Wiadomości | 15.07.20

Nissan KICKS e-POWER w specjalnej limitowanej edycji pokazany na Bangkok Motor Show 2020

Na 41. Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym w Bangkoku w 2020 r. Nissan pokazał specjalną limitowaną edycję zupełnie nowego Nissana KICKS e -POWER.


Nissan KICKS e-POWER w specjalnej limitowanej edycji pokazany na Bangkok Motor Show 2020

KICKS e-POWER z edycją Premiere jest ograniczony do zaledwie 500 pojazdów (tylko model VL) i dołącza do najnowszej i najbardziej wszechstronnej linii pojazdów Nissana w historii na wystawie, a także oferuje ekscytujące możliwości jazdy próbnej potencjalnym klientom.

 

Specjalna edycja Premiere zawiera imponujący pakiet akcesoriów, w tym przednie, tylne i boczne zewnętrzne spojlery, tylny spojler dachowy, 17-calowe felgi ze stopu czarnego oraz znaczek Premier. Wnętrze jest wyposażone w pedał sportowy, płytę Kicking Premiere Edition i znaczek Premiere. Jest oferowany w kolorze Storm White i Monarch Orange.

Zupełnie nowy Nissan KICKS e-POWER został zbudowany w Tajlandii i doskonale dostosowany do miejskiego stylu życia lokalnych klientów. Napędzany technologią e-POWER stanowi techniczny pomost dla tych klientów, którzy oczekują adopcji pojazdów elektrycznych. Zużywa mniej paliwa, zapewnia lepszą oszczędność, a jednocześnie zapewnia wysoką wydajność i przyspieszenie. Zupełnie nowy Nissan KICKS e-POWER jest dostępny do jazdy testowej i zamówień na wystawie.Całkowicie nowy Renault Espace
Premiery | 28.03.23

Całkowicie nowy Renault Espace

Renault prezentuje model Espace szóstej generacji, nowy klimatyczny SUV dla 5 lub 7 osób, który dołączy do gamy liderów marki w segmentach C i D.

MACH-E Pit-Stop
Elektryczne | 11.02.21

MACH-E Pit-Stop

Czy można konkurować z mobilną załogą pit-stopu?

Wkrótce premiera Gordon Murray T.50
Wiadomości | 19.02.21

Wkrótce premiera Gordon Murray T.50

Oczekiwanie na premierę supersamochodu dobiega końca, T.50 wkrótce zostanie pokazane.