Wiadomości | 15.07.20

Nissan KICKS e-POWER w specjalnej limitowanej edycji pokazany na Bangkok Motor Show 2020

Na 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku w 2020 r. Nissan pokazał specjalną limitowaną edycję zupełnie nowego Nissana KICKS e -POWER.


Nissan KICKS e-POWER w specjalnej limitowanej edycji pokazany na Bangkok Motor Show 2020

KICKS e-POWER z edycją Premiere jest ograniczony do zaledwie 500 pojazdów (tylko model VL) i dołącza do najnowszej i najbardziej wszechstronnej linii pojazdów Nissana w historii na wystawie, a także oferuje ekscytujące możliwości jazdy próbnej potencjalnym klientom.

 

Specjalna edycja Premiere zawiera imponujący pakiet akcesoriów, w tym przednie, tylne i boczne zewnętrzne spojlery, tylny spojler dachowy, 17-calowe felgi ze stopu czarnego oraz znaczek Premier. Wnętrze jest wyposażone w pedał sportowy, płytę Kicking Premiere Edition i znaczek Premiere. Jest oferowany w kolorze Storm White i Monarch Orange.

Zupełnie nowy Nissan KICKS e-POWER został zbudowany w Tajlandii i doskonale dostosowany do miejskiego stylu życia lokalnych klientów. Napędzany technologią e-POWER stanowi techniczny pomost dla tych klientów, którzy oczekują adopcji pojazdów elektrycznych. Zużywa mniej paliwa, zapewnia lepszą oszczędność, a jednocześnie zapewnia wysoką wydajność i przyspieszenie. Zupełnie nowy Nissan KICKS e-POWER jest dostępny do jazdy testowej i zamówień na wystawie.Nowy Nissan Qashqai pierwsze informacje
Wiadomości | 13.11.20

Nowy Nissan Qashqai pierwsze informacje

Trwają przygotowania do oficjalnej premiery trzeciej generacji pionierskiego crossovera Nissana, zapowiedzianej na wiosnę 2021 roku.

Smart EQ fortwo edycja bluedawn
Tuning | 28.01.21

Smart EQ fortwo edycja bluedawn

Smart prezentuje prawdziwy zawrót głowy w postaci nowego specjalnego modelu, smart EQ fortwo edition bluedawn.

Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku
Wiadomości | 13.10.20

Hilux liderem segmentu pick-upów we wrześniu 2020 roku

Toyota umacnia swoją pozycję na rynku aut dostawczych. Wzrost sprzedaży Hiluxa o 60% rok do roku.