Wiadomości | 13.11.20

Prototyp Hondy Civic nowej generacji

Zapowiedź wideo nowego modelu, który pojawi się 17 listopada na Twitchu

Honda daje entuzjastom gier i motoryzacji pierwsze spojrzenie na to, co czeka bestsellerowego samochodu w Ameryce, przedstawiając światowy debiut całkowicie nowego Civica 11. generacji w formie prototypu we wtorek, 17 listopada, na kanale Hondy Head2Head na Twitchu. Ten specjalny odcinek Honda Head2Head na Twitchu rozpocznie się na żywo o godzinie 17:00. PST, a premiera modelu Civic rozpocznie się o 18:45. PST. Pokaże się również ekskluzywny występ na żywo nominowanego do nagrody Grammy ART @ WAR / Atlantic Records, artysta nagrywającego, Cordae.

 

>>>29.04.2021.>>> Całkowicie nowa Honda Civic Sedan 11. generacji. Honda zaprezentowała dziś najbardziej przyjemnego z jazdy i zaawansowanego technologicznie Civic Sedana w prawie 50-letniej historii modelu.

 Audi wystartuje w Rajdzie Dakar
MotorSport | 30.11.20

Audi wystartuje w Rajdzie Dakar

Innowacyjny elektryczny prototyp Audi weźmie udział w Rajdzie Dakar 2022.

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów
Elektryczne | 17.04.21

GTX nowe oznaczenie podrasowanych elektrycznych Volkswagenów

Wraz z nowym ID.4 GTX, Volkswagen zaprezentuje pierwszy sportowy topowy model elektryczny. Podobnie jak GTI i GTE w samochodach spalinowych.

Premiera Audi grandsphere concept
Premiery | 02.09.21

Premiera Audi grandsphere concept

Po Audi skysphere concept, cztery pierścienie prezentują kolejnego przedstawiciela nowej rodziny trzech pojazdów koncepcyjnych: Audi grandsphere concept. Transmisja Live.