Wiadomości | 13.11.20

Prototyp Hondy Civic nowej generacji

Zapowiedź wideo nowego modelu, który pojawi się 17 listopada na Twitchu

Honda daje entuzjastom gier i motoryzacji pierwsze spojrzenie na to, co czeka bestsellerowego samochodu w Ameryce, przedstawiając światowy debiut całkowicie nowego Civica 11. generacji w formie prototypu we wtorek, 17 listopada, na kanale Hondy Head2Head na Twitchu. Ten specjalny odcinek Honda Head2Head na Twitchu rozpocznie się na żywo o godzinie 17:00. PST, a premiera modelu Civic rozpocznie się o 18:45. PST. Pokaże się również ekskluzywny występ na żywo nominowanego do nagrody Grammy ART @ WAR / Atlantic Records, artysta nagrywającego, Cordae.

 

>>>29.04.2021.>>> Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji. Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

 Dwuipółmilionowy Fiat 500 w wersji Dolcevita Hybrid
Wiadomości | 23.03.21

Dwuipółmilionowy Fiat 500 w wersji Dolcevita Hybrid

Fiat 500 pobił rekord tyskiej fabryki Stellantis w całkowitej liczbie wyprodukowanych samochodów.

Światowa premiera zupełnie nowej Skody Kodiaq
Premiery | 04.10.23

Światowa premiera zupełnie nowej Skody Kodiaq

Dziś w Berlinie Skoda pokazała premierę SUV-a Kodiaq drugiej generacji, który przenosi zrównoważony rozwój i wydajność na wyższy poziom i jest wyposażony w nową koncepcję wnętrza.

Niesamowity i-Cockpit w nowym PEUGEOT 308
Wiadomości | 22.03.21

Niesamowity i-Cockpit w nowym PEUGEOT 308

Wciągająca kontrola i holograficzny wyświetlacz w nowej wersji i-Cockpit z wbudowanym intuicyjnym systemem multimedialnym oraz z dostępem do internetu.