Wiadomości | 21.12.21

Mitsubishi zaprezentuje dwa samochody koncepcyjne na Tokyo Auto Salon 2022

Kei EV Concept i Ralliart Concept Car zobaczymy podczas Tokyo Auto Salon 2022, które odbędą się w dniach 14-16 stycznia przyszłego roku.


Mitsubishi zaprezentuje dwa samochody koncepcyjne na Tokyo Auto Salon 2022

Kei EV concept to w pełni elektryczny samochód kei nowej generacji z charakterem Mitsubishi Motors, oparty na bezpieczeństwie, ochronie i komforcie, a także przyjazności dla środowiska. Łączy w sobie łatwą obsługę i praktyczny rozmiar samochodu kei z płynną, ale mocną wydajnością drogową samochodu elektrycznego, oferując jednocześnie zaawansowane systemy wspomagania kierowcy i łączność.

 

Samochód koncepcyjny Ralliart łączy inżynierię Mitsubishi Motors i pasję do wyzwań Monozukuri (rzemiosło). Dzięki stylistyce premium i silnemu wyczuciu obecności, stylizacja wyraża wizję firmy dotyczącą nowego Ralliarta.Jak obniżyć składkę OC pojazdu?
Wiadomości | 16.12.22

Jak obniżyć składkę OC pojazdu?

Jeśli twoje auto uległo wypadkowi i nie nadaje się do jazdy a przewidywany czas naprawy jest długi, możesz ograniczyć wydatki poprzez obniżenie składki OC, nawet o 95%.

Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata
Wiadomości | 23.06.20

Zmierz się z najbardziej brutalnym wyścigiem świata

Nissan w najtrudniejszym i najdłuższym wyścigu na świecie, debiutując na arenie międzynarodowej wyścigów samochodowych oszałamia fanów, nie tylko kończąc - ale wygrywając swoją klasę.

Ulepszona Toyota GR Supra GT4 EVO
MotorSport | 28.10.22

Ulepszona Toyota GR Supra GT4 EVO

Toyota GAZOO Racing zaprezentowała zaktualizowany samochód wyścigowy GR Supra GT4 EVO na sezon 2023, który zapewnia lepsze hamowanie, prowadzenie i osiągi silnika.