Premiery | 16.02.21

Premiera Porsche 911 GT

Nowy sportowy samochód Porsche 911 GT3 świętuje dzisiaj swoją światową premierę.

Siódma edycja tego wyczynowego samochodu sportowego również została opracowana w ścisłej współpracy z Porsche Motorsport. Przenosi czystą technologię wyścigową do modelu produkcyjnego jeszcze bardziej konsekwentnie niż kiedykolwiek wcześniej.

 

>>>29.04.2021.>>> 20 lat Porsche w Chinach. Porsche dostarczyło swoje pierwsze samochody sportowe do Chin 20 lat temu. Od tego czasu region stał się największym rynkiem firmy. WIDEO.

 

Układ przedniej osi z podwójnymi wahaczami i wyrafinowana aerodynamika z tylnym skrzydłem w kształcie łabędziej szyi i efektownym dyfuzorem wywodzi się z cieszącego się powodzeniem samochodu wyścigowego GT 911 RSR,  czterolitrowy, sześciocylindrowy silnik typu bokser oparty jest na układzie napędowym 911 GT3 R, wypróbowanym i przetestowanym w wyścigach długodystansowych. Imponujący pod względem akustycznym, wysokoobrotowy silnik jest również praktycznie niezmieniony w nowym 911 GT3 Cup. Rezultatem jest genialna maszyna do jazdy: wydajna i emocjonująca, precyzyjna i wydajna - idealna na tor i doskonała do codziennego użytku.Volkswagen prezentuje całkowicie nowego Tiguana
Premiery | 19.09.23

Volkswagen prezentuje całkowicie nowego Tiguana

Tiguan jest obecnie jednym z najbardziej popularnych modeli Volkswagena na świecie. Od debiutu w 2007 roku kompaktowego SUV-a wybrało ponad 7,6 miliona nabywców.

Nowy Nissan GT-R zaprezentowany w Japonii
Premiery | 13.01.23

Nowy Nissan GT-R zaprezentowany w Japonii

Nissan zaprezentował dziś nowego GT-R przeznaczonego na rynek japoński, w tym dwie edycje specjalne, Nissan GT-R Premium Edition T-spec i Nissan GT-R NISMO Special Edition.

Ferrari BR20 nowe dwumiejscowe coupé V12
Super Cars | 15.11.21

Ferrari BR20 nowe dwumiejscowe coupé V12

Najnowszy produkt z Programu Projektów Specjalnych Ferrari zbudowany jest na podstawie modelu GTC4Lusso.