Wiadomości | 21.12.21

Mitsubishi zaprezentuje dwa samochody koncepcyjne na Tokyo Auto Salon 2022

Kei EV Concept i Ralliart Concept Car zobaczymy podczas Tokyo Auto Salon 2022, które odbędą się w dniach 14-16 stycznia przyszłego roku.


Mitsubishi zaprezentuje dwa samochody koncepcyjne na Tokyo Auto Salon 2022

Kei EV concept to w pełni elektryczny samochód kei nowej generacji z charakterem Mitsubishi Motors, oparty na bezpieczeństwie, ochronie i komforcie, a także przyjazności dla środowiska. Łączy w sobie łatwą obsługę i praktyczny rozmiar samochodu kei z płynną, ale mocną wydajnością drogową samochodu elektrycznego, oferując jednocześnie zaawansowane systemy wspomagania kierowcy i łączność.

 

Samochód koncepcyjny Ralliart łączy inżynierię Mitsubishi Motors i pasję do wyzwań Monozukuri (rzemiosło). Dzięki stylistyce premium i silnemu wyczuciu obecności, stylizacja wyraża wizję firmy dotyczącą nowego Ralliarta.Aston Martin opublikował pierwsze zdjęcia modelu DBS 770 Ultimate Volante
Super Cars | 13.04.23

Aston Martin opublikował pierwsze zdjęcia modelu DBS 770 Ultimate Volante

Niezrównana zaciekłość, jakiej żaden volante przed nią nie miał zapowiada epickie pożegnanie dla flagowego tourera brytyjskiego producenta samochodów.

Jak nie paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy samochodu
Wiadomości | 27.04.23

Jak nie paść ofiarą nieuczciwego sprzedawcy samochodu

Zbyt atrakcyjne ceny, zafałszowane dokumenty i cofnięty licznik. Kupno używanego samochodu może być stresującym procesem, szczególnie w przypadku osób, które nie bardzo znają się na motoryzacji.

Przedstawiamy nowego Range Rovera piątej generacji
Premiery | 27.10.21

Przedstawiamy nowego Range Rovera piątej generacji

Elegancki Nowy Range Rover definiuje nowoczesny luksus, zapewniając więcej wyrafinowania, możliwości wyboru dla klientów i możliwości personalizacji niż kiedykolwiek wcześniej.