Wiadomości | 26.09.20

Renault Arkana nowy hybrydowy SUV Coupe

Bardzo dobra wiadomość dla fanów: Renault Arkana przyjeżdża do Europy!

Sportowy i dynamiczny SUV Renault w stylu coupé wchodzi na rynek europejski pełen technologii, hybrydowej wersji E-TECH i nowego R.S. Linia wyposażenia o jeszcze bardziej wyrazistym i dynamicznym designie.

Łącząc płynność, elegancję i solidność, Nowe Renault Arkana rzuca wyzwanie tradycyjnym kodom rynku SUV-ów w Europie, z projektem zarezerwowanym wcześniej dla samochodów marek premium. Pierwszy dla producenta ogólnego! Ta nowa oferta, uzupełniająca kompaktową gamę Renault (Mégane, Kadjar i Scénic), jest częścią szybko rozwijającego się rynku SUV-ów na całym świecie.

 

Wnętrze Nowego Renault Arkana jest również przeznaczone dla rodzin, zarówno pod względem przestronności, jak i przestrzeni ładunkowej. Wyposażony w jeden z największych wyświetlaczy w swojej kategorii, dzięki dwóm ekranom, Nowe Renault Arkana ma nowoczesne stanowisko kierowcy, które podkreśla jakość i komfort.

 

Nowe Renault Arkana jest wyposażone w nową ofertę hybrydową w swoim segmencie z silnikami E-TECH Hybrid 140 KM oraz silnikami mikrohybrydowymi 1.3 TCe 140 i TCe 160 12V. Technologia E-TECH Hybrid, w którą wyposażone są już Clio, Captur i Mégane, to innowacja Renault, która była przedmiotem ponad 150 patentów i jest oparta na doświadczeniu Grupy w dziedzinie pojazdów elektrycznych i F1.

 

Nowe Renault Arkana pojawi się w Europie w pierwszej połowie 2021 roku.Najpotężniejszy samochód typu muscle car na świecie
Wiadomości | 22.03.23

Najpotężniejszy samochód typu muscle car na świecie

Dodge przedstawia najszybszy i najmocniejszy muscle car na świecie, 1025-konny Dodge Challenger SRT Demon 170. Siódma i ostatnia edycja specjalna marki „Last Call”.

Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych
Wiadomości | 04.11.21

Nowy model Skody pokazany na oficjalnych szkicach projektowych

Elegancka limuzyna Skoda SLAVIA to drugi model marki na rynek indyjski, którego premierę zobaczymy jeszcze przed końcem listopada.

Kolejna premiera Nissana
Wiadomości | 15.12.20

Kolejna premiera Nissana

Już w tym miesiącu Nissan zaprezentuje kompaktowego SUV-a z potężnymi osiągami i zaawansowanymi technologiami.