Wiadomości | 26.09.20

Renault Arkana nowy hybrydowy SUV Coupe

Bardzo dobra wiadomość dla fanów: Renault Arkana przyjeżdża do Europy!

Sportowy i dynamiczny SUV Renault w stylu coupé wchodzi na rynek europejski pełen technologii, hybrydowej wersji E-TECH i nowego R.S. Linia wyposażenia o jeszcze bardziej wyrazistym i dynamicznym designie.

Łącząc płynność, elegancję i solidność, Nowe Renault Arkana rzuca wyzwanie tradycyjnym kodom rynku SUV-ów w Europie, z projektem zarezerwowanym wcześniej dla samochodów marek premium. Pierwszy dla producenta ogólnego! Ta nowa oferta, uzupełniająca kompaktową gamę Renault (Mégane, Kadjar i Scénic), jest częścią szybko rozwijającego się rynku SUV-ów na całym świecie.

 

Wnętrze Nowego Renault Arkana jest również przeznaczone dla rodzin, zarówno pod względem przestronności, jak i przestrzeni ładunkowej. Wyposażony w jeden z największych wyświetlaczy w swojej kategorii, dzięki dwóm ekranom, Nowe Renault Arkana ma nowoczesne stanowisko kierowcy, które podkreśla jakość i komfort.

 

Nowe Renault Arkana jest wyposażone w nową ofertę hybrydową w swoim segmencie z silnikami E-TECH Hybrid 140 KM oraz silnikami mikrohybrydowymi 1.3 TCe 140 i TCe 160 12V. Technologia E-TECH Hybrid, w którą wyposażone są już Clio, Captur i Mégane, to innowacja Renault, która była przedmiotem ponad 150 patentów i jest oparta na doświadczeniu Grupy w dziedzinie pojazdów elektrycznych i F1.

 

Nowe Renault Arkana pojawi się w Europie w pierwszej połowie 2021 roku.Czy wiesz kto jest największym producentem silników na świecie?
Wiadomości | 31.08.21

Czy wiesz kto jest największym producentem silników na świecie?

Już od wielu lat silniki tej marki spotkać możemy dosłownie wszędzie. Aktualnie średnio każdego roku na rynek trafia 25 milionów silników do różnych typów pojazdów i maszyn.

Chrysler przedstawia Airflow Concept
Concept Cars | 05.01.22

Chrysler przedstawia Airflow Concept

Na targach CES 2022 marka Chrysler zaprezentowała dzisiaj Airflow Concept, inspirujący dynamicznym designem, który będzie napędzać przyszłość marki.

Nowe Stelvio Quadrifoglio MY20 premiera online
Premiery | 06.05.20

Nowe Stelvio Quadrifoglio MY20 premiera online

Jak zawsze, nawet przy wyłączonym silniku, odnowione Stelvio Quadrifoglio MY20, jest wizytówką doskonałości Alfa Romeo: jeszcze lepszych osiągów, zwycięskiego DNA i niepowtarzalnego włoskiego stylu. Dopełnieniem odnowionej gamy jest mieszanka wyszukanych rozwiązań technicznych i wydajnościowych - to samochody, które stanowią najbardziej wyrafinowany wyraz funkcjonalnego i typowo włoskiego designu w doskonałym stylu Alfy Romeo.