Wiadomości | 26.09.20

Renault Arkana nowy hybrydowy SUV Coupe

Bardzo dobra wiadomość dla fanów: Renault Arkana przyjeżdża do Europy!

Sportowy i dynamiczny SUV Renault w stylu coupé wchodzi na rynek europejski pełen technologii, hybrydowej wersji E-TECH i nowego R.S. Linia wyposażenia o jeszcze bardziej wyrazistym i dynamicznym designie.

Łącząc płynność, elegancję i solidność, Nowe Renault Arkana rzuca wyzwanie tradycyjnym kodom rynku SUV-ów w Europie, z projektem zarezerwowanym wcześniej dla samochodów marek premium. Pierwszy dla producenta ogólnego! Ta nowa oferta, uzupełniająca kompaktową gamę Renault (Mégane, Kadjar i Scénic), jest częścią szybko rozwijającego się rynku SUV-ów na całym świecie.

 

Wnętrze Nowego Renault Arkana jest również przeznaczone dla rodzin, zarówno pod względem przestronności, jak i przestrzeni ładunkowej. Wyposażony w jeden z największych wyświetlaczy w swojej kategorii, dzięki dwóm ekranom, Nowe Renault Arkana ma nowoczesne stanowisko kierowcy, które podkreśla jakość i komfort.

 

Nowe Renault Arkana jest wyposażone w nową ofertę hybrydową w swoim segmencie z silnikami E-TECH Hybrid 140 KM oraz silnikami mikrohybrydowymi 1.3 TCe 140 i TCe 160 12V. Technologia E-TECH Hybrid, w którą wyposażone są już Clio, Captur i Mégane, to innowacja Renault, która była przedmiotem ponad 150 patentów i jest oparta na doświadczeniu Grupy w dziedzinie pojazdów elektrycznych i F1.

 

Nowe Renault Arkana pojawi się w Europie w pierwszej połowie 2021 roku.Na prąd czy na wodór, a może hybryda? Poznaj technologie zelektryfikowanych napędów Toyoty
Wiadomości | 18.08.22

Na prąd czy na wodór, a może hybryda? Poznaj technologie zelektryfikowanych napędów Toyoty

Podczas Dni Elektryfikacji Toyoty, eksperci wyjaśnią zasadę działania każdego z czterech napędów: hybrydy, hybrydy typu plug-in, elektrycznego auta wodorowego oraz bateryjnego.

Ford przedstawił dziś w pełni elektrycznego modelu E-Transit Custom
Elektryczne | 09.05.22

Ford przedstawił dziś w pełni elektrycznego modelu E-Transit Custom

Kolejny ważny krok w procesie elektryfikacji marki Ford, przedstawiając pierwsze szczegóły zupełnie nowego, w pełni elektrycznego modelu E-Transit Custom.

Porsche przedstawia pięć światowych premier w Kalifornii podczas LA Auto Show
Wiadomości | 17.11.21

Porsche przedstawia pięć światowych premier w Kalifornii podczas LA Auto Show

Oprócz nowego 718 Cayman GT4 RS, po raz pierwszy pojawią się 718 Cayman GT4 RS Clubsport, Taycan GTS, Taycan GTS Sport Turismo i Panamera Platinum Edition.