Super Cars | 20.05.20

Jak zbudować 100 ekskluzywnych hipersamochodów Shelby SuperCars Tuatara 2020

SSC Tuatara to hipersamochód, który zmienia rzeczywistość na wielu frontach projektowych i inżynieryjnych. Projekt Tuatara, o nazwie kodowej Exceed, rozpoczął się w 2009 roku, kiedy założyciel i dyrektor generalny SSC North America Jerod Shelby zaczął szukać następcy modelu SSC Ultimate Aero, który utrzymał rekord Guinnessa za najszybszy produkcyjny samochodów na świecie w latach 2007-2010.



Acura MDX Prototype czwarta generacja modelu skupiona na wydajności i jakości
Premiery | 14.10.20

Acura MDX Prototype czwarta generacja modelu skupiona na wydajności i jakości

MDX Prototype sygnalizuje radykalną transformację projektu, z niską i szeroką postawą, długą maską i elegancką, odchyloną do tyłu kabiną, nadającą bardziej dynamiczny charakter

718 Spyder RS Panamericana Special
Wiadomości | 16.10.24

718 Spyder RS Panamericana Special

Ten jedyny w swoim rodzaju pojazd upamiętnia 70. rocznicę historycznego udziału oficjalnego zespołu Porsche w pierwszej erze Carrera Panamericana Mexico.

Historyczny rekord sprzedaży marki Rolls-Royce
Wiadomości | 09.01.23

Historyczny rekord sprzedaży marki Rolls-Royce

Rolls-Royce osiągnął najwyższą w swojej historii roczną sprzedaż w 2022 roku, dostarczając klientom w około 50 krajach na całym świecie swoje wyjątkowe samochody.