Concept Cars | 13.08.21

Poznaj futurystyczny, czteroosobowy pojazd Lincoln Anniversary

Podczas Monterey Car Week amerykański producent samochodów marka Lincoln pokaże jedyny w swoim rodzaju futurystyczny concept car.


Poznaj futurystyczny, czteroosobowy pojazd Lincoln Anniversary

W ramach Monterey Car Week jeden z czterech konceptów z wyzwania Lincoln and ArtCenter College of Design – „Anniversary” – zostanie zaprezentowany na The Quail Motorsports Gathering.

 

Futurystyczny, czteroosobowy pojazd Lincoln „Anniversary” wykorzystuje technologię cyfrową, aby umożliwić pasażerom połączenie teraźniejszości z przeszłością, odpowiadając wyzwaniu, jakim jest wyobrażenie sobie pojazdów Lincoln z roku 2040 i później, a także świata, w którym będą żyć .

 

„Storyboarding zaprezentowany przez tych studentów był imponujący, pokazując ich bogaty talent projektowy i kreatywne podejście do opowiadania historii” – powiedział Kemal Curic, dyrektor globalny Lincoln. „Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć pełnowymiarową replikę jednego z projektów, podkreślić niesamowity talent przyszłych projektantów i ich wyjątkową perspektywę DNA naszej marki Lincoln Quiet Flight”Bugatti pokazał... ???
Wiadomości | 21.10.20

Bugatti pokazał... ???

Bugatti pokazało ciekawą grafikę w social media z podpisem: "Co jeśli..?" . Ale tak naprawdę nikt nie wie o co chodzi. Wiemy, że niedawno Rimac przejął Bugatti, więc możliwe, że ma z tym coś wspólnego, ale to tylko przypuszczenia. Zdjęcie przedstawia tak jakby światła stopu jakiegoś hiperelektrycznego samochodu. Tak czy inaczej, miejmy nadzieję, że wkrótce się dowiemy!

Jeszcze lepszy nowy Jeep Compass
Premiery | 04.06.20

Jeszcze lepszy nowy Jeep Compass

Jeszcze więcej technologii i jeszcze lepsza łączność ze światem dla nowego Jeepa Compassa Made in Europe. Po raz pierwszy Compass występuje także w konfiguracji z napędem na przednie koła w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów DDCT i nowym trybem jazdy Sport.

Całkowicie nowy RAM 1500 TRX bedzie importowany do Europy
Wiadomości | 19.08.20

Całkowicie nowy RAM 1500 TRX bedzie importowany do Europy

To już oficjalnie potwierdzone. Najszybsza i najpotężniejsza masowo produkowana ciężarówka na świecie będzie dostępna w Europie. Oficjalny importer AEC Europe przygotowuje dystrybucję 2021 RAM 1500 TRX na rynek europejski.