Premiery | 16.02.21

Premiera Porsche 911 GT

Nowy sportowy samochód Porsche 911 GT3 świętuje dzisiaj swoją światową premierę.

Siódma edycja tego wyczynowego samochodu sportowego również została opracowana w ścisłej współpracy z Porsche Motorsport. Przenosi czystą technologię wyścigową do modelu produkcyjnego jeszcze bardziej konsekwentnie niż kiedykolwiek wcześniej.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

Układ przedniej osi z podwójnymi wahaczami i wyrafinowana aerodynamika z tylnym skrzydłem w kształcie łabędziej szyi i efektownym dyfuzorem wywodzi się z cieszącego się powodzeniem samochodu wyścigowego GT 911 RSR,  czterolitrowy, sześciocylindrowy silnik typu bokser oparty jest na układzie napędowym 911 GT3 R, wypróbowanym i przetestowanym w wyścigach długodystansowych. Imponujący pod względem akustycznym, wysokoobrotowy silnik jest również praktycznie niezmieniony w nowym 911 GT3 Cup. Rezultatem jest genialna maszyna do jazdy: wydajna i emocjonująca, precyzyjna i wydajna - idealna na tor i doskonała do codziennego użytku.Donkervoort pokazał model D8 GTO-JD70 w wersji Bare Naked Carbon Edition
Tuning | 28.07.20

Donkervoort pokazał model D8 GTO-JD70 w wersji Bare Naked Carbon Edition

Ponad połowa wszystkich 70 planowanych sztuk modeu JD70 - po jednym na każdy rok dotychczasowego życia założyciela Joopa Donkervoorta - została sprzedana, a część została zamówiona w specjalnej karbonowej edycji.

Definitywnie luksusowy SUV nowy Bentley Bentayga
Premiery | 30.06.20

Definitywnie luksusowy SUV nowy Bentley Bentayga

Bentley pokazał dziś szczegóły nowej Bentaygi - kompletnie luksusowego SUV-a oraz pierwszego samochodu wprowadzonego na rynek w ramach biznesplanu Beyond100 firmy Bentley. Dzięki temu, że od czasu premiery samochodu wyprodukowano ponad 20 000 Bentaygów - więcej niż którykolwiek z konkurentów - nowa Bentayga ma do tej pory zbudować niesamowitą historię sukcesu.

Kia przedstawia nowe modele elektryczne podczas KIA EV Day
Elektryczne | 13.10.23

Kia przedstawia nowe modele elektryczne podczas KIA EV Day

Kia prezentuje globalną strategię dotyczącą pojazdów elektrycznych podczas pierwszego dorocznego Dnia Pojazdów Elektrycznych Kia.