Premiery | 16.02.21

Premiera Porsche 911 GT

Nowy sportowy samochód Porsche 911 GT3 świętuje dzisiaj swoją światową premierę.

Siódma edycja tego wyczynowego samochodu sportowego również została opracowana w ścisłej współpracy z Porsche Motorsport. Przenosi czystą technologię wyścigową do modelu produkcyjnego jeszcze bardziej konsekwentnie niż kiedykolwiek wcześniej.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

Układ przedniej osi z podwójnymi wahaczami i wyrafinowana aerodynamika z tylnym skrzydłem w kształcie łabędziej szyi i efektownym dyfuzorem wywodzi się z cieszącego się powodzeniem samochodu wyścigowego GT 911 RSR,  czterolitrowy, sześciocylindrowy silnik typu bokser oparty jest na układzie napędowym 911 GT3 R, wypróbowanym i przetestowanym w wyścigach długodystansowych. Imponujący pod względem akustycznym, wysokoobrotowy silnik jest również praktycznie niezmieniony w nowym 911 GT3 Cup. Rezultatem jest genialna maszyna do jazdy: wydajna i emocjonująca, precyzyjna i wydajna - idealna na tor i doskonała do codziennego użytku.Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online
Wiadomości | 02.07.20

Dodge Muscle w pogoni za mocą. Zobacz wydarzenie online

Nigdy nie było lepszego czasu, aby być fanem American Muscle! Zapraszamy na event przygotowany przez markę Dodge. Wybierz się na wirtualną wycieczkę.

440 km/h podczas testów Bugatti Chiron Super Sport
Super Cars | 22.06.21

440 km/h podczas testów Bugatti Chiron Super Sport

W końcowej fazie rozwoju, najszybszy seryjny samochód sportowy na świecie został dostrojony do prędkości przekraczających granicę 400 km/h.

Jakie samochody kupowali Polacy w 2021 roku? Raport
Wiadomości | 24.02.22

Jakie samochody kupowali Polacy w 2021 roku? Raport

Z powodu pandemii motoryzacyjny rynek pierwotny wyhamował, a większego znaczenia nabrał rynek wtórny. Łącznie zarejestrowano ponad 3,5 miliona samochodów.