Wiadomości | 16.09.24

Skoda Elroq, pierwsze szkice nowego, w pełni elektrycznego kompaktowego SUV-a

To pierwszy model marki, który całkowicie odzwierciedla nowy język projektowania – Modern Solid.


Skoda Elroq, pierwsze szkice nowego, w pełni elektrycznego kompaktowego SUV-a

W Światowy Dzień Pojazdów Elektrycznych Škoda prezentuje pierwsze szkice nadwozia swojego nowego, w pełni elektrycznego SUV-a Škody Elroq. To pierwszy model marki, który całkowicie odzwierciedla nowy język projektowania – Modern Solid. Elroq wyróżnia się odważną stylistyką i innowacyjnym przodem z napisem Škoda, unikalnym Tech-Deck Face oraz nowoczesnymi reflektorami Matrix-LED zintegrowanymi z wyrazistym zderzakiem. Dopracowane detale, takie jak elementy w kolorze Unique Dark Chrome i ekskluzywny lakier Timiano Green, podkreślają charakter tego przełomowego modelu.


Pierwsze szkice nadwozia Elroqa zapowiadają dynamiczną stylistykę, której kluczowym elementem jest innowacyjny Tech-Deck Face – nowoczesna, szeroka struktura zastępująca tradycyjny grill. Smukłe, podzielone reflektory, których górna część płynnie łączy się z błotnikami, nadają przodowi wyrazisty wygląd. Napis Škoda w kolorze Unique Dark Chrome na masce podkreśla nową tożsamość marki, której Elroq jest pierwszym ucieleśnieniem. Nowy kolor Timiano Green i masywne zderzaki z przodu i z tyłu dodają pojazdowi unikalnego charakteru.

 

Z tyłu Elroq wyróżnia się wydatnym spojlerem dachowym i smukłymi tylnymi światłami LED. Dodatkowe elementy w kolorze Unique Dark Chrome, takie jak centralnie umieszczony napis na tylnej klapie oraz nowoczesne logo Škody 2D na felgach aluminiowych, dopełniają spójny i nowoczesny wygląd pojazdu.



Projekt Alpine A4810 dwumiejscowy supersamochód koncepcyjny napędzany wodorem
Concept Cars | 21.03.22

Projekt Alpine A4810 dwumiejscowy supersamochód koncepcyjny napędzany wodorem

Bardziej technologicznie i przyjazny dla środowiska model, który pokazuje, jak sportowa ma stać się przyszłość.

BMW M Performance na Tokyo Auto Salon 2024
Wiadomości | 23.01.24

BMW M Performance na Tokyo Auto Salon 2024

Jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Japonii, która rozpoczęła się w 1983 roku. Stoisko BMW zostało specjalnie zaprojektowane tak, aby przyciągnąć jak największą liczbę odwiedzających.

Zupełnie nowy SUV Hondy ZR-V ma trafić do sprzedaży w Japonii tej jesieni
Wiadomości | 16.07.22

Zupełnie nowy SUV Hondy ZR-V ma trafić do sprzedaży w Japonii tej jesieni

Hybrydowy model będzie pierwszym SUV-em Hondy, który łączy dwulitrowy silnik z bezpośrednim wtryskiem oraz zaawansowaną dwusilnikową hybrydę.