowych.
Nowy SUV Renault jest zaawansowany technologicznie, przestronny i przyjemny w prowadzeniu, wnosząc coś nowego do segmentu C. Austral może przewozić do 5 pasażerów i ma długość 4,51 m.

 

Austral pokazuje, że misją Renault jest odzyskanie przyczółka w segmencie SUV-ów, po modelach Arkana i nowym Megane E-TECH Electric. Austral zastąpi Kadjara w gamie Renault i trafi do powszechnej sprzedaży wiosną 2022 roku.Najlepszy rodzinny SUV według Toyoty, całkowicie nowy Grand Highlander
Premiery | 09.02.23

Najlepszy rodzinny SUV według Toyoty, całkowicie nowy Grand Highlander

Światowa premiera Toyoty Grand Highlander odbyła się na kilka godzin przed rozpoczęciem Chicago Auto Show 2023, jako najnowszy i największy dodatek do odnoszącej sukcesy gamy SUV-ów Toyoty.

Lamborghini Urus Performante wchodzi do służby w policji w Dubaju
Wiadomości | 06.02.24

Lamborghini Urus Performante wchodzi do służby w policji w Dubaju

Dealer Lamborghini Dubaj kontynuuje udaną współpracę z policją w Dubaju, dostarczając Urus Performante przed końcem 2023 r., czyli rokiem, w którym przypada 60. rocznica jego powstania.

Zupełnie nowy Rolls-Royce Ghost
Premiery | 01.09.20

Zupełnie nowy Rolls-Royce Ghost

Odzwierciedlając minimalistyczną filozofię, która leży u podstaw nowego Ghosta, najważniejsze elementy tego transformacyjnego samochodu są wymienione w krótkiej formie